Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Huha.
nem rossz..

De video dolog az megbocsáthatatlan.... :F

Mutimédia napon aki fogta kezében a készüléket az mind a dzsoj-ra panaszkodot.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) mark83bp


mark83bp
tag

első??? nyah..én nem estem le..pedig reménykedtem.. a képek (lehet,hogy csak nekem) de nem jobbak(annyival) a k750emnél..a videóval igy elcseszni.. eddig vártam és vaciláltam.. de most bátran megveszem a v903-at..(a k750 már néptelefon..tegnap is láttam vagy 3-t..)

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#3) mark83bp válasza mark83bp (#2) üzenetére


mark83bp
tag

affene.lassan irrrrrrrrrrok

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#4) (An)Dante


(An)Dante
őstag

A videóért tényleg kár. Ezen a téren igazi áttörést csak jövőre a CeBIT alkalmával debütáló HandyCam márkajelzésű ketyere hoz majd..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#5) krakkai


krakkai
csendes tag

képet lehet valahonan szerezni róla?

(#6) shev7 válasza krakkai (#5) üzenetére


shev7
veterán

bal felso sarok: eredeti tesz.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#7) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A kamerakép sem győzött meg (bár ez lehet a kiforratlan szoft hibája), a videórögzítés meg... :F
Bár, ha belegondolunk az (An)Dante által jövőre ígért HandyCam márkajelzésbe, rájöhetünk, h. azért ilyen ''buta'' a videórögzítő, h. abban ellőhessék a nagyobb tudást. Különben ki venné meg azokat? ;]

Samsung Galaxy A54

(#8) Zsoci


Zsoci
tag

A fotók nem jók semmire sem. Ez nem meglepő ekkora optikával nem is lehet fényképezni, ezért felesleges a fényképező a mobilba.A legöregebb Olympus 1 mpix-es gépem sokkal szebb és részletdúsbb képeket csinált.De ha nem jó semmire se minek teszik bele?

Mondjuk szerintem a 3G annyira alapkérdés hogy biztos csak a 800-asban gondolkodnék ( ha akarnék telefont venni persze ). Nem is ogazán érte a szerző erre vonatkozó megjegyzését hogy '' alig döcög'' ? Nekem megy rendesen .

Üdv Zsoci

(#9) Konafan


Konafan
csendes tag

Sziasztok! Első sorban a tesztelőhöz Bog-hoz szólna a kérdésem, de ha más is tudja akkor megköszönném a válaszát! Szóval nekem w900-am van és érdeklődnék, hogy a téma szerkesztő progit honnan lehet letölteni az SE honlapjáról?? Vagy ez olyan progi, amiért fizetni kell, és az alkalmazásoknál található??? :F Ez lenne itt a kérdésem, mert erről ír Bog a tesztben! Amúgy meg szerintem is nagy hiba hogy nem olyan a video a telcsiben mint a w900- amban, amiben nagyon jóóó! Mikor végre megvettem, és kipróbáltam a videót, sőt utánna még vagy egy hétig, vagy még mindíg :F füéig érő mosollyal konstatálom a minőségét!! Csak kár érte, hogy kicsit nagy a telcsi! De már nem zavar annyira! :DDD

Galaxy S2 4.0.3

(#10) blueMerle válasza Zsoci (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

1. szerintem téged az SE FAN-ok szénné fognak kövezni :D
2. Azé má megbocsáss, de ebben elég jó optika van szvsz.

Nekem is volt egy 2 megapixeles öregebb olympus gépem, és az ehhez képest EGY RAKÁS **** képeket készít, szóval kérlek ne vetíts itt marhaságokat.

(#11) cornfake válasza Zsoci (#8) üzenetére


cornfake
aktív tag

senki nem varja h muveszi fotok keszljenek mobillal

jah nekemis egy oregecske olympusom van,3,2 mpixel,mit ne mondjak eleg sz-r darab:)/cserelem is hamarosan/

I'm what's left, I'm what's right..

(#12) Bog válasza Zsoci (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az ''alig döcög'' a lefedettség nagyságára vontakozik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) gorlin


gorlin
őstag

Én nagyot csalódtam.
Egyrészt a képek sem tetszettek,(a sharp sokkal szebb képeket csinált)a másik meg a video.
inkább megvárom a D600 utódját,ami szintén 3.2Mp-el és lehet vele videozni(reménykedem hogy lesz benne autofokusz)
Ezen felül a joystick sem tetszik.Nekem k750i-m van és lassan vihetem szervízbe mivel ''beragad'' ,nem reagál.
Jó telefon ez a k790i de ha valakinek d600,k750i je van nem éri meg lecserélni.

(#14) rumos14


rumos14
nagyúr

ebben hasonló zenelejátszó alkalmazás van mint a W szériában? tehát u.úgy by artist meg mittomén rakja rendbe a zenét?
menniybe kerül maga a teló és egy 512-es M2 kártya?

amúgy én is kicsit csalódtam mert ez a 3gp-s 176*144-es videórögzítés már nagyon ciki. most teszteltetek vmi nokiát és az 640*480-at tudott, egész jó mnőségben. a tesztftók sem jöttek be annyira.

volt 2 különböző joy-os SE-m de egyikkel sem volt baj 1,5 és 1 év használat után. na összességében nemtom mire cseréljem a K700-at, mert hallom hogy a W810 is 100 ropi közelében lesz ami kicsit túlzás.

(#15) furio válasza gorlin (#13) üzenetére


furio
aktív tag

Hát most ezzel nyugtatod magad, hogy ne kelljen mostanában beruházni :)

Szerintem a telefon pont abba az irányba fejlődött ( a videofelvételt kivéve ) amit elvártunk tőle.

D600 gagyi képeket csinált, mit lehet várni az utódjától... Ahogy Magyarországon ez kapható lesz, azonnal beruházok egyre.

Fényképek minőségéről meg annyit, hogy nem biztos hogy Bog a legjobb fotós :) A képeket nem tudom ti hogy nézítek, de szerintem nagyon is jó minőségüek ( kevés zaj, éles kép, stb. ) Láttam neten ezzel a telefonnal készített képeket, nagyon jó minőségű képeket lehet vele csinálni ( már k750i-vel is azokat lehetett ).

Joy-t lehet szeretni - nem szeretni, de nekem eddig egy SE telefonon se volt vele baj ( t610, k500, k700, k750 ).

[Szerkesztve]

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#16) Digital válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


Digital
addikt

Hát igen...hiába a 3,2mp ezek a képek is olyan ''műanyag'' kinézetűek :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#17) bobace válasza Konafan (#9) üzenetére


bobace
őstag

themes creator: [link]

amugy hogy a telefonrol is irjak: nem rossz sőőőt, deee még mindig nem érzem hogy a jó öreg K700-amon túlhaladott volna kor ( a k750-et meg egyenesen pénzkidobás erre cserélni szvsz), minden új SE telóra mondom hogy na majd erre cserélek, aztán utána mégse, egy kamera miatt nem érzem a cserét szükségesnek, jó persze másban is jobb egy kicsit, de nem átütő számomra. A képekől meg én se estem hasra... Vélemény szerint a SE a legjobb telógyártó, ugyhogy az biztos hogy csak ez jöhet számításba. Lehet hogy már csak én vagyok hülye, és nem is tudom mire várok, elvégre ugyse fejlődnek manapság a telók csak kamerában gyakorlatilag.

[Szerkesztve]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18) AS válasza furio (#15) üzenetére


AS
félisten

De ezt ugy mond hogy te csinálsz vele gagyi képeket mert én nem. :C :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) gorlin válasza furio (#15) üzenetére


gorlin
őstag

Hát most ezzel nyugtatod magad, hogy ne kelljen mostanában beruházni
Lehetséges:) .De azt kell hogy mondjam,azért kezd idegesíteni hogy minden évben emelnek 1 Megapixelt mert ugye már réges régen lehetne min 5 MP-s telefont is gyártani.
De azért annyira mégse örüljek ennek a 3.2Mp-nek mivel majd jövőre kiadják azt ami már tudja a rekord 320*240-et mondjuk 20Fps-el de majd két év múlva jön a jobb :F :(
mindezt csak azért hogy eladhassák a telefonjaikat.
És ez sem zavar mert ilyen az üzlet,ők sem hülyék.
De ez a videofelvétel már már súrolja a pofátlanság határait.
Azóta tudom milyen jó dolog telefonnal videot készíteni amióta megvan a k750i.Fantasztikus dolog,de jó lenne ha nagyobb lenne a felbontás,hogy Tv-n is élvezhető legyen.
A samsungot meg ne temessük,ha kijön majd meglátjuk.Ha lesz benne autofokusz 100% hogy beruházok egyre.(meg tv-re köthető stb).
Egyszóval jó telefon de az elődhöz képest nincs az a nagy ugrás.


Az hogy valaki jó fotos vagy nem jó fotos itt nem játszik szerepet.Egyszerűen látszik a képen az a mű elmosódott hatás.Nézd meg a Sharp képeit!

Nagy kár a videóért...

(#20) AS válasza gorlin (#19) üzenetére


AS
félisten

Ma készült ell a D870 oldalam nézd meg. persze lesz benne af is..
cim:
http://gportal.hu/portal/d870/

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) gorlin válasza AS (#20) üzenetére


gorlin
őstag

Ha lesz benn AF akkor egyértelmű hogy mi lesz a következő telefon:)

(#22) Zsoci válasza blueMerle (#10) üzenetére


Zsoci
tag

Hát a jó optika nem ekkora. A jó optika olyan hogy a lencsék görbülete nem befolyásolja képalkotást, ez persze érzékelő méret függő is. Minden esetre egy kompakt gépen is minimum 25-30mm átmérőjű legalább 4 lencstagból álló rendszer az amit optikának lehet hívni.ekkora optika nem fér bele egy telefonba, tehát nem is lesz benne soha. Ezért felesleges a fényképező beépítése.

Elég vicces azt mondani hogy '' elég jó optika'' mikor olyan hibái vannak amiért képtelen eggyenletesen éles képet csinálni.

A Olyimpus-os válaszoddal pedig marhára nem tudok eggyet érteni, annak ellenére hogy nem igazán kedvelem azt a márkát.

Az SE fanok pedig azt csínálnak ami nekik teszik, ettől a véleményem nem fog változni.Sokáig volt Ericsson telefonom m, ma is megva a T39 napi használatban. Vettem egy 610-est mikor új volt de 2 nap után hozzávágtam a falhoz mert semmire se volt jó.Az alalvélaeményem szerint a telefonnnal telefonálni kell a többi csak parasztvakítás.Az adatátvitel fontos mert mobillá teszi a munkavégzést, de azt pedig nem a telefon kijelzőjén kell használni.

Üdv Zsoci

(#23) István70


István70
tag

Na én erre a készülékre vártam. Gondolkodom SE megvételén annak ellenére, hogy a k750i-vel megjártam.

Külsőre nem sok változás van úgy látom. Remélem jobban össze van rakva mint a K750i. Az elkészült képeket nézegetve... hát... nem is tudom. Nem olyan szembetűnő a változás. Ahogy a tesztet olvasom, még várok egy jobb SE telóra.... (főleg a videófelvétel miatt :DDD )

Újra itt van furio barátunk :DDD Nem is ő lenne ha nem ejtene egy epés megjegyzést a d600-ra meg általában a samsungra. :DD Egyébként úgy látom ő is hajlamos az elfogultságra az SE-vel szemben. Régen pont ezzel vádolta a D600 tulajokat. Ejnye-bejnye. :)) - Szerintem bog elég jó fotós....

(#24) Zsoci válasza Bog (#12) üzenetére


Zsoci
tag

Meglep amit írsz. Én a Pannont használom és a Westelt is, de mind a munkahelyemen ( Budaörs) mind a lakásomon, mind a kollegáim lakásán hibátlanul megy. 3 db 3G kártyát használunk és elégedettek vagyunk vele.Van olyan kollegám aki a ADSL-ről is lemondott miatta.

Egy lefedetség pedig nem megy egyik percről a másikra. Amikor a GSM indult már 1 éves is elmúlt mire Érden is volt térerő.

Ehhez képest ez nagyon szakít.

Üdv Zsoci

(#25) Atombalu


Atombalu
senior tag

Hát én is nagyon régóta vártam erre a tesztre...és hát sajna szamomra is csöpp csalódas a keszulek...(de legalabb mostmar biztos vagyok benne, hogy W810-t veszek) :)
Nem jobb nagyon semmivel az közvetlen elődeinél...nagy is...ocska kis lencsevedoje van...kepeket se csinal brutalisakat...de sokaknak biztos jó lesz.....

iPhone 5

(#26) Bog válasza Zsoci (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez mind igaz, de mit mond erre egy kecskeméti?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) ataman


ataman
aktív tag

Bog!

Thumbnail galéria lehetne pl. bélyegkép galéria

Kódmemóriát én is évek óta használom, korábban Nokiában is, most K750i-vel szintúgy. Bankkártyaszám, Telebank belépési kódok, egyéb ritkán használt, de fontos - és egyébként számomra megjegyezhetetlen - netes jelszavak, stb...

A cikk nagyon tetszett, a sok menükép is lenyűgözött! Így tovább! Gratu'! :C

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#28) Shim válasza ataman (#27) üzenetére


Shim
őstag

bélyegkép galéria? maradjunk a miniatűröknél, ha már mindenképp le akarjuk fordítani :)

no hejesírás és kötekedés rovat ;]

2. oldal: ''jellegzetesen szögeletes formaterv''
8. oldal: ''kollégiumi szobatársának a parkettacsiszolójának a veje használta.''

jó lenne látni vmi statisztikát, a Virág Trans-nak mennyivel nőtt a megrendeléseinek száma mióta mindig lefotózzátok :DDD


telefonhoz szólva, tömören:
-joy
-videó
-drága
-nem kéne
köszönöm a lehetőséget :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#29) blueMerle válasza Shim (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

A joy végett nekem se kéne, máskülönben egész jó. Videózni úgyse szoktam mobillal.

Drága? Manapság mi nem az? :U

(#30) Zsoci válasza Bog (#26) üzenetére


Zsoci
tag

Tény hogy engem sok minden köt budapesthez, de ezzel vagyunk így páran úgy az ország lakosságának negyede.

Tudtommal ott még nem megy, viszont folyamatosan élesztik.Szerintem az év végére minden negyvárosban lesz.

Üdv Zsoci

(#31) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Szerintem a képek teljesen rendbe vannak, viszont volt a multimédia napon a kezemben a teló, és a joy egyenesen szörnyű volt!! A 3250-é sokkal jobb! Elfogult tesztelők fúj, fúj!!

(#32) ragazzo válasza Zoltanfi (#31) üzenetére


ragazzo
őstag

Egy kissé visszafoghatnád magad!Attól hogy neked nem tetszik, még nem kell a tesztelőket lefújolnod.Írták is, hogy a joy nem mindenkinek jön be... Próbálnak objektívek maradni amennyire lehet.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#33) ataman válasza Shim (#28) üzenetére


ataman
aktív tag

A ''miniatűr'' se rossz, de a ''bélyegkép'' legalább tényleg magyar, a miniatűr meg eredetileg sem az... de ez már tényleg off...

Nekem az előd K750-nek a jostickja jól működik, gondolom ez is szokás + ujjméret kérdése. A videokamera meg a telefon házasítását egyelőre egyébként viccnek tartom, amíg nincs normális szélessáv vagy/és megfelelő méretű háttértár. A fényképező ezért a pénzért szerintem nagyon is korrekt képet ad, de valóban fényképezni tudni is kell (ne hasonlítsuk már össze egy ''csak fényképezővel'' egy ''telefon+fényképező'' készüléket). Tudás/Ár arányban nagyon jó.. Az ilyen kategóriájú SE-k szoftvere egyébként szerintem zseniális.

Szóval több éves Nokia pártiság után, kellemes meglepetéseket okoz nekem a Sony Ericsson K7xx-es sorozata - mindazonáltal még 2 évig biztosan nem cserélek telefont...

[Szerkesztve]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#34) István70 válasza Zoltanfi (#31) üzenetére


István70
tag

''fúj, fúj!!'' Ez nem óvoda!!!!! :((

(#35) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Alapvetően nem szabadna megfeledkezni arról, hogy a K790i egy telefon, mely amúgy rengeteg más képességekkel is bír. A menürendszere és telekommunikációs szolgáltatásai széles tárháza előtt hajbókolt Bog, és tény, hogy amerás telefonok közül sem sok készít ilyen fotókat -- pláne nem ekkore méretben. (A Sharp 903 nagyságrendekkel nagyobb!)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#36) Rolly


Rolly
veterán

leginkább Bogtól kérdezném, hogy várhatóan mikor lehet majd kapni??? mon T-nél?

(#37) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Hát pedig elég óvoda módra szidjátok ezeket a mobiltelefonos mércével mérve renkívül jó fotókat. Onnan vettem a bátorságot..:P
Az meg felháborító, hogy ha egy Nokiánál valami kezelhetőségi-minőségi probléma adódik, az kikerül a főcímbe, míg ha más gyártónál adódik ugyanilyen gond, az elsunnyogásra kerül a szöveg közepén azzal, hogy ''lehet, hogy nem mindenkinek jön be''

(#38) Rolly válasza Zoltanfi (#37) üzenetére


Rolly
veterán

tudod azért még mindig csak a nokia az első az eladások alapján ergó az ő mobiljaiból kel el a legtöbb. azaz azok a hibák szembetűnőbbek az emberek számára.

amúgy meg a nokiának a szoftverei trék mármint az első verziók :

(#39) gorlin válasza (An)Dante (#35) üzenetére


gorlin
őstag

Igazad van de ha úgy állnék hozzá hogy ez csak egy telefon akkor nem törekednek hogy minnél jobb gépet vegyek hanem vennék 10ed annyi pénzért egy telefont.
Én pl ha elmegyek valahova jó lenne ha nem kéne fényképezőgépet vinnem hanem egyszerűen előveszem a telefont és fényképezek.
Tudom hogy Europában vagyunk de nagyon elszomorító hogy már réges régen vannak sokkal komolyabb képességű telefonok a világ másik oldalán ,és direkt nagyon nagyon nagyon visszafogják a telefon képességeit,és ennek azért had ne kelljen örülni.
Mert 100% hogy bírta volna a telefon pl a 320*240 -et de mégsem tették bele.
Én csak a csalódottságom miatt vagyok mérges.A K750i tényleg szenzáció volt tavaly.
Ez a telefon ehhez képest nem sokkal jobb.

(#40) (An)Dante


(An)Dante
őstag

A Sony Ericsson Themes Creator 2.31 itt [link] érhető el. [8.07 MB]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#41) Pompi válasza ataman (#33) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''A videokamera meg a telefon házasítását egyelőre egyébként viccnek tartom, amíg nincs normális szélessáv vagy/és megfelelő méretű háttértár.''

Abban egyet értek, hogy egyelőre a telefonba épített kamera vidózás szempontjából még vicc. Bár már ez sem teljesen igaz, mert a vannak már telefonok 352x288 és 640x480-as videó rögzítéssel, ami már elég nagy előrelépés még akkor is ha csak 15 fps. Viszont nem értem, hogy miért ne lenne megfelelő méretű háttértár?! 1 GB kártyára felfér közel 45 perc 640x480 30 fps MP4 videó 3MBps-es bitrattel. És azt hiszem, hogy 1GB háttértár már elérhető akár a mobilok számára is.

Feel Good Inc.

(#42) Bog válasza Zoltanfi (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hm.
A K790i joystickja nekem teljesen oké volt. A 3250-é viszont nem. De valóban találkoztam olyanokkal, akiknek nem tetszett. Ezért került így a tesztbe.
A 3250-ről egyébként ennek ellenére nem írtunk rosszakat. Az általad kifogásolt (címben szereplő) hiba a 6280-as lötyögő fedlapja, ami megítélésünk szerint nem méltó a gyártóhoz, és nagyon súlyos hiányosság.
Érdemes lenne átkukkantanod a 6103-mas Nokia topicjába, ahol pont azzal vádoltak meg, hogy Nokia párti vagyok. Itt pedig az ellenkezőjéről. Ez számomra bőven tökéletes érzés, mert azt jelzi, hogy egyik gyártót sem kíméljük.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#43) kaller1


kaller1
veterán

Ha jól olvastam,a tesztben nem volt szó a videó lejátszásról,vagyis annak felbontásáról...Változott ez az elődökhöz képest? Mert ugye azok a 176x144-nél nagyobb felbontású videókat már nem játszák le...(3gp/mp4)

.::> <::.

(#44) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

mi történt a szerkesztőség háza táján, h voda helyett tés kártyát használsz?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45) Digital válasza (An)Dante (#35) üzenetére


Digital
addikt

Azért ha rá merik írni a telóra hogy 3,2mp,akkor szvsz illene valamit produkálnia is a készüléknek:F Tudom-tudom ez egy telefon,de azért mégis...írják rá akkor a 3,2-t ha olyan képet tud készíteni mint egy 3,2-es digit gép! (vagy ez lehetetlen a műanyag optikákkal;])

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#46) AS


AS
félisten

Most ha K800 vagy n80- közül kéne választom akkor a n80-at választanám..
Ha meg nyáron jön a Samsung Z710 aminek jobb kamerája is.. pl mert CCD-s. akkor azt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#47) Bog válasza bolondember (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Semmi. Van ez is, az is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#48) PETTJ


PETTJ
tag

Jó lett a cikk, különösen jó képek készültek a telefonnal :)

''Kismillió képet lőttem el, mire sikerült hellyel-közzel produkálnom egy olyat, ami viszonylag jól visszaadja az élményt.''
fogadjunk, hogy ezt a képet[link] úgy csináltad, hogy letetted az ágyra a telót, és magadra húztad a takarót :DD :DD

Megbízhatóságaim: http://tinyurl.com/caxg2kl || http://tinyurl.com/bvustsk || http://tinyurl.com/ckl4vn2

(#49) gorlin válasza Bog (#42) üzenetére


gorlin
őstag

Nem a joystickal van a baj!
Legalább is nekem,mert én teljesen elégedett voltam vele egészen addig amíg el nem kezdett elromlani.Nyomom lefelé és nem akar lefelé menni például,stb(ez kb 4 hónap után következett be).
felhívtam a SE szervízt,és reflexből mondták hogy igen tudnak a problémáról gyakori dolog.Joystick csere + tisztítás.(nem csak a k750i nél általában az SE joystickos telefonjainál.

Meg a régi k750i-n is látszik a minőség.Ha nem tömködöm ki papírdarabokkal össze vissza recseg ropog:)
Egy szóval ha nem ment át valami drasztikus változáson a k790i,illetve a k800i az anyagminőség,összeszerelés tekintetében akkor az elég érdekes dolog...


Amúgy milyen a minősége ennek a telefonnak a régihez képest?


MOD:Kár hogy nincs lehetőségetek hosszab távon tesztelni,mert a k750i vel is az volt a baj hogy az első hónapot tökéletesen teljesített aztán jöttek a gondok.


[Szerkesztve]

(#50) Viktor0610 válasza gorlin (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd jönnek a tapasztalatok.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.