Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dassler


Dassler
őstag

Jó az a mobil rack...és hol lehet hozzá jutni?

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#2) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

hűű barátom 7800GT ennyiért...:R x1800xl meg annyiért... :F

(#3) zopet


zopet
tag

Arra lennék kíváncsi hogy hol kapható az az elfogaddható árú 6800GS 51K-ért???
:))

(#4) Gabeszfx


Gabeszfx
csendes tag

Én meg a 7800Gt-re lennék kiváncsi,hogy hol lehet ennyiért kapni! :))

(#5) Gh0sT


Gh0sT
addikt

''de magas órajelei miatt a tizenhatos GeFroce 6800 GT-vel közel azonos sebességű kártya vételára 51 800 Ft.''

Csak egy elírás...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#6) Remington


Remington
őstag

A 7800GT-nek nagyon jó ára van. :C
Kérdés hogy hol lehet kapni.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#7) Daywalker válasza Remington (#6) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha ennyiért nem is, de 80-ért már majd lehet kapni...valamikor:)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#8) ALI_G


ALI_G
veterán

Utolsó lapon, legutolsó bekezdés, amelyikben a SATA-s rackről van szó, 2 elírást találtam.

(#9) kifu


kifu
tag

''100 000 Ft fölött kínált GeForce 7800 GT-jét most már 76 500 forint ellenében is hazavihetjük;''


Ezt honnan a rákból szedte a szerző? Egy rohadt üzletet mondjon (Ready-n kívül), ahol ennyibe kerül a fenti kártya :F

Asus P7P55D; Intel Core i5 750 + Scythe Ninja 2 Rev.B; 2X2 GB G.Skill 1600 DDR3, Gigabyte 460GTX OC 1 GB; Dell U2311H

(#10) zsozsosama válasza Gh0sT (#5) üzenetére


zsozsosama
csendes tag

Nem eliras. A corunban a 6800gs 39+fa a 7800gt meg 57+fa. Persze ez nagyker, adjatok ra +par k-t es kijon a kiskerar amit a cikkben is irtak.

(#11) Detonator


Detonator
aktív tag

Szerintem kizárt, hogy kiskerben perpillanat 76e legyen a 7800 GT!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#12)



addikt

Nem értem, miért kérdezgeti mindenki, hogy ezt meg ezt hol lehet kapni ennyiért, amikor minden cikk elején világosan le van írva, hogy jöttek ki ezek az árak... :F

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13) zsozsosama válasza (#12) üzenetére


zsozsosama
csendes tag

Az a baj, hogy sokan se olvasni, se ertelmezni nem tudnak :(

(#14) rudi válasza Dassler (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

A forrás a Kelly-Tech, partnerei [link]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) Dassler válasza rudi (#14) üzenetére


Dassler
őstag

thx

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#16) Dassler válasza (#12) üzenetére


Dassler
őstag

Én csak a holt kérdeztem, mert még sehol nem láttam ezt a racket...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#17) rudi


rudi
nagyúr

Kérdezgetők figyelmébe ajánlom: http://www.giga-byte.hu/. Az sem egy utolsó dolgo ám, hogy ráklikkelgettek a főoldalon a nagyker partnereink listájára és megnézitek, ki mit forgalmaz. Innentől kezdve lehet kimondottan ilyen célzattal bemenni a kiskerekbe, a legtöbb kisker úgyis jár a partner nagykereinkhez. Hogy az árszabásuk milyen, az viszont már csak őket érinti.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) zopet


zopet
tag

A kelly-techkel sokan kitörölhetjük a seggünket, a gigabyte meg a visioncomputert ajánlja mint kiemelt partner.... ott sincs.
Én még mindig arra vagyok kíváncsi hogy hol ilyen olcsó, mert már repülök is és megveszem.... :F

(#19) rocket


rocket
nagyúr

Kicsit furcsa, hogy meg csak erkezoben levo gigabyte kartyakrol tenykent ir a cikk, a raktaron levo sapphire gto2-rol meg szo se esik, a nagyker akinel van raktaron, ott van a cikk elejen levo szponzorok kozott, igy megkivancsibb vagyok miert is nincs rola szo ?;)

Nem rossz ez a gigabyte g-power lite, kivancsi lennek mennyivel gyengebb a nagyetsonal, arban kb. 20% kulonbseg van.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#20) rocket válasza zopet (#18) üzenetére


rocket
nagyúr

Sehol, csak erkezoben vannak a kartyak,gondolom ugyis par darab lesz csak egyszerre, amit mar elore lefoglaltak.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#21) rudi válasza rocket (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért maradt ki a Sapphire X800 GTO2 mert a moddolatlanul is 16 futószalagos, ráadásul sokkal civilizáltabb hűtésű Gigabyte X800 XL 3000 forinttal drágább csak nála, ez kevesebb mint 5% eltérés. Azért azt elárulom, hogy amint megjönnek a 6800 GS-es, fLeSs nekilát egy X800 GTO2 vs GF 6800 GS tesztnek :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) Dassler válasza rudi (#21) üzenetére


Dassler
őstag

Helyes, én már várom azt a tesztet. Föleg, hogy a GS-böl állítólag leledzik majd AGP-s is

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#23) rocket válasza rudi (#21) üzenetére


rocket
nagyúr

2xdvi/vivo verzio igen, siman csak bios cserevel aktivalhato a +4 pipeline :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#24) Scream007 válasza Dassler (#22) üzenetére


Scream007
őstag

ezzel a tempoval talán tavaszra lesz kapható nálunk normális mennyiségben és áron.

amugy most x1600ból lesz agp vagy sem???
lesz 7600 tavasszal???

azé az x1600xt 48e-s ára nagyon baráti.
egy 6800gs vs x1600xt teszt se lenne rossz, illetve az előbb említetthez hozzácsapni egy 3. résztvevőt. :B

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#25) rudi válasza Scream007 (#24) üzenetére


rudi
nagyúr

Itt van egy előzetes 6800 GS, X800 GTO, X1600 XT kör [link]. Az utóbbinak elég rendesen el lett kenve a szája. A GTO2 16 futószalagosra unlockolva és húzva nagyon kemény ellenfele lesz a húzott GS-nek. OpenGL-ben még NV előnyt várok, de DirectX-ben a GTO2 valószínűleg a 6800 GS fölé keveredik majd.

GF 7600-at a második negyedévre igérik asszem, addig ki kell tartania a GS-nek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) rudi válasza Dassler (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

Már anno a PH-s hírhez is írtam, hogy az AGP-s GS nagyon messze áll a PCI-Expresses GS-től. Órajelben biztos, hogy nem lesz annyira húzható, ugyanis NV40 a magja, de sanszos rajta a +4 pipe unlockja.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) gorlin válasza rudi (#26) üzenetére


gorlin
őstag

Ennek a Tacens Valeonak az ára mikor derül ki?
Ki a forgalmazó?Tetszik hogy lekapcsolható a venti!

(#28) Dassler válasza rudi (#26) üzenetére


Dassler
őstag

Jaja, tudom, olvastam, de azért engem érdekel :o)

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#29) rudi válasza gorlin (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

flash.hu forgalmazza őket, pontosabbat még mi sem tudunk, de ha lesz infó, majd írok a pályába. Egyelőre őket kell megkérdezni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) pubwart válasza rudi (#26) üzenetére


pubwart
aktív tag

Nem akarok pimasz lenni, de nagyon sok embernek nincs PCIe csatolója, független attól, hogy mennyire foglalkozik a gépével. Szerintem érdemes lenni azért az AGPs karikkal is foglalkozni, és őket is összehasonlítgatni...

De szerintem ez nem csak az én véleményem

Where you go how is up to you

(#31) rudi válasza pubwart (#30) üzenetére


rudi
nagyúr

Sajna AGP-s fronton semmi nem történik. Valójában új AGP-s rendszert csak S754 alapon lehet összerakni, az Intelnek már mondhatni nincs is AGP-s alaplapja, ezért sem erőltetik a VGA gyártók. A mai modern GPU-k között már nincs is natívan AGP-s, szóval többletköltséget jelent a kisebbség kiszolgálása, ezt meg ven vállalják fel a gyártók. Persze hangoztatják, hogy igény szerint lesz AGP-s változat, de az az igény világviszonylatban már minimális. Persze itthon más a helyzet, de sajna ez van...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#32) pubwart válasza rudi (#31) üzenetére


pubwart
aktív tag

aha hát értem, bár ez nagyon sajnálatos szerintem. Nekem mondjuk most van meg harmadik éve egy 3Ghz-s HTs P4em, meg hozzá egy giga 400as RAMom és egy P4C800 Deluxe-om, és az az igazság, hogy ez egy nagyon jó gép még így, jó persze nem egy A64 vagy egy X2-es, de akkor is, annyiva nem jobb, hogy még ezt nulláért eladom és veszek helyette egy olyant...

És az a baj, hogy tök más egy AGP vagy egy PCIe kártya, már kizserelésben is, hiába ugyanaz a típus. itt épp a 6800asoknál van úgy meg a X800GTO és GTO2-knél... Szóval nem tudni már, hogy mi merre hány méter. És most sajna én is kényszer vásárlásban vagyok és azt sem tudom, mit kellene vennem.... :O

Where you go how is up to you

(#33) pubwart válasza rudi (#31) üzenetére


pubwart
aktív tag

Meg igazából nem is érzem kényszerét annak, hogy cseréljek. Végülis nincs semmi baj ezzel a rendszerrel. Csak egy jó videókari kellene és megint kihúzná egy 2évig minimum. Dehát esélytelen kilátások. Sokat GTO meg GTO2re is mondják, hogy aGPben nem nagyon aktiválható az összes pipeline. Hát mondom szép....

Where you go how is up to you

(#34) rudi válasza pubwart (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

Legegyszerűbb, ha felhajtasz egy használt GeForce 6800 GT-t vagy X800 XT-t esetleg olcsóbban egy 16 futószalagosra moddolt X800 Pro VIVO-t. Amikorra ezek a kártyák kifogynak a szuszból, addigra kevél lesz a P4-ed, és talán kinősz majd a játékokból is :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#35) pubwart válasza rudi (#34) üzenetére


pubwart
aktív tag

mostaában sem jáccom már... Csak nemtom... nem árt ha van, néha előveszek valamit, de amivel utoljárvajáccottam az a Quake volt, ami ment 1280-ban, igaz nem fullon, de szeritnem az csak a 7.1 hangrendszer miatt volt...

Ami végigvittem az a Far Cry volt, azóta semmi

Where you go how is up to you

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.