Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stiky


Stiky
senior tag

Ez tényleg tök gáz teló...
Esetleg az idei telefon dobó vagy dekázó versenyre lehet vele jelentkezni :DDD

A specifikáció résznél rossz kép van kitéve, egy My Z-5 -ös :))

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#2) AMD Power válasza Stiky (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen! Ez csak egy Sagem! :B

(#3) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát elég szörnyű lett ez a telefon az biztos.Nem is értem, hogy a vodafone miért erölteti még mindig a live menüt,igaz mostanság már sok esetben lecserélhető normálisra,de itt egyálltalán nem.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Rájöttem, miért elemez egy egyszerű VGA-képet annyi ideig a telefon... :U
Megnézi, nem tartalmaz-e valami kompromittáló, esetleg jogsértő tartalmat... ;]


A készenléten azért meglepődtem. Két ilyen kijelzővel többet vártam volna a telefontól...

Samsung Galaxy A54

(#5) AS


AS
félisten

Ez telo már 2 éve kapható csak más néven, :)
Vannak jó sagemek is mint pl a My500x az nagyon jó telcsi lesz. :)
3gsm-re is hoznak uj telokat tudtomal. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Njördli


Njördli
tag

Az az igazi gond a Sagemmel hogy nem lenne rossz gyártó,ha haladnának is a korral...Ez a telefon a My-x6-hoz képest alig-alig mutat fel néminemű fejlődést,ugyanazok a nevetséges hibák élnek tovább benne(pl: gigantikus ''mégse'',mikor semmi nem változott... :W ),mint a My-x6-ban...Volt elég sok Sagemmel kapcsolatom,az újak és a régiek közül is,szvsz a My-X8 volt a maga idején előremutató,mind ''agyilag'',mind külsőleg,viszont az a telefon ma már nem menne el felsőkategóriának,pedig szerintem a tényleges zászlóshajója a Sagemnek még mindig ez.A My-W85(ha jóltom ez a 3g-s kocka dizájnos gép) szerintem nincs egy szinten sem külsőben,sem innovációilag a My-x8-al.
Olcsó a Sagem,de ez 2007-ben ilyen technikai adottságok mellett eszméletlenül kevés...Ha ez tudatos,az nagyon gáz; elqrták,nemkicsit,nagyon :DDD
Haladni kéne a korral,amikor egy k750 ''már kissé öregecskének számít'',csak példának okáért a kijelzőt tekintve,akkor tényleg nem tudom mit akarnak...Sem korrekt üzleti készülék,sem villantós-csávós atomtelefon :) ,sem mai kornak megfelelő zászlóshajójuk nincs,és már a low-end kategóriában is nevetségesek ezek a specifikációk,jellemzők.
Kár érte,R.I.P. Sagem

(#7) Shadows


Shadows
senior tag

Sargem ennyi

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#8) AS


AS
félisten

Oroszoknál kb 2 % a részesedésük van, és europában is növelödöt.,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Viktor0610 válasza AS (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az oké, h. nő, na de mekkora ütemben? ;]

Samsung Galaxy A54

(#10) AS válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


AS
félisten

Nekik elég mert sagem cég max 2% ban foglalkozik telokall.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Van egy mondás, hogy halottról jót, vagy semmit.
Ezt módosítanám, hogy Sagemről jót, vagy semmit.
Itt inkább a semmit lehetőséget részesíteném előnyben...
Köszönjük a Sagem mérnökeinek, hogy gazdagították a mobilvilágot eme felejthetetlen készülékkel. :DD

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez aztán a telefon. lehet hogy telefont nem tudnak csinálni de időgépet biztos. Más magyarázat nem nagyon van arra hogy kerül ez most piacra :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.