Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kobe


Kobe
veterán

nekem tetszik az amit tud, kicsit upgradelt verziója a w300i mnek, egyedül talán a külcsín gáz, a gombok itt már okésak, de a külső felületet szebben legalábbis stílusosabban is megoldhatták volna

(#2) Noncsi


Noncsi
tag

Nekem éppen a fitnesz alkalmazások tetszenek benne. Jó lenne ha az én telefonomban is volna. Én ki tudnám használni.
Nyilván aki egyáltalán nem sportol és nem érdekli a testedzés és annak eredményei magasról tesz a fitnesz funkcióra :)

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

''ha nem féltem volna attól, hogy a zsebemben dudorodó készülék nekem, vagy bárki másnak sérülést okoz.'' - a telefont bezzeg nem felted, mi?! :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) ByB válasza Noncsi (#2) üzenetére


ByB
addikt

Aki egy kicsit is komolyabban veszi a sportolást, az inkább vesz egy Polar órát, ezeknek az eszközöknek a pontossága és a lehetőségek száma elég harmatos! :U

-=Libria=-: A szépség relatív, nekem például nagyon tetszik, a stílus pedig szerintem nem kérdéses! :R

(#5) Bog válasza bolondember (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most lebuktam?:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) bolondember válasza Bog (#5) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem gyengen! :P :C

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) bolondember válasza Kobe (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondjuk nekem is bejott a kulseje nem gyengen...
Ilyenkor miondjak ugyebar, h ''izlesek es pofonok''

megj.: nem ''kicsit'' upgradelt szvsz a w300i-hez kepest (nagyobb kijelzo, ''jobb'' kamera, tobb funnkcio, stb) - inkabb nagybatsi... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) Kobe


Kobe
veterán

én is elfogadnám csak há nincs 2 hónapja h vetem a w300i t :( gáz h ilyenkor jönnek ki ilyenek, mondjuk ez is cska mp3 miatt kellett, de ugye az ujdonság varázsa

(#9) Shim


Shim
őstag

leesett az allam mikor meglattam ezt a telefont, nekem nagyon tetszik :Y foleg miutan elolvastam a tesztet...egyszinu kulso kijelzo, jo gombok, ismetlodo naptarbejegyzesek (egy SE-ben? vegre! :R).
a W300i osszes, szamomra ellenszenves hibajat kijavitottak, hatarozottan tetszik, be is indul a sporolas hadmuvelet.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#10) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Érdekes, hogy ennyi külső képből egyik sem mutatja a telefon bal oldalát... :U

Feel Good Inc.

(#11) Noncsi válasza ByB (#4) üzenetére


Noncsi
tag

Mivel én nem vagyok hivatásos sportoló - de hetente sokszor sportolok - én megelégednék ha lenne a telefonomban ilyen funkció. Ráadásul én soha nem hordok órát mert nem bírom elviselni.... ;)

(#12) bolondember válasza Pompi (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne hujeskedj ma, most, h tuntetes van abal oldal ellen? :P :U
(megj.: csak vicc!)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13) Malory


Malory
tag

Szerintem a tesztelőknek rakták bele a ''pudvásfejű Markot'' nélkülöző teniszt, hogy legalább valami sport legyen a ketyerébe, ha már a lépésszámlálóz szószerint ''átrázzák'' :DD

(#14) Bog válasza Malory (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sosem gondoltam volna, hogy a ''pudvás fejű Mark'' szókapcsolat ilyen sokszor visszatér kísérteni az életembe, mert egyszer - lassan két éve - leírtam a K700i-nél. :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) bolondember válasza Bog (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

van az több is, nem?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) Bog válasza bolondember (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ejh, a K750i-nél írtam ilyet, annak is több mint egy éve...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) lajo


lajo
senior tag

Ilyet akarok azonnal! :C

(#18) Atlantis


Atlantis
veterán

Milyen jó is lenne, ha ennek a tudását beletennék a z610 vagy z550 külsejébe. De nem, minek is észt használni a tervezéskor, inkább vegyük elő újra a nagy nehezen elhagyott bunkós végű, hurokantennás koncepciót, hátha valakinek hiányzott. Reméltem, hogy kezeinek eltörése után kirúgták az illetékes tervezőt, de nem, úgy látszik inkább a z610 tervezőjét tiltották el a ''W''-sorozattól(kirúgni úgyse merték, még lecsap rá a konkurencia, hogy tud szép telefont tervezni), nehogy legyen már ott is egy értelmesen kinéző flipes modell.

Nemcsakhogy a bal oldalról nincs kép, de elég elnagyolt lett a cikk. Ami sose változik az SE-knél, arról oldalakat írtok, ami változik, arról csak keveset. Nem ártott volna megemlíteni(ha már zenetelóról van szó), hogy ez is 2.0-s Walkman szoftvert kapott és támogatja a sztereo BT-s füleseket, ne adj'Isten kicsit belemélyedni mi is változott a Walkman-szoftverben. Tudom, w850-nél volt róla szó, de nem biztos, hogy azt tesztet is elolvassa, akinek ez a teló tetszik. . Az ''aktív'' részt jól leírtátok, az igaz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19) Bog válasza Atlantis (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A sztereó BT-t megemlítettük a tesztben. Tényleg nincs bal oldali fotó... talán mert összesen két gombban különbözik a jobb oldaltól, ezért nekem fel sem tűnt a hiánya.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) marcee


marcee
addikt

A telefon ugyan nem tetszik, de a cikk jó! Nagyon elemedben voltál Bog a hasonlatokkal és szófordulatokkal! :)

\m/

(#21) Shim válasza Atlantis (#18) üzenetére


Shim
őstag

kinek a pap, kinek a papne...nekem peldaul kifejezetten tetszik a hurokantenna, es az anelkuli verziok nem jonnek be.

(amugy melyik SE-nel jott be az ismetlodo naptarbejegyzesek kezelese? W300-nal meg nem volt, azt tudom.)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#22) bolondember válasza Bog (#16) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

marmint tobb mint 2 eve...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23) Atlantis válasza Bog (#19) üzenetére


Atlantis
veterán

Elnézést, valóban megemlítettétek. (de nem a zenei résznél... :) )

A többi telefonnál sincs túl nagy különbség a jobb és bal oldal közt...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24) bolondember válasza Atlantis (#23) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

o azert a mai ''innen kamera - onnan telefon'' eseteben altalaban szembetunobb a kulonbseg...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) bobace


bobace
őstag

SonyEricsson W800i-met cserélem W710i-re :DDD Ajánlatok?
Ez a telefon egyszerűen egy design király.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#27) Kobe


Kobe
veterán

áráról lehet majd tudni valamit mibe fog fájni kb ?

(#28) Prof01 válasza Kobe (#27) üzenetére


Prof01
veterán

70k körül ha jól tudom....

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29) Prof01


Prof01
veterán

a z710i-ről nem tud vki vmit, hogy mikor lehet kapni és mennyiért?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#30) HERR Z válasza Prof01 (#28) üzenetére


HERR Z
veterán

sztem inkább 80-85k körül lesz.
w700+jobb szoft+nagyobb memkártya+újdonság varázsa

(#31) Bog válasza HERR Z (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Z710 olcsóbb lesz, mert pont kisebb a memóriakártya, gyengébb a füles és mert nincsenek benne fitness funkciók, valamint nem walkman. Viszont nagyon szép, annak ellenére, hogy szintén hurokantennás kivitel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) CSorBA


CSorBA
őstag

Nekem is nagyon nagyon tetszik a külseje.... :) Árára leszek nagyon kivi...

(#33) bobace válasza HERR Z (#30) üzenetére


bobace
őstag

én is ennyire tippelek sajnos, ha 70 lenne azonnal megvenném. de hátha olyan ütemben fog esni az ára is mint a w700nak, és akkor egykét honap mulva elérhetö lesz :U

[Szerkesztve]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#34) Yutani


Yutani
nagyúr

George Lucas fogja ezt szerepeltetni a következő Star Wars filmben mint rohamosztagos kommunikátor? :DDD

Első gondolatom ez volt, amikor megláttam ezt a készüléket! :D

#tarcsad

(#35) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Mikor jelenhet meg a pannonnál? A z710i-n is vannak fitnesz funkciók?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#36) HERR Z válasza Bog (#31) üzenetére


HERR Z
veterán

nekem az spec jobban tetszik úgyhogy nekem az létezik e kettő közül mint alternatíva.
de max annyi lesz a különbség mint anno k750-w800 között....~10rugó

(#37) fateless


fateless
veterán

w800-amat én is beváltanám, ha nem lennék tök csóró. Bár inkább női teló, de nekem tetszik (lehet, hogy buzisodom? szólok az asszonynak, este tenni kell ellene. :DD )

Persze azért még most is a z610 tetszene leginkább...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#38) fateless


fateless
veterán

w800-amat én is beváltanám, ha nem lennék tök csóró. Bár inkább női teló, de nekem tetszik (lehet, hogy buzisodom? szólok az asszonynak, este tenni kell ellene. :DD )

Persze azért még most is a z610 tetszene leginkább... ah, álmodj, királylány; vagy királyfi... tényleg megyek az asszonyhoz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#39) emtyy


emtyy
csendes tag

hmmm..... észrevettétek hogy lekerült a csillag a w710-es mellől a sonyericsson.hu oldalán ? :D

(#40) Fazer600


Fazer600
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy mikor lehet már végre kapni a telcsit? Már nem bírok nélküle élni :B

(#41) Szibilla válasza Fazer600 (#40) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Tudlak sajnálni.

(#42) István70


István70
tag

Így képeken nem rossz, de azért megnézném élőben is! ;]

(#43) Atlantis


Atlantis
veterán

1., Tényleg le kell szedni a hátlapot, ha a memóriakártyát ki akarod venni?
2., Kódmemória megmaradt a telóban? Sehol nem említik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44) Viktor0610 válasza Atlantis (#43) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Igen.
2. Nem.

Samsung Galaxy A54

(#45) Atlantis válasza Viktor0610 (#44) üzenetére


Atlantis
veterán

Szomorú...

Legalább az elsőt illett volna megemlíteni a tesztben. SE-től szokatlan hiba.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#46) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na, ilyet akar az asszony a W800i-t cserélve.
Hát lehet ennek ellenállni?

Még jó, hogy Ő nem használja a kódmemóriát.
Én halott ember lennék nélküle. :U
Kár, hogy kikerült a szoftverből...

A memkártya csere hátlaplevétellel szerintem nem gáz. Őszintén milyen gyakran szoktátok cserélni a meóriakártyát? (Mondjuk, aki kártyaolvasózik, annak lehet...)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#47) ByB válasza Racecam (#46) üzenetére


ByB
addikt

És az auto focus már a múlté? :F

(#48) Racecam válasza ByB (#47) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Sajna.

Pszt.., ne mond el senkinek, de nekem is tetszik, pedig utálom a kinyitható telefonokat. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#49) Atlantis válasza Racecam (#46) üzenetére


Atlantis
veterán

Kódmemória nekem is nagyon fontos feature.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#50) opr


opr
veterán

Lehet már kapni kishazánkban ezt a telót vagy a párját?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.