Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bodz


Bodz
nagyúr

Nem rossz. Csak a hurokantenna ne lenne... :(

(#2) AS


AS
félisten

Jó telo de már bocsánat a nokia és samsung már minden ilyen teloba QVGA kiejlzöt rak ök meg ere baraknak egy kicsike 176*220 ablakot.. hát ez aztán sporolás.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Loretto


Loretto
veterán

''amely vidoran ellátja energiával akár '' Mit jelent a vidoran? :B

Sötétbeni kép?

Soirée...

(#4) a_tesz válasza Loretto (#3) üzenetére


a_tesz
Korrektor

mosolyogva, röhögve, tudod, mint a 7 törpéből vidor :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nem rossz telcsi - és télleg nem gyengén MÁS, mint a W-s testvére - ha nem írja le Bog, nem biztos, h rájövök, h kétpetéjű ikrek... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) orbano válasza bolondember (#5) üzenetére


orbano
félisten

nekem az első reakcióm amikor megláttam a cikket az volt, hogy: ''de már volt egy w710 teszt, fehér változatban, nem is tudtam, hogy van feketében is''
:B

szerintem amúgy rém ocsmány :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) aronocs


aronocs
tag

Szerintem ez a telo ugy remek, ahogy van. Szolid, sokat tud. Csak ne legyen horror ara es akkor lehet, hogy ezt valasztom okostelo helyett, bar szetnyithato keszulekem meg nem volt.

Aut inveniam viam aut faciam.

(#8) AMD Power válasza orbano (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Jó ez a kis telcsi de ebből a Z-s szériából max csak az 550-s ami tetszik nekem külsőleg is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) bobace


bobace
őstag

Jó jó, de maradok a W710-nél :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#10) opr


opr
veterán

Lehet már kapni kishazánkban ezt és a w710-et?
Ha igen akkor hol, mennyiért:B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11) opr


opr
veterán

egy halk upp :U hogy választ kapjak a kérdésemre, ha van rá válasz egyáltalán :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) Bagira01 válasza opr (#11) üzenetére


Bagira01
veterán

Szerintetek a pannon fogja árulni?(ti milyen árra tippelnétek 2 éves előfizuval)
Előre is köszi :R


[Szerkesztve]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#13) Viktor0610 válasza opr (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem a saját topikjában kérded?
Ott nem off...

Samsung Galaxy A54

(#14) opr válasza Viktor0610 (#13) üzenetére


opr
veterán

Mert nem találtam k710/w710 topikot, csak olyat ami Re:[valami] épp ezért úgy gondoltam h itt is megkérdezhetem...
Mellesleg most sem találom úgyhogy egy linket megköszönnék :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#15) opr válasza opr (#14) üzenetére


opr
veterán

és hülye is vagyok mert nem k710 hanem z710 lol... lehet ezért nem találtam :F

mod: nem,nem ezért, most se találom...

[Szerkesztve]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#16) bobace válasza opr (#15) üzenetére


bobace
őstag

[link] és csak re:valami van hozzá

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17) opr válasza bobace (#16) üzenetére


opr
veterán

kösz :R

Ezek után végképp nem értem miért baj az h megkédeztem egy z710-es topicban azt h kapható-e a z710/w710 m.o.-n :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18) Viktor0610 válasza opr (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A W710i-ről kérdeztél a Z710i topikjában, és mivel annak a telefonnak is van témája (még ha ''csak'' [Re: ... is), ezért írtam azt, amit.

Samsung Galaxy A54

(#19) Dtomi


Dtomi
őstag

Hát ez ritka undorítóra sikerült még a sok szar SE között is.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#20) Lido


Lido
csendes tag

Ha még olvassa ezt valaki, akkor azt szertném megtudni, hogy milyen kiegészítőket tartalmaz a Z710 alapcsomgja? :U

Lido John

(#21) HERR Z válasza Lido (#20) üzenetére


HERR Z
veterán

töltő adatkábel headset 64mb m2 cd leírás
viszont kvára nincs adapter a memkarihoz:(gondolom külön se lehet kapni, csak ha veszek nagyobb karit....köcsögök

Amúgy zsírjó teló, iszonyatosan tetszik

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

Ismerösömet pont most beszéltem rá egy ilyenre! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) ett


ett
aktív tag

Az hogy lehet, hogy ez a telefon kibírja 3-4 napig is, a w változatú tesója meg csak 2-2,5 napig? Pedig ugyanaz az akksi van mindkettőben.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#24) Viktor0610 válasza ett (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem is volt hasonló tapasztalatom -igaz, Sharppal...

Ott én annak tudtam be, h. a hosszabb készenlétet biztosító akkumulátor ''Made in Japan'' volt, a rövidebb készenlétet biztosító (pl. a saját telefonomé is) pedig ''Made in China''...

U.az a kapacitás, mégis jócskán (a te példádhoz hasonló arányban) eltérő készenlét... :(


(Amennyben teheted, cseréld ki a két akkumulátort egy ciklus idejére, így kiderülhet, az-e a ludas.)

Samsung Galaxy A54

(#25) ett válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


ett
aktív tag

Érdekes. Sajnos nem tehetem, mert csak a w710 van itt, a másik nincs. Köszi a gyors választ!

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#26) Kriisz


Kriisz
csendes tag

ha Z710 esem van tudok rá w710 es szoftvert rakni?

(#27) Kriisz


Kriisz
csendes tag

ja a következő pedig hogy a w710 re elvileg lehet rakni flash os témákat nem? a flashos témához kell az a macromedia flash?

(#28) shienook


shienook
csendes tag

Mondjátok, mennyi ideig bírja a z710i akksija? (Stand by-ban)

(#29) Viktor0610 válasza shienook (#28) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]

Samsung Galaxy A54

(#30) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi azt hol kell beállítani hogy ha hívnak akkor ha flippet felhajtom még ne fogadja a hívást csak akkor ha a hívás fogadása gombot nyomom meg?

(#31) Szólista válasza metaldog (#30) üzenetére


Szólista
senior tag

A Z530i-nél így lehet: Beállitások-Hivásinformáció-Fogadás kinyitásra hátha itt is ez a menete.

[Szerkesztve]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#32) metaldog


metaldog
aktív tag

Hello lenne egy kérdésem. Van egy z710i telóm és az a baj vele hogy még ma reggel működött de most csak egy fehér háttér van és annyi nem lehet látni semmit hiába kapcsolom ki meg be és ha ki van nyitva akkor a külső kijelzőn az van kiírva hogy nyissa ki a telót amikor már ki van. Na akkor mi lehet a próbléma?

(#33) blueMerle válasza metaldog (#32) üzenetére


blueMerle
veterán

Lehet hogy egy IC szálllt csak el, rosszabb esetben az átvezetö szalagkábel a hibás. Esetleg a flip-érzékelö. Inkább a legutóbbi. Természetesen szerviz.

(#34) mrlujoak


mrlujoak
veterán

No, így pár év eltelte után sikerült lelnem két szép példányt.
Egy prototípust, és egy magyar menüs, gyári függetlent.

Szép darabjai a gyűjteményemnek.


[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.