Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fúggö


fúggö
tag

csak a vodánál lesz?

(#2) Viktor0610 válasza fúggö (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hivatalosan, nagy valószínűséggel igen.

Reméljük, egyszer megéljük azt, amit a cikkíró is említ, h. Sagemék ráncba szedik a fejlesztőket (is) és végre túllépnek a idegesítő, ''sagemes'' problémákon.

Samsung Galaxy A54

(#3) opr


opr
veterán

''úgyhogy aki nem telefonál sokat, meg nem is írogat, az ezzel a mobillal elérhető lesz''
ez érdekes... azt hittem alsókategóriás mobilt az vesz aki nem akarja másra használni, csak sms-re meg telefonálni... fényképező ratyi, belső mem. nuku, szal igazából mi az amire jó ez a teló:F ill. kinek lehet ajánlani?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) VD


VD
őstag

Az érdekelne a legjobb,hogy mi módon hagosÍtható ki a ketyere?

Nokiásan (egy gombbal,akár rögtön)

Sony-Ericssonosan,Siemensen (Beszéd közben bolyongós,több gombnyomásos)

Fontos lenne, mert kÍváló munkatelefon lenne és komolyan gonolkozok a megvételén.

(#5) Bog válasza VD (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tudtommal minden Sagemre az a jellemző, hogy beszélgetés közben meg kell nyomni a zöld gombot és ''kihangosul''.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) VD válasza Bog (#5) üzenetére


VD
őstag

Köszönöm!

Ha így áll a helyzet akkor még a héten beszerzek egyet! :)

[Szerkesztve]

(#7) HERR Z


HERR Z
veterán

az eddigi sagemek legalább hangminőségbe jók voltak, de hogy már abba is trutty lett, ez a telefon kb semmire se jó:(

(#8) ragazzo


ragazzo
őstag

Nem rossz ez a telefon.Árához képest viszonylag szép, és tud is valamit.Mondjuk egy GX17 ebben az árkategóriában többet ér,de ezt sem kell leírni.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#9) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

azért annyit hozzáfűznék, h a MyV-76 kijelzője szvsz rendben van... eléggé...:)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) Njördli


Njördli
tag

Hy all!

Engem az érdekelne, és főleg a teszteló felé is irányul a kérdés,hogy a kijelzője milyen a My-X6-oséhoz képest,mivel azt a telefont nagyon megkedvelte egyik barátném,és valóságos letargiába zuhatn,mióta dölgődik szegény százsem:)Elvileg a My-400V lenne a tökéletes neki,mert neki tetszik,és gyakorlatilag majdnem egyezik az X-6-os menüjével,persze a gyárira gondolok,nem a fos live!-ra.
Szóval kijelző:) :)) a nagy kérdés :DD

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

''A telefon Sagemnek nagyon jó, telefonnak nem annyira. A dizájnereket ráncba szedték, most ideje lenne egy kicsit a fejlesztőket is megruházni...'' :)) :))
Ez tetszik :R

(#12) AS


AS
félisten

Hát az eredeti verzio szebb!
cstn kijelzöért kár--

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) bolondember válasza VD (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondjuk a k750i-men 2 gombnyomás... És mintha anyám ex-ME45-én is csak 2 gombnyomás lett volna...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) VD válasza bolondember (#13) üzenetére


VD
őstag

Jó darabig használtam k700-at és azon hívás közben menü,majd kb.3-dik opció rányom megoldással működött a dolog(gyári menü) a Siemensen (sl65) jobb gomb, biztosan kihagosíja, jobb gomb metódus még elfogadható.

Nekem spec a 6230-on tetszett a legjobban,(Sőt még a 6100-ám on is zsír) hogy akár rögtön a hívást fogadhatjuk kihangosítva. Nekem ez a legegyszerűbb.

Ezért érdekelt,mi a procedúra, mert munkából adódóan az egyszerűbb jobb a nyerő.

Ezidáig a Sharp GX17 (Mert Sharp Fan vagyok :) ) és SE K300 között vaciláltam, de a sharp nem kihangosítható az SE-n meg problémás a dolog... nekem legalábbis.

(#15) mrlujoak válasza VD (#14) üzenetére


mrlujoak
veterán

Biza így van. SE kihangosítás csak aktív hívásnál, menü majd 3 léptetés le és nyugtáz.
Fogalmam sincs mi értelme volt ennyire túlbonyolítani, a Sony J6-om is egy gombbal ( oldalsót egy szer fel) volt kihangosítható, ami után furcsa volt a SE-ok (mert azóta csak az volt, van) többlécsőt igényelő kihangosítása.
Jólvan na nem lehet egy telefon sem tökéletes... :DD

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16) VD válasza mrlujoak (#15) üzenetére


VD
őstag

Ez sem tökéletes, de célnak megfelel! :DD

Melsleg nagyon megvoltam elégedve anno az SE-vel, de a jelenlegi kritériumoknak még egy K800(v. 790) sem felelne meg.... :U (Pedig qrva jó multimédiás motyók...)

(#17) bolondember válasza mrlujoak (#15) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha még csak csörög (K750i), egy gombnyomás, ha viszont folyamatban van a beszélgetés, 2 gombnyomás, minden lépegetés nélkül... (jelen esetben a baloldali funkciógomb egyzseri illetve kétszeri lenyomását jelenti)...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18) bjokkaa925


bjokkaa925
tag

Hogyan lehet feltolteni a telora java játékot??

(#19) eddie17


eddie17
addikt

Most láttam mennyi a vodánál feltöltősen(10ezer). Ennyiért megéri anyumnak:) Bőven jó lesz neki, és ennyiért nem sok más alternatíva van.

[Szerkesztve]

(#20) bjokkaa925


bjokkaa925
tag

Valaki tudja hoyg lehet a telora java játékot feltolteni?

(#21) makeup


makeup
csendes tag

csak wap-ról tudsz rá tölteni

(#22) Nokia......


Nokia......
tag

A másik o. társamnak is ilyene van már vagy egy csomó ideje

BakkerMan xD

(#23) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

[teszt]

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.