Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rumos14


rumos14
nagyúr

aki ilyet vesz, magát bünteti. szerintem.

(#2) dacsek


dacsek
csendes tag

A 6230i-men is lehet random a hatterkep,pedig mar egy eve a piacon van :Y

Ha a múlton merengsz nem tudsz élni a jelenben és elveszted a jövőt.

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Egy napos készenlét :C
Addig lapítják, míg a használhatóság rovására megy :(

(#4) süti5


süti5
őstag

Ha bővíthető lenne, ez lenne az álomtelefonom.

(#5) blueMerle válasza Ricardo (#3) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem már az L7-esem is épp hogy csak a határ volt ezen a téren, nade ez?!!!?? Ez azértmár tényleg túlzás. :D Most egy jó kis vaskos K600i- van, L7 után ez egy feltégla, de legalább érzem hogy valamiféle telefonszerü izével telefonálok és nem egy lappal, vagy tepsivel :D

Tudása egész elfogadható, a memóriája a CÉLCSOPORTNAK tökéletes, ide nem kell kari bele. Nekem csak a gombok egyszerüsége nem tetszik, de ez talán azért lehet, mert még maradt bennem egy kis L7 feeling...

Amitől viszont lehidaltam, azok a fényképek. Ettöl a tepsitől sok mindent nem vártam, pláne hogy normális fotókat fog készíteni, de ez azért durva! Nagyon szépek és élesek a képek.

(#6) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nekem tetszik :C
Vékony, könnyű, egyszerű, visszafogott, elegáns dizájn. Bluetooth és EDGE végre.
A 80 mb pont elég jópár mp3 csengőhangnak és fényképnek - nyilván nem egy mp3 lejátszó telefon.

Feel Good Inc.

(#7) Ricardo válasza Pompi (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

Amennyit bír az akku annyi mp3 rá is fér :D

(#8) ansell


ansell
tag

WOW!!! :Y

Eddig csuklóból gyűlőltem a Samukat, DE ez nem is olyan rossz. :C

Asszem ez lesz a 2.telóm, jól fog mutatni a V3 és az iPod nano mellett.

ITX konfig eladó!

(#9) Flashy


Flashy
veterán

tetszik. találjanak ki olyan akkut, amivel egy ilyen vékony telefon elmegy mondjuk 1 hétig, és kész is.

(#10) Tonyo


Tonyo
őstag

szerintem még mindig messze jár a sansung az igazságtól.....nézzétek meg a V3-at l7-et,normáis aksi és nem sokkal vastagabb.Ja és a V3 már lassan 1,5 éves modell ha nem több. :))

(#11) Bibby válasza Tonyo (#10) üzenetére


Bibby
addikt

A motorola sem tud csodát tenni, pont amennyivel vastagabbak, annyival mennek többet. Ennyi a megfejtés.

Ελευθερια η θανατος

(#12) Pompi válasza Tonyo (#10) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És nem akarok senki lelki világába gázolni, de ha nekem választanom kellene akkor inkább egy Samsung menüjét használom, mint egy Motojét (mindamellett, hogy a külsejével nagyon ki vagyok békülve annak is).

Feel Good Inc.

(#13) legiaap


legiaap
nagyúr

Első ránézésre úgy éreztem,mintha egy távirányító lenne a képen,de hát nem az.
Elég jól sikeredett.Már csak egy árra lennék kiváncsi.
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Meglehetősen szokatlan vékonyság,de legalább van tudása nem úgy mint eggyes konkurenseknek. :)

(#15) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Na ha fognák ezt a pengét és csinálnának egy rendes méretű telefont aminek a többi részét mind az akksi tölti ki akkor menne ez egy pár napot. :D

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#16) Athos07


Athos07
senior tag

Most komolyan: ha valaki a telefonját csak mellény, zakó, vagy ingzsebben hordja, akkor biztos jól jöhet, én speciel utálnám, ha ott kéne hordani, normál, vagy farzsebben viszont jó 2 napot adok neki.

A billentyűzete meg szerintem borzalmas, ennél bénábbat Samun asszem rég nem láttam. Nem tetszik, és erről ennyit is.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#17) Atombalu


Atombalu
senior tag

sokan szidják, de ezt is vinni fogják (szinte) mint a cukrot, hisz példanak okaert ott van az a sminktükrös kihajthatós samsung (talán e910 a neve mar nem emlekszem) vmi 270 ropiért és egy mobilos ismerosom boltjabol atlagban napi 2-3 fogyott.
es ez a papírteló raadasul olcsobb is azert.....meg hat ugye rekord vekony.....erre biztos ráizgulnak egyes penzhiányt nem ismerő emberkék :)

iPhone 5

(#18) bobace


bobace
őstag

Ahogy szidtam valamelyik nap a Csokoládét most annyira lenyűgözött ez a teló. Ez is nagyon szép, tudás is all right nem ugy mint amott... Még a bővithetőséget is feláldozom a dizájn kedvéért ha kell,de az akksi... Egy nap? Hát ez gáz. Az ára is biztos 100 körül, ugyhogy ilyen telóm se lesz :O

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#19) geckowize


geckowize
őstag

Szép és éles képeket csinál? Egy dologról beszélünk mi? Ezek a képek nagyon de nagyon undorítóak. Fujj!
Ennyit akartam.

(#20) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Igazából nem értem, hogy mostanában miért van illetve mire jó ez a csináljunk minnél vékonyabb telefonokat.Mert nekem már a V3 as motorola is túl vékony volt és nagyon idétlen formája volt.De szerintem ennek is az van, sokkal jobban néz ki egy telefon ha van mit fogni rajta és nem egy papírlapot szorongat az ember a kezében :Y

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#21) AS


AS
félisten

Vao!
Végre jó minöségüek a képek.
Samsung végre normálisan reklámoz is idöben odaadja a készüléket a tesztelöknek szerte a világon.,

Akkor ugy láttom ez is lesz hivatalsan a magyaroszágon,
Ezt telot 2. telonak fogadnám ell. Mondjuk egy D900 mellett. :C (szép állom)

Én már abban is biztos vagy hogy képesek lesznek 4 mm telot gyártani.

Aksi szerintem samsung szokáshoz hiven 2-3 honap mula 2* 3* többet fog birni.
Szerintem.

Szoval szép és jó telo ez.
Na igen az ár.... p300 nagyon drága mégis sikere telo persze olyanok veszik akkik nem járnak forumozni ... csak vagánykodnak vele. ez is olyan lesz. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Pompi válasza Jégkokó (#20) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Igazából nem értem, hogy mostanában miért van illetve mire jó ez a csináljunk minnél vékonyabb telefonokat.Mert nekem már a V3 as motorola is túl vékony volt és nagyon idétlen formája volt.De szerintem ennek is az van, sokkal jobban néz ki egy telefon ha van mit fogni rajta és nem egy papírlapot szorongat az ember a kezében.''

Próbálj már meg egy kicsit túllátni a saját határaidon.
A Motorola megcsinálta a V3-at, iszonyat siker lett, valamiért rengeteg embernek más a véleménye, mint neked - legalábbis az eladási adatok ezt mutatják. A többi gyártó pedig megirigyelte ezt és elkezdték ők is a pengéket gyártani. Ilyen egyszerü.

Feel Good Inc.

(#23) Athos07 válasza Pompi (#22) üzenetére


Athos07
senior tag

Ahogy én látom Jégkokó (és én sem) azt nem érti, hogy mi miatt gondolja az a nagyon sok ember (mert tényleg sokan vannak), hogy jó dolog kis vékony deszkákkal telefonálni... Pont az volt - szerintem - a hsz-ének lényege, amire te azt írtad, hogy ''valamiért''.. tehát te sem mondtad meg frankón. Szerintem senki nem vitatja, hogy piaca, kereslete van ennek a szegmensnek, az viszont szerintem jó kérdés, hogy pontosan mi miatt érzik olyan nagyon jó dolognak a széles-lapos kialakítást.

Félreértések elkerülése végett: pl. a SE k600i, N7280 sem tetszenek nekem túlságosan, azok már aránytalanul vastagok a szélességhez képest... a kettő között lenne _szerintem_ a helyes út, ergonómiailag.

Én már soxor érveltem a laposfónok ellen, most nem tenném meg mégegyszer. :P

[Szerkesztve]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#24) Pompi válasza Athos07 (#23) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A ''valamiért'' az a különböző izlések, többek között ez az amitől nem vagyunk egyformák.
Nekem - és az eladási adatok alapján még többszázezer embernek - bejön a lapos telefon. Nem mindegy hogy egy 2.5-3cm-es telefont csúsztatok a zsebembe, vagy egy fél centiset.
Szerintem ezen kár vitatkozni (bár ettől függetlenül ti mindig megteszitek ha lehetőségetek van rá). El kellene fogadni, hogy nem vagyunk egyformák, főleg olyankor amikor a többség (ismét lásd eladások és ''penge'' láz) nem a ti véleményeteken van.

Ja és Jégkokóra visszatérve, akkor megpróbálom minden magyarázat és sallang nélkül válaszolni a kérdésre, bár amiket eddig írtam abból is logikus ez a következtetés, de az egyértelmüség kedvéért még egyszer világosan:

''Igazából nem értem, hogy mostanában miért van illetve mire jó ez a csináljunk minnél vékonyabb telefonokat.''

Mert iszonyat mennyiségü pénz van benne, és a többi gyártó a Motorola sikereit látva (még akkor is ha nektek nem tetszik) is szeretne ebből a penge bizniszből megfelelő mennyiségű zsetont szerezni. De már megint sok volt a duma. Egy a lényeg és a válasz: PÉNZ.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#25) AS


AS
félisten

Igy van.

És ez csak kezdet, lesz itt minden érdekes dolog. :)

Az is érdeeks dolog hogy a X820-at junisban kezdik forgalmazni Europában mig ásziban kb agusztusban. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Pompi válasza Pompi (#24) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És még egy kiegészítés a végére. Azért is írtam, hogy túl kellene már látni azon, hogy ''nekem mi tetszik'' illetve azon, hogy ''mi van szerintem'', mert a gyártók nem ebből indulnak ki, hanem kőkeményen a piaci tényekből, ha valamiben pénz van (és a penge biznisz az már bizonyítottan ilyen) akkor rámozdulnak.

Feel Good Inc.

(#27) Ricardo válasza Pompi (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Pedig ez tetszik nem tetszik dolog. Csak az arányok számítanak igazán. Ha valamiben pénz van akkor rámozdulnak, de akkor van benne pénz ha sok embernek tetszik ugyanis ők veszik meg. Nem egy termék bukott meg azon a véleményen hogy ''nem tetszik'' ;)

(#28) Pompi válasza Ricardo (#27) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ugyan azt mondod amit én (legalábbis az én olvasatomban ez jön le).

Moto megcsinálta a V3-at -> tetszett az embereknek, rágerjedtek, elket belőle egy tonnányi -> gondolom ez nem kevés bevételt jelentett a Motonak -> többi gyártó is ráébredt, hogy ebben a penge témában van pénz így elkezdték ők is nyomatni, ahogy a Moto is bővítette tovább a családot.

Hol itt a bibi?! Pont ezt próbálom magyarázni, hogy azért mert itt a fórumon nem tetszik pár embernek és ők ebből kiindulva nem értik, hogy miért nyomatja mindenki a penge mobilokat azért még nem kevés pénz van benne és a hülyék lennének a gyártók ezt nem kiaknázni.

Igaz, hogy jópár termék megbukott már ezen a ''nem tetszik'' dolgon (ennek ellenkezőjét nem mondtam soha), de a penge mobilok már bizonyítottan nem ez a kategória.

Feel Good Inc.

(#29) AS


AS
félisten

Jól mondja Pompi .

Egy kis bizonyiték:

Másik penge samsung a P300 már ott van kb 4-5 honapja a top eladsi listán pedig nem olcso darabb. :Y
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) Ricardo válasza Pompi (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Persze hogy ugyanazt mondjuk. Csak arra akartam rámutatni hogy az arányokon van a hangsúly. A penge telefonok bizonyítottak, ez tény, de azért vannak páran akiknek nem jönnnek be, és ennek hangot adnak. Erre való a fórum. Olyan telefont senki nem fog csinálni ami mindenkinek tetszik. :R

[Szerkesztve]

(#31) Pompi válasza Ricardo (#30) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Oké akkor ragozzuk még ezt a témát.

''vannak páran akiknek nem jönnnek be, és ennek hangot adnak. Erre való a fórum.''

Ezzel nincs is baj, tényleg erre való a fórum. Az én reakcióm nem is erre vonatkozott, hanem arra, hogy az viszont magáról állít ki butasági bizonyítványt aki nem lát túl azon, hogy _neki_ mi tetszik, és ez alapján kétségbe vonja a penge telefonok létjogosultságát...
Tehát az, hogy valaki leírja, hogy neki nem jönnek be a penge mobilok az OK, de hogy ezen felül azt írja, hogy nem érti, hogy a gyártók minek csinálnak ilyeneket az már kicsit sok szvsz...

Feel Good Inc.

(#32) PrinczA


PrinczA
őstag

Minek ilyen telefon, ha nincs hozza rendes aku?
Mog kene egy kicsit allni és akura fejleszteni de nagyon sokat!

(#33) Ricardo válasza PrinczA (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is erre értettem azt hogy nem sok értelme van, mert már a használhatóság rovására megy.
Aki meg személyes izlés alapján von le messzemenő következtetéseket azokat nem szabad komolyan venni

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#34) Agostino


Agostino
addikt

Végig furcsálltam, hogy hova tűntek Bog zárójeles belebészélései a tesztből, aztan megláttam, hogy ő maga írta a cikket.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#35) I. Richard válasza PrinczA (#32) üzenetére


I. Richard
senior tag

Láttál már olyan fejlesztést, ami miatt megállna egy gyártó is? Ha te lennél az xy gyártó vezetésében, melyiket választanád?
-biztos profit, viszonylag kis anyagi ráfordítással?
-évekig elhúzódó (pénzzabáló) fejlesztés/kutatás, bizonytalan végeredménnyel?

Egy új akksi kifejlesztése (mint ahogy azt írtad is) nem kis feladat!!! Itt nem tranzisztorokat, meg chipeket kell összenyomni, hanem valami nagyon új energiatárolót találni, amit be lehet építeni egy telefonba!

(#36) Ricardo válasza I. Richard (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

A Samu már dolgozik az üzemanyag cellás akkun ;)

(#37) I. Richard válasza Ricardo (#36) üzenetére


I. Richard
senior tag

Ide valami más fog kelleni...;)

(#38) Atombalu


Atombalu
senior tag

véééééégy egy maréknyi trágyát .... :DDD

iPhone 5

(#39) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

valami árat tud valaki? vagy hogy hol kapható?

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#40) AS válasza Biznisz Elek (#39) üzenetére


AS
félisten

igen, junisban már kapható lesz mindenhol!
Tehát már nem kel sokat várni. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) Valakix


Valakix
csendes tag

A samsung el van tévedve, de nagyon.
A legvékonyabb készülek méretei:

120 x 45 x 14 mm, 90 cc és 85g.


Ennyit erről.

A lényeget kihagytam:

Battery
Type
Standard Battery, 950 mAh Li-Ion
Stand-by
Up to 90 h
Talk time
Up to 5 h

[Szerkesztve]

(#42) Viktor0610 válasza Valakix (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit is szeretnél ezzel mondanni? :U ;]

Samsung Galaxy A54

(#43) evR válasza Valakix (#41) üzenetére


evR
aktív tag

ezt szerintem benézted... ;] :F :DD :DDD

[Szerkesztve]

''...trend a lelke mindennek...''

(#44) AS válasza Valakix (#41) üzenetére


AS
félisten

ez mega lol
:C
pont 2* olyan vastag. :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) Pompi válasza Valakix (#41) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez egy szép összeszedett, átgondolt, lényegretörő és mások számára is teljesen érthető hozzászólás ;] Ezért tényleg megérte regisztrálni :DDD

Gyakorlatilag egy kis felindultságon kívül semmit nem tudunk meg arról, hogy mit is szerettél volna mondani...

Feel Good Inc.

(#46) Atombalu


Atombalu
senior tag

:DDD :DDD
1 szakmai hozzászólás :))

mod.: überlol :DD

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#47) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

A Motorola is tervez valami hasonló ''vastagságú'' telefont: [link] [5mm]

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#48) blueMerle válasza [Anduriel] (#47) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez minek? Papírvágókésnek?!! Esetleg japán séfkés? /igen, az a tv shoppos :DD /

A Moto kezd kicsit fanatikus lenni ezen a téren...ő....lesz valaha normális méretü Moto? :D

(#49) AS válasza [Anduriel] (#47) üzenetére


AS
félisten

Ezt majd akkor hiszem ell ha már élö kép is van rola! :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) amigo mío válasza Pompi (#28) üzenetére


amigo mío
csendes tag

A motorola V3 csak azért tetszett az embereknek mert lapos és ez új volt. Egy normális ember ma már nem vesz egy V3-ast maximum egy V3i-t, mert már vannak laposabbak (mint ez) vagy sokkal jobb telefonok jobb funkciókkal :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.