Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Megérdemelne már ez a forma egy wireless verziót. Nekem az elit változat van. A forma érzetre leginkább a régi Logitech G9-hez hasonló. Először visszaküldtem, mert nem találtam jó fogást rajta, de aztán újravettem, és miután egy kicsit több időt hagytam az összeszokásra személyes aim rekordot döntöttem meg vele. A tenyerem hasonló méretű mint cikkíróé (20.5/11cm) és találtam több olyan fogást is, amivel kényelmes rajta az 1-2-2. Csak a merev kábel, és a 90g feletti tömege miatt nem lett main.

Az új változat újításai tetszenek. Az új főgombok különösen. De ez a kábel egy vicc! A Corsair egyszerűen még mindig nem tud/akar jó kábelt szerelni az egereibe. Lehetséges a 8000hz vékony és hajlékony kábellel is. (lásd Razer Viper 8K) de még mezei gumiborítású kábellel is (pl.: IE 3.0)

Jobbára ártalmatlan...

(#2) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Ja, de van is már wireless változat: [link]
Sajnos hamar lelohadt a lelkesedésem, amikor megláttam a súlyát... 110g-ról indul.

Jobbára ártalmatlan...

(#3) Synthwave válasza Termigáßor (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, kissé nehéz, de a legjobb része kétségtelenül a bal és a jobb klikk (meg az összeszerelési minőség).

Tulajdonképpen amíg nem kellett emelgetni, addig én is találtam rajta kényelmes fogást (bár 1-2-2-vel nem igazán), képmanipulációhoz például egészen korrektnek éreztem – főleg a (számomra) jó helyre tett sniper gombbal megtámogatva –, de szerintem nem az a tipikus forma, amivel konstans repozicionálok 3-4 m/s-os söprögetések közepette (de igazából 1-2 m/s-hoz sem mondanám épp ideálisnak, viszont ez teljességgel magánvélemény, részemről ez ügyben itt a formánál többet nyom a latba a tömeg).

Ha nem akarsz élni a 8000 Hz-cel (ugye elég sok mindentől függ a megfelelő felhasználói élmény, szóval ez még eléggé gyerekcipőben jár), akkor minimális összeg fejében paracordozod, és a merev, vaskos kábel problémája meg van oldva.

MS IME 3.0 8 kHz-cel? Valamiről lemaradtam?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) Termigáßor válasza Synthwave (#3) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Eleinte nekem is bizonytalan volt az 1-2-2 amíg a sniper gombra tettem a hüvelykujjam. De ha sniper gomb elé tolom - bár kicsi ott a hely - akkor sokkal stabilabbá válik a fogás.

Igen, megy az IE 3.0, az IMO 1.1a és a WMO 1.1a is 2, 4 és 8kHz-en a SweetLow féle hidusbf driverrel. [link]

Nálam a 8kHz eléggé szaturált, de a 4kHz szinte teljesen stabil IE 3.0 és WMO esetén is. Kár hogy kevés a 400 dpi 1440p-ben...

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.