Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragonfx


dragonfx
veterán

Nem anynira vészes a grafikájuk, de szerintme aki am2re vált tuti nem éri be ekkroa grafikus teljesítménnyel, max. csak arra jók amíg a másik vga meg nem jön :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2) Arrgh


Arrgh
csendes tag

Szvsz ezt kellett volna a Gigabyte helyett:
[link]
Occsóbb is, jobb is...

[Szerkesztve]

Hangya

(#3) L3zl13 válasza dragonfx (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ezt úgy mondod, mintha AM2-ben csak csúcs X2 procik léteznének... :F
Egy AM2-es 3000+ vagy esetleg egy Sempron max alsó-közép kategóriának felel meg.

Aki hülye, haljon meg!

(#4) jodován


jodován
tag

a napokban szedtem össze az összes int. grafikás am2-es lap listáját, és tulajdonságait. ilyen foglalatos gépben goldolkodtam, de vidkarira nem lett volna pénz. gondoltam az agp-s savage4-emnél jobbak már ezek az integrált videók. végül is úgy tűnik lesz új kártyára is forint. de ha nem kell, nem akarok mindenképp rákölteni. inkább hdd-re mem-re.

szóval örömmel fogadtam a cikket, annak ellenére, hogy még nem tudom integrált videós lapot fogok-e venni. jobb lett volna, több hardvert elemezni, de gondolom ennyi fért bele. a technikai háttér bemutatása sztem kielégítő. viszont a játék teszteket nem tartom fontosnak, de érdekességnek mindenképp jó.

kérdés:
egy jóféle hangkátyával megtámogatva, sempron 2500-3000+ procival, elég-e zenélgetésre (hallgatás, szerkesztés, dj-programok live-ban), videózásra (hd nézése, rögzítése műholdról, szerkesztgetés is) egy ilyesmi integrált dolog?

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

(#5) orbano válasza jodován (#4) üzenetére


orbano
félisten

elképzelhető, hogy nincs igazam, de szerintem HD video rögzítésre nem biztos hogy a sempron túlzottan megfelelő lenne. Persze csak ha nincs hozzá célhardvered.

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) orbano válasza dragonfx (#1) üzenetére


orbano
félisten

miből gondolod, hogy mindenki vált? mi van azokkal akik először vesznek gépet? vagy mondjuk azokkal, akiknek eddig egy p2-es gépük volt? miből gondolod ugyanakkor azt, hogy mindenkinek szüksége van grafikus teljesítményre, emellett ne kellene neki nagy számítási kapacitás? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) rudi válasza jodován (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

A kérdésedre a válasz: Milyen minőségben? Zenélésben, ha komolyan vezed, akkor úgyis olyan hangrendszer kell (nem csak hangkártya hanem hangfalak is), ami egy-két nagyságrenddel egy ilyen integrált alaplap ára fölött van. A videozással kapcsolatban csak a nézésnél lesz szerepe az integrált VGA-nak, de nem tudom mit jelent nálad a hd. Szerkesztés/felvétel megy sempronnal is, csak nem olyan gyorsan mint egy izmosabb, dualcore hardverrel. Amúgy a cikkben is írtuk, hogy a procira alapozó alkalmazásokban ezek az integráltak ugyanazt tudják mint a normál alaplapok, ez az eredményekből is látszik, csak meg kell nézni és meg kell érteni a képeket és szöveget.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) rudi válasza Arrgh (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Mért is jobb, a gyengébb déli híd matt? Anyúg a GB helyére odaképzelheted ezt az alaplapot is, ugyanis az nf410 és nf430 sebessége egyforma, a cikkben írtuk, miben különböznek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) LALA_kiraly


LALA_kiraly
senior tag

Az miért van, hogy az MSI-él a vga memre azt írja, hogy 64-512 között állítható, és a tesztbe 32 mb-os :F

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#10) dabadab válasza rudi (#7) üzenetére


dabadab
titán

Egyebkent miert ez az ''igenyes hangkartya'' mania hazimozizasnal? Ott ugyis SPDIF kimenetet hasznal az ember, ott meg tok mindegy, hogy alaplapi integralt v vmi high-end darab.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#11) dabadab válasza orbano (#5) üzenetére


dabadab
titán

A muholdas HD video rogzitese altalaban azt jelenti, hogy az ember elmenti a muholdrol jovo MPEG2 streamet - nem terheli meg igazan a gepet.

DRM is theft

(#12) dabadab válasza dragonfx (#1) üzenetére


dabadab
titán

Vartam ezt a hozzaszolast, amikor vki kifejti, hogy ''nadeazintegraltvganemjosemmireszarazegesz''.
Attol fugg, hogy mire kell. En pont ilyen lapokat nezegetek a hazi szerverbe. Grafikai teljesitmeny gyakorlatilag nem kell, viszont a teljesitmenyre szukseg lehet (fileserver gigabittel + SW RAID5-tel + esetleg titkositassal). Ehhez meg ez az integralt VGA is boven sok.

DRM is theft

(#13) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

A cikken felbuzdulva lefuttattam egy Rightmark Audio Analyzer tesztet, és meglepő eredményeket kaptam egy Realtek ALC882-vel:

Frequency response: +0.00, -0.00 Excellent
Noise level: -97.8 Excellent
Dynamic range: 97.7 Excellent
THD: 0.0003 Excellent
IMD + Noise: 0.0037 Excellent
Stereo crosstalk: -98.0 Excellent
IMD at 10 kHz: 0.0040 Excellent

Picit furcsa, akkor ez mindent kenterbe verne? Hangra egyáltalán nem tűnik excellentnek...

(#14) fLeSs válasza Cloud_s (#13) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ott vmit rosszul csináltál, olyan nincs hogy minden excellent. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#15) Cloud_s válasza fLeSs (#14) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Nekem is furcsa lenne, akkor megpróbálok valamit ügyködni, hogy rosszabb legyen...

(#16) dabadab válasza Arrgh (#2) üzenetére


dabadab
titán

Mitol jobb? Csak ket SATA csati negy helyett, 10/100-as net gigabit helyett, FireWire nincs es (bar ezt nem szivesen hozom fel) megiscsak Asrock, nem Gigabyte.

DRM is theft

(#17) LALA_kiraly válasza dabadab (#16) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Talán mert az vesz ilyen lapot, aki egyáltalán nem arra használja mint te. Lehet netre, filmet nézni, dolgozni vele... Annak minek? Használ 1 winyót, meg egy cd-t, jobbesetbe egy dvd-t...

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#18) dabadab válasza LALA_kiraly (#17) üzenetére


dabadab
titán

Igen, ertem, hogy nem mindenkinek van szuksege az extra cuccokra, de hat akkor is az a szegenyesebben felszerelt darab, tehat a ''jobb'' minosites nem allja meg a helyet.

DRM is theft

(#19) kifu


kifu
tag

Nekem ugyan még S754-es integrált cuccom van, de netezésre , Word-höz, meg DVD íráshoz bőven elég.

Sőt! Nálam gyengébb beállításokkal a legtöbb játék elfut 1024*768-on.

Asus P7P55D; Intel Core i5 750 + Scythe Ninja 2 Rev.B; 2X2 GB G.Skill 1600 DDR3, Gigabyte 460GTX OC 1 GB; Dell U2311H

(#20) indigo


indigo
aktív tag

Sziasztok!

Örülök én is ennek a tesztnek, mivel SFF-re akarok fejleszteni. Remélem lesz folytatása esetleg más lapokkal, legfőképpen egy most megjelenő ATI-AMD RS690-assal szerelt X700-at tartalmazó lap teljesítménye érdekelne.

[Szerkesztve]

(#21) fLeSs válasza indigo (#20) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az minket is érdekel, csakhogy még meg sem jelent. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#22) venember83


venember83
nagyúr

''A régi és az új AMD CPU-foglalat között akkora a hasonlóság, hogy sem az ATI, sem az NVIDIA, sem a VIA nem tervezett új integrált VGA-s chipkészletet hozzá.'' - akkor miert is valtott az AMD erre a foglalatra, ha meg chipsetet se kell valtani miatta? Kizarolag a draga DDR2 miatt? Vagy beallt o is a sorba a ''gyakran valtunk foglalatot, hogy ugy nezzen ki mintha folytonos oriasi fejlodesen mennenek keresztul procijaink'' hozzaallas hivekent? no flame, csak jo lenne tudni, szeretnem megerteni a filozofiat...

(#23) fLeSs válasza venember83 (#22) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha elolvasod az erről szóló cikkeinket, akkor megvilágododsz... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#24) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ezeket az integrált vga-kat szénné lehet tuningolni. Ha jól tudom az Xpress 200 alap órajele 300MHz. Én ezt legutóbb 500MHz-re húztam ;]
Nagyon sokat jelentett a tuning, mert így már tudtam az NFSU2-vel 1024x768-ban játszani :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25) Foglalt név


Foglalt név
addikt

A másik fronton(Intel) terveztek hasonló cikket? x3000, 3000, 950 és társai összehasonlítására gondolok :)

(#26) venember83 válasza fLeSs (#23) üzenetére


venember83
nagyúr

olvastam elso am2-es cikketeket is pl, megvilagosodas elmaradt, de ujra nekiulok, hatha... :U

(#27) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

KOszi Sracok! jokor gyutt ez a tesz\t epepn keeszul akovetkezo szamolo gep valosaga:- ))) ugy erxem beprobalunk egy MSI K9NGM2-et [link]
az sli-ket meg al;tasuk egy kicsit, de mar nagyon varjuk a brutal vga-k beveteset celszamolokent:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#28) venember83 válasza fLeSs (#23) üzenetére


venember83
nagyúr

elolvastam, igen, kizarolag a ddr2 miatt, lenyegeben, csak kerdes, h ha ugyis uj memoriavezerlot kellett ''epiteni'' a prociba, akkor ezt miert nem tettek meg s939 alatt s kesz. AM2-vel lenyegeben belatta, h hulyeseg volt 3 fele foglalatot eletre kelteni, hisz most visszatert az 1 foglalathoz s ujjong, h ez micsoda kiraly megoldas... Ezt eddig is igy gondoltam, csak azt nem tudom, akkor minek olvastam ujra a cikkeket :U Mind1. Eljen az AM2! Kerdes, h meddig...ja s nem szeretnek vitatkozni, ha valaki maskepp gondolja, akkor egeszsegere!

[Szerkesztve]

(#29) Male


Male
nagyúr

Hiányzott már egy cikk ezekről tényleg!

Amiről viszont nem írtatok benne, az a TV kimenet minősége... kiváncsi lettem volna, hogy milyen. Fekete keret (nemcsak win alatt) van e, és úgy egyáltalán milyen a képminősége.


Ja, és ami feltűnt: az ECS lapnál a BIOS fotón látok egy Tv Standard opciót... ha nincs rajta video kimenet, akkor az minek van? Esetleg kapni hozzá valami kivezetést? (olyasmit mint a Matroxnál, vagy talán egy apró PCIe-s kártya formájában, vagy mittomén :) )

(#30) HERR Z


HERR Z
veterán

Ez a giga lap szimpi, minden szempontból.....amúgy ebbe a lapba is lehet elvileg állítani az int. vga órajelét
jah:
''A már nálunk is kapható Gigabyte M55plus-S3G 1.2-es verziója bizony elkényezteti felhasználóját. A GeForce 6100-as integrált videovezérlőt tartalmazó alaplapot az F5-ös BIOS-ra frissítve a menüben engedélyezhetjük a Robust Graphics Booster nevű megoldást, melynek segítségével 1 és 50 % között emelhetjük meg a grafikus mag sebességét. Ennek eredményeképpen 33 %-os túlhajtásnál is betonbiztos maradt az alaplap, és ráadásul még a szintén integrált 6150-es GeForce-nál is nagyobb sebességre tehetünk szert, (átlagosan 10-12 %-kal). Szerencsére a Gigabyte több alaplapjában is élvezhetjük a plusz sebességet, ezek a következők: M55plus-S3G, M51GM-S2G (NVIDIA C51), M61P-S3, M61PM-S2 és az M61VME-S2.''
[kép]


(#31) 3P


3P
tag

Hmm...
Én is a cikkben szereplő Gigabyte M55plus-S3G alaplapot néztem ki magamnak, de valahogy nem tudom magam egyik kijelőlt táborba sem képzelni magam.

Szóval én ehhez a laphoz egy 256MB-s X1900XT VGA-t akarok venni 2x1GB RAM-ot, és vagy egy 1 magos 3800+ -t, vagy egy 2 magos 3800+ (most már ez az utóbbi az esélyes). A 2 magos AM2-es proci esetén egy 2,5GHz-es tuningot szeretnék elérni (asszem ez nem elérhetetlen talán alap feszen sem).
Azt már olvastam a lapról külföldi oldalon is, hogy nagyon jó tuningra is. A Gigabyte lapokkal eddig gondom sem volt soha. ;)

Az SLI és CF megoldások nem érdekelnek, mert nem kivánok egyszerre 2 VGA-t tenni a gépbe. A kérdésem az lenne, hogy a fent leírt konfighoz is érdemes-e ezt a lapot venni, vagy kaphatok (nem kell SLI) ebben az árban olyan lapot is ami esetleg ettől jobb és nem integrált VGA-s? Integrált VGA-ra sincs szükség, max. VGA hiba esetén bopnuszként segíthet rajtam.

(#32) fLeSs válasza 3P (#31) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mondjuk ha van a gbt-nek olyan lapja, ami nf570-es, akkor az is jó lenne neked.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#33) 3P válasza fLeSs (#32) üzenetére


3P
tag

Köszönöm, de Gigabyte NF570-esből cak SLI-st találtam, ami önmagában ugyan nem lenne gond, de emiatt drágább is... :-/
Végül is talán mindegy, mert asszem megvárom a 0,65 mikronos procik eljövetelét, s akkor az már inkább a jövő év elejét, addig meg még változhat, ha nem is a kínálat, de az árak valószinűleg.

(#34) peterszky


peterszky
őstag

ezekhez az integrált megoldásokhoz képest hol van kb az Intel GMA950?

What else you gonna do on a Saturday?

(#35) fLeSs válasza peterszky (#34) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sehol...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#36) jodován válasza dabadab (#11) üzenetére


jodován
tag

én is így tudtam. van egy műholdvevő kártyám, elméletileg az tud rögzíteni (a hd-t nem tudom), és nem a procira hárul a feladat. lehet, hogy később veszek vmi külső egységet, amivel antennás (analog, digital, tv, rédijó), kábeles és műholdas dolgokat is tudnék fogni, és persze rögzíteni.

végül is, a lényeg, hogy egy hd videót is támogató kicsit htpc jellegű géphez keresek alapot. komoly játékra nem igen használnám. viszont biztos hogy a zenélgetés is életeleme lenne. pl: mixvibes (PENTIUM III 1 Ghz minimum, 256Mo RAM minimum), ableton. (és ne akadjon a zene, ha pl: optikai és merevlemez között közbe másolok)

a baj, hogy videokátyákhoz nem nagyon értek, hogy melyik mit támogat. pl: hdcp másolásvédelem a hd videóknál.

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

(#37) #65675776 válasza venember83 (#28) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért kell foglalatot váltani, hogy ne lehessen véletlenül rossz procit rakni a lapba. Abból lett volna kavarodás és szívás, hogy megveszi az ember a lapot, RAM-ot, procit, aztán kiderül, hogy az egész nem kompatibilis egymással. (Pl DDR2 RAM DDR2-es proci, csak a lap éppen DDR1 foglalatokat tartalmaz, és a többi szabad kombináció.)

Chip(set)-et meg azért nem kellet cserélni, mert ahhoz a proci csak egy darab HT linken keresztül kapcsolódik. Az viszont nem változott, sőt a HT3.0 is visszafelé kompatibilis a HT1.0-val is. A lényeg, hogy a chip(set) tudja biztosítani a megfelelő buszszélességet és órajelet.

(#38) ftc


ftc
nagyúr

A VIA-s lapom van már kb 2 hete...1 rossz tapasztalatom van vele és az pedig,hogy hiába az állítható FSB de HT visszaosztás nincs...225-s FSB felett a win már elszállt a távoli mezőkre...utánna meg teljes adat vesztésem lett szal...tuning max 220-ig...

(#39) mizol


mizol
tag

Én is örülök, hogy az olcsó lapokkal is készült végre teszt! :)
Nekem MSI K9NGM-L van, benne egy 3000+ Sempron.
Ezekben az ''új'' integrált VGA-kban az a jó, hogy télleg szinte mindent tudnak (DX, SM, PS stb.), kisebb felbontás, gyengébb minőség mellett akár még játékra is lehet használni.
Az igazi változás szerintem mégis az - a régi integrált lapokkal szemben -, hogy egy külső (PCI-E) VGA-val ugyanazt a teljesítményt tudják, mint nem integrált társaik (Biostar TForce 6100 AM2 teszt: [link]). A következő hasonló jellegű tesztben javaslom, hogy legyenek ilyen összeállítással mért adatok is :R

''Csak a változás állandó.'' /Arthur Schopenhauer/

(#40) VaniliásRönk válasza 3P (#31) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha tuningolni akarsz akkor az M55plus-S3G-t felejtsd el, nincs HT állítás, meg igazából egyik tesztelt márka sem jeleskedik tuningban... ha komolyan húzni akarsz akkor szeintem Abit, ha NF430 kell akkor NF-M2. [link]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#41) venember83 válasza #65675776 (#37) üzenetére


venember83
nagyúr

Az nyilvanvalo, h DDR2-t kezelo memoriainterfeszu procit nem szabad es jo is h nem lehet DDR1-es lapba tenni, ez nyilvanvalo.
Azt nem ertem, h minek kell ennyire nyomni a DDR2-t ha nem is gyorsabb mint a sima DDR. Csak azert mert sok DDR2 modul van amit el kell adni? Szoval, csak DDR2 miatt uj foglalat??? Nekem ez mar sok. Mas (DDR2-ramot gyarto vallalatok) erdekeit a sajataim ele tenni, nem ertem. A foglalatvaltas egyetlen valamennyire ertheto indoka, h 110 Watt helyett 120 Wattot tudjon biztositani a procinak. Mind1, tul sok itt nekem a marketing... De kosz a ravilagitast! :R :R :R Meddo maga az egesz tema, sry h felhoztam.

[Szerkesztve]

(#42) VaniliásRönk válasza venember83 (#41) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Előbb utóbb váltani kellett, jönnek majd a gyorsabb DDR2-k, akkor majd elvérzik a DDR 1. Meg az Intel már átállt DDR2-re, az AMD-nek is lépnie kellett.
És arról sem szabad megfeledkezni, hogy így olcsóbbá vált a tuning, nem kell 500-600MHz-es méregdrága DDR-t venni a komolyabb húzáshoz.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#43) 3P válasza VaniliásRönk (#40) üzenetére


3P
tag

Köszi. Valóban szeretnék 2@2,5GHz-es tuningot. A tesztben ezt olvastam, akkor most mi az igazság?

''Meglepően gazdag volt a Gigabyte lap tuningarzenálja. A HyperTransport link feszültségét külön is növelhetjük. Az északi híd/PCIe/HT-link és a déli híd feszültsége hat lépésben, százalékosan is állítható. Természetesen a CPU és a memória feszültsége is megadható, az utóbbi akár 2,4 volt is lehet.''

Ehhez az Abit laphoz tudnál adni valami hazai forrást, én sajna sehol nem láttam.

(#44) VaniliásRönk válasza mizol (#39) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ez a Biostar lap is jónak tűnik, de a foglalat 90°-kal el van forgatva a szokásoshoz képest, így némelyik komolyabb hűtőt nem lehet normálisan felszerelni...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#45) VaniliásRönk válasza 3P (#43) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ez ökörség. :) A feszültségeket lehet állítani, de a HT szorzót és a sávszélességet nem, így ha megfeszülsz sem húzol a CPU-n semmit, mert a legtöbb CPU nem képes 1000MHz feletti HT-re, némelyik elmegy 1100-ig, de az sem valami sok.
Az NF-M2 még nagyon új, valószínűleg pár hét még mire kapni lehet, de megéri várni rá, én sem bántam meg hogy kivártam a KN9-et, nagyon megy. ;)

[Szerkesztve]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#46) mizol válasza VaniliásRönk (#45) üzenetére


mizol
tag

Az a helyzet, hogy az én kis lapom BIOS-ában nem lehet semmit sem állítani! :D
...DE, van az nTune5, amivel is Windowsban lehet néhány paramétert molesztálni, pl. a HT szorzót is (egyébként feszt, DRAM/FSB-t nem :( - de ez gondolom változhat laponként is)

(Így a 3000+ Sempron szépen megy 1800-on, feljebb nem próbáltam, mert nincs rá szükségem).

''Csak a változás állandó.'' /Arthur Schopenhauer/

(#47) 3P válasza VaniliásRönk (#45) üzenetére


3P
tag

Köszi közben találtam egy helyet itthon is 20e + áfa-ért. A lap nagyon megtetszett. Volt már Abit lapom is, azzal sem volt gondom. Szóval akkor ezzel tényleg megy a tuning, akkor ebben lehet állítani a HT szorzót is? :) Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de most csak egy K7-esem van, abban meg ilyen nem volt még... ;)

(#48) VaniliásRönk válasza mizol (#46) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Software tuning... nem az igazi. ;) A Sempronok lazán mennek 2400MHz-et alapfeszen, szóval hajrá, messze vagy még a végétől. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#49) fLeSs válasza VaniliásRönk (#45) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mégis mi az ökörség abban ami le lett írva? a HT-sebességről nem esik egy szó se.
Ja tudom, te Abit fan vagy, ezt a múltkori cikk topikjában is bizonyítottad... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#50) VaniliásRönk válasza 3P (#47) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Én is NF7-S 2.0-ról váltottam AM2-re. :) Ilyen alaplappal még nem volt dolgom, szóval konkrétumokkal nem szolgálhatok, dehát Abit... ;) Azért ellenőrizd a leírásában a BIOS beállításokat mielőtt megveszed, de szerintem kizárt hogy ne figyeljen ott rajta a jó öreg Softmenu. :D

[Szerkesztve]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.