Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rocket


rocket
nagyúr

Jo hamar ide ertek az x1900 kartyak :)
Nem rossz ez az alphacool vinyot huto vizes blokk :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

Nem kötekedésből: Nyomásuk finom, bár kényelmesen egyszerre csaj az egyik érhető el.
tök jó hogy a sok drága bill és egér között megemlítetek olcsóbb megoldásokat is (ez mondom a Kolink és A4Tech cuccokra):C

(#3) kircipeti


kircipeti
senior tag

Jo cucc lehet ez az X710, bar a magam reszerol asszem inkabb maradok majd az X708-nal :)

(#4) TeeJay válasza JagdPanther (#2) üzenetére


TeeJay
félisten

kár hogy a billentyűzetet a Chicony készíti mert nekem is ilyesmi van és én 1100ért vettem.
azt hiszem a bolt ahol vettem Ramiris-ből hordja a cuccokat.
szóval ahhoz képest ez a billentyűzet átvágás :DDD

[Szerkesztve]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5) kircipeti válasza kircipeti (#3) üzenetére


kircipeti
senior tag

Vagy az X718-nal. Nem tudja vki hogy mikortol lehet majd kapni?

(#6) _cirmos_


_cirmos_
őstag

a logitech hangfalszetthez kaphatunk egy árat?

(#7) rudi válasza _cirmos_ (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Nagyjából 55 000 Ft, mindjárt beleírom a cikkbe is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) t-shirt válasza rudi (#7) üzenetére


t-shirt
veterán

Várható esetleg egy alphacool teszt?

(#9) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Percenként akár egy köbméter vizet is meghajt és vízoszlopmagassága két méter.....???

Kéretik korrigálni......


Sziasztok :))

(#10) Lotusz


Lotusz
tag

vhogy nem akarom elhinni, h ez a logitech cucc 55k...

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

(#11) Lotusz


Lotusz
tag

amugy mi a kulonbseg 5400 es 5450 kozott ?

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

(#12) VargaI


VargaI
senior tag

őőő, hol is van szó a TFT-k kinálatáról és az áraikról? :U mert engem érdekelne, hogy pl a szélesvásznú(16:9-es) viewsonic TFT-k mikor lesznek kishazánkban kaphatók és főleg az, hogy milyen árban :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#13) Muton válasza Lotusz (#11) üzenetére


Muton
addikt

a hátsó szatelitek vezeték nélküliek és egy fokkal erősebbek a logitech honlap szerint.

a hátsók honnan veszik fel a működésükhöz szükséges energiát? akkumulátorból?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#14) VargaI válasza rocket (#1) üzenetére


VargaI
senior tag

jaja :) úgy nézki, hogy ez bejön most az ATI-nak, ha nem is a leggyorsabb minden tekintetben a kártya, de legalább kapható a gef 7800 GTX 512-vel szemben, meg ha tényleg shader igényesebb játékok lesznek a jövőben, akkor még tartalék is van a kariban bőven :) jók a vizesblokkok tényleg, de nekem nem ér meg 50e Ft-ot egy vízhűtés :( jól elvagyok a csendes kis AC meg GT ventijeimmel, 1000 RPM rulez :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#15) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Azért az elég durva, hogy az x800xl a csúcskategória alja.
Meg az is, hogy teljesitményben alig marad el egy 7800gt-től.
Kb egy 6800gt-vel van egy szinten, amit pedig a 7800gt jól elver.

(#16) anulu


anulu
félisten

felvetődött bennem, hogy egy X1900XT vagy 2db 7800GT a gyorsabb SLI-zve. árban kb uott vannak. erről kéne egy teszt. ha majd tudok szerezni XT-t, lehet, h csinálok is egyet! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) Scream007


Scream007
őstag

jó kis összefoglaló, ez az alpha tényleg nem drága vízhűtés.
ezt az 1700ft-os kolink fekete bill. hol lehet kapni??? ilyen kell nekem semmi extra, és nem sajnálom nyűstölni :DDD

x800xl-t azért ne említsük egy lapon a 7800 GT-vel. Olyan mintha aztmondanánk Opel-Mercedes ;)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#18) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Egérből beújítok egyet. Nekem szimpatikus.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#19) rudi válasza VargaI (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

A TFT-k jövő hétre maradtak. Láttam jópár érdekes nagyfelbontásút, egyre kedvezőbb áron. A szerkesztőségben lapít két Viewsonic feliratú doboz, az egyik elég nagy, sejtem hogy valami batár TFT van benne :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) Racecam válasza rudi (#19) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ha ez [link] is köztük van, akkor irigyellek! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#21) VargaI válasza rudi (#19) üzenetére


VargaI
senior tag

köszönöm a választ :R, csak nem teszt készül? :U

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#22) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

az egér egyik jó tulajdonsága, a vékony vezeték.
Ez mitől jó? Pont az a szar, hamarabb megtörik, aztán kuka.

az Explorer 4.0-nál és valamivel alacsonyabb is, így számunkra kevésbé volt kényelmes
Ez elég szubjektív, nekem épp az a kényelmes, amivel nem kell kitörni a csuklómat használatkor, anélkül is kényelmetlen egy idő után. Ez olyanmint a bill. lábainak kitámasztása. mostanában nagy divat, aztán csodálkoznak hogy miért áll görcsbe a csuklójuk.

(#23) rudi válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

A vékonyabb vezeték azért jó, mer nem ''húzza'' az egeret, nem akadályoz. Tényleg kevésbé volt túban, mint az Explorer 4.0 vezetéke. Direkt írtam, hogy a vezetéknek jó a megtörésgátlója (rutkán szokott a vezeték csak úgy a közepén megtörni) és direkt írtam azt is, hogy a magasság és szélesség szubjektív...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) Jim Tonic válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem olvastál figyelmesen.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#25) joshua7 válasza Jim Tonic (#24) üzenetére


joshua7
veterán

Nagyon érdekes a csúcskategória legalja, vagyis a Radeon X800 XL. Ez a kártya ugyan nem támogatja a legfrissebb, hármas shader modellt, de sebességben alig marad el a GeForce 7800 GT mögött, és már 60-65 000 forint környékén vihető.

Hát ez jó nagy baromság. Ki írta ezt és miért? Sok X800XL van még készleten? :U

Semper Fi

(#26) rudi válasza joshua7 (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Ó, basszus, tényleg! Az X1800XL van partiban a 7800GT-vel, javítom. Mindenesetre sebességben talán nincs meg az a 25%-os eltérés, ami az árban. Érdekes az is, hogy pl a Sapphire X850 XT néhány helyen egy árban van az X800 XL-vel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) joshua7 válasza rudi (#26) üzenetére


joshua7
veterán

Mindenesetre sebességben talán nincs meg az a 25%-os eltérés, ami az árban.

Ezt most melyikre érted?

Semper Fi

(#28) rudi válasza joshua7 (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

7800GT vs X800XL

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#29) sasa311


sasa311
veterán

a cikkben szereplő Eheim compakt 1000-es pumpám van nekem is, kereken 4000 forintért vettem vadonás újonnan :D Igaz akváriumhoz vettem. A dobozt meg bárki megcsinálja egy kis kézügyességgel, elég durva az a 16K-s ár... :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#30) (Kolombusz) válasza rudi (#28) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Új játékok alatt biztos meg van az...

(#31) zsiga667


zsiga667
addikt

Tudom, én vagyok a buta, de mit keres egy Foxconn lapon egy félméteres WinFast logo? Az nem Leadtek trademark? :F

(#32) Raymond válasza zsiga667 (#31) üzenetére


Raymond
félisten

Nagyon szoros az egyuttmukodes a ket ceg kozott. Ma gyakorlatilag az osszes Leadtek vasat a Foxxconn gyartja es eleg gyakori a kozos alaplap + grafikuskartya bundle.

Vagy itt van meg ez:
[link]

''About WinFast

WinFast is a motherboard/graphic card brand jointly promoted by both Hong Hai Precision Ind. Co., LTD and Leadtek Research Inc. Hon-Hai Precision is responsible for production of motherboards while Leadtek is focusing on development of 3D Graphic Cards, workstation graphic cards, GPS, Video Phone and Video Surveillance. WinFast brand provides multiple product selection, high performance and leading technology to ensure users with maximum digital entertainment experience.


About Foxconn

FOXCONN is the global leader in the manufacturing of Motherboards, Graphics Cards, Optical Storage Devices, Workstations, Servers, Slim PCs, Barebone Systems and IA Products. With more than three decades of manufacturing experience that includes global distribution and logistics, Foxconn is dedicated to making business easy and affordable for its customers, offering innovative, award-winning products that propel the market forward.''


(Amugy mindegy melyik press release-t olvasod, a kozosben mindig ugyanaz van)

[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#33) citkar


citkar
addikt

erröl a 2 trascend cuccrol vki tud többet a gyakorlatban? megéri az árát? én kicsit sokallom, bár ha nagyon jó minőség megérheti

[Szerkesztve]

(#34) zsiga667 válasza Raymond (#32) üzenetére


zsiga667
addikt

Köszönöm, sejtettem hogy valami ilyesmi van a háttérben. :R

(#35) faster válasza zsiga667 (#34) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem is Winfast lapom van, amire rá van írva, hogy ''enpowered by Foxconn'' vagy valami hasonló. :)

(#36) cousin333 válasza rudi (#26) üzenetére


cousin333
addikt

Még mindig nincs kijavítva az x800xl x1800xl-re... :U

"We spared no expense"

(#37) rudi válasza cousin333 (#36) üzenetére


rudi
nagyúr

???

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#38) cousin333 válasza rudi (#37) üzenetére


cousin333
addikt

Már javítva lett. Igaz, nem a típus, hanem a szövegkörnyezet, szóval hülyeséget írtam kettővel előrébb :B :
[link] -> ''Nagyon érdekes a csúcskategória legalja, vagyis a Radeon X800 XL. Ez a kártya ugyan nem támogatja a legfrissebb, hármas shader modellt, és sebességben is lemarad a GeForce 7800 GT mögött, de már 60-65 000 forint környékén vihető.''

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#39) LosFierro


LosFierro
újonc

Az X-710F miben különbözik a sima X-710-től? Mert akarok ilyet venni és sehol nem találtam simát, csak az F-t.

Fierro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.