Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Na igen ezt a telefont vártam már mióta, de igazábol nem is ezt hanem a normális gombú társát, ami sztem külsőre szebb ennél.De az lesz igazából a mostani telefonom jogos utódja :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Viszont a videó amit készített a telefon az már eléggé meggyőző szerintem.Habár a 6 mega belső memóra nagyon kevésnek mondható, mert a 6230 ban volt kb ennyi, nem értem, hogy miért nem fért v olna el benne vagy 50 vagy még több memória.Mert a 6230i ben 32 beépített memória van .

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Faget


Faget
tag

Érdekes forulatot venne az életed Bog, ha feljelentene mindenki a Westendből. :D Vagy van írásos engedélyed tőlük, hogy szerepelhetnek a felvételeden?

(#4) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Hát igen ez a 6234 elég csúnyácska... de majd a 6233.
Viszont jól látom, hogy az e-mail kliens nem lett magyarra fordítva?

Feel Good Inc.

(#5) Digital


Digital
addikt

A 6233 sokkal jobban néz ki. Én is hiányolom a belső kamerát,és vakut. A kijelző,és a 640*480-as videórögzítés az nagyon faja lehet!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyébbként sztem a videó még jobb lett mint az N90 el készített felvétel, én egy pixelt nem látok a képen, ezzel szemben ott volt egy pár elég rendesen

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Bog válasza Faget (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Annyi írásos engedélyem van tőlük, mint a biztonsági személyzet által kukkolt kameráknak...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) ragazzo


ragazzo
őstag

Nekem bejön a telcsi, és ha nem lesz túl drága, akkor beruházok egybe.Mondjuk a fényképek lehetnének élesebbek is,de nem lehet minden tökéletes.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#9) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem a fotók minősége elég gyatra.... láttunk már ennél lényegesen jobb képeket is Nokia 2 megapixeles telefonból.

A videó hullámzása szintén a minőség rovására megy nálam. Nem tudom, hogy ezt az effektet hogyan sikerül elérniük, de nagyon zavaró szvsz.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#10) Gubro


Gubro
senior tag

Mondjuk a 3G videohívás téma az elég gáz. Vagy akkor zsebtükörrel kell járni? Hogy gondolta ezt a Nokia? Lesz talán egy olyan verzió is, amiben már van elöl is kamera?

(#11) Faget válasza Bog (#7) üzenetére


Faget
tag

Ugye te sem gondoltad komolyan az összehasonlítást... :F Amúgy szerintem nem a kamerát kukkolják, hanem a monitort, de mind1. Csak poénkodtam, de nem értetted. :(((

(#12) fúggö


fúggö
tag

na igen a Nokia halad elöre.nekem 6230i telom van nagyon jo,ez meg mégjobb(nem a vodásra gondoltam). :Y

(#13) Pompi válasza Gubro (#10) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem úgy gondolták, hogy egy üzleti szegmensbe pozicionált telefonnal ne videótelefonáljanak.
Akinek ilyen igényei vannak annak másik modellt kell választani a palettáról.

Feel Good Inc.

(#14) Jégkokó válasza Gubro (#10) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mondjuk ugy hogy nem minden szól a 3G ben a két kameráról.Egyébbként meg van olyan telefon ami igazából csak a adatátvitelt fogja támogatni, és szerintem azt több ember használná ki, mint a hülye kamerázást.Legalábbis nekem ez a véleményem

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15) Digital válasza Pompi (#13) üzenetére


Digital
addikt

Én látok létjogosultságot a videotelefonálásnak is az üzleti szegmensbe,és ne keljen már ezért egy drágább készüléket megvenni (N70) .

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#16) shev7 válasza Digital (#15) üzenetére


shev7
veterán

miert ne? Plussz szolgaltatas, magasabb ar. Inkabb legyen masodik kamera nelkuli modell is, mint meg kelljen vennem a ket kamerasat, mikozben nem akarok videotelefonalni

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#17) Ricardo válasza Pompi (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez tény hogy kevesebben használnák ki, de olyan mint a Samsungnál a rezgés és csengés egyszerre, ha van rá lehetőség miért ne használná ki az ember? Ez logikátlan. :(

(#18) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Hát ez a külső nekem nem elég ''üzleties'' :( Az elődök karakteresebbek voltak szerintem.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#19) Jégkokó válasza [Anduriel] (#18) üzenetére


Jégkokó
veterán

mint az elődjére.De ki fog jönni majd a 6233 is, aminek sokkal szebb és impozánsabb külseje van mint ennek

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) Gubro válasza Jégkokó (#14) üzenetére


Gubro
senior tag

Ez igaz, de ettől még ez nem válik előnyére.
Apropó: a BT vajon a sztereo fülessel mit kezd/tehát 2.0 van benne?

(#21) dbius


dbius
veterán

Azt lehet tudni, hogy kb. mennyi lesz az ára?

(#22) engusz válasza [Anduriel] (#18) üzenetére


engusz
veterán

Igen, az elődök bőven karakteresebbek voltak. Nem is értem, ez olyan bóvlinak tűnik a képek alapján. :F

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#23) Remington


Remington
őstag

Gáz a navigombja hogy csillog össze-vissza...
A első kamerát én nem hiányolom, tuti nem használnám. Olyan mint az mms volt, azt is beharangozták h mekkora szám de sztem nagyon kevesen vannak akik rendszeresen használják is.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#24) #53246592


#53246592
törölt tag

Ez igen csunyacska. Az a ritka eset amikor a vodafone felirat miatt jobban nez ki egy telefon:)

Bog: az egy nagy kulönbseg hogy ök nem teszik közze a felveteleket:)

(#26) Atlantis


Atlantis
veterán

Nokia honlapon mintha olvastam volna olyat, hogy fémből van. Legalábbis a 6233, akkor már gondolom ez is. Igazat írtak, vagy műanyag?

Motorola teszteknél ki szoktatok térni az anyaghasználatra, a többinél meg csak akkor, ha nagyon szemet, vagy éppen nagyon jó. Lehetne egységesebb tesztrendszeretek, ki lehetne jelölni olyan pontokat, amiknek mindenképp szerepelni kell és azokat kiegészíteni a szubjektív benyomásokkal. Ez valamennyire így is működik, de nem mindig.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27) Bog válasza Atlantis (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem fém. Még itt van a kezemben, ha ez fém, akkor linóleum is az.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) torrente74


torrente74
tag

Nekem tetszik nagyon :C

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#29) Pompi válasza #53246592 (#24) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Az a ritka eset amikor a vodafone felirat miatt jobban nez ki egy telefon''

Ez se felirattal se anélkül nem néz ki jól szerintem. Nem is igazán értem, hogy ezt miért írtad amikor előtte te is megjegyzed, hogy csúnyácska...

Feel Good Inc.

(#30) erdoke


erdoke
titán

''többen elsőre valamilyen Sharp modellnek nézték elsőre a készüléket''
Itt az egyik ''elsőre'' fölöslegesnek tűnik.

Nem találkoztam azzal az infóval, hogy adnak-e a készülékhez memóriakártyát, és ha igen mekkorát?
Illetve hogy ne kelljen a 6230-6230i adatait megnézni, ez vékonyabb?

Valami hír a 6233 megjelenéséről egyéb szolgáltatóknál?

A legjobb aláírás a héten

(#31) engusz válasza erdoke (#30) üzenetére


engusz
veterán

Valamivel nagyobbacska a 6233-34 duo, ha jól emlékszem. Nokia oldalán össze lehet hasonlítani pár adatot.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#32) #53246592 válasza Pompi (#29) üzenetére


#53246592
törölt tag

Annyira csunya, hogy egy ilyen - szinten ronda - felirat mar nem tud rontani a helyzeten.
A 6233 nem ennyire rossz, de az is messze-messze all a 6230-tol...

(#33) Bog válasza erdoke (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bétás verzió volt, not for sale, meg ilyenek, nem volt gyári csomagolás, nem volt memóriakártya, azt én pakoltam bele, de 64-nél nem lehet kevesebbb az elődből kiindulva.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) rumos14


rumos14
nagyúr

elég korrekt ez a teló, SE K790-nek odatesz rendesen.
láma kérdés: ezen Symbian oprendszer van?

(#35) kaller1 válasza rumos14 (#34) üzenetére


kaller1
veterán

Az Se K790-nek odatesz rendesen??? Na ne viccelj már... :DDD :DDD
Nincs rajta oprendszer....:)

[Szerkesztve]

.::> <::.

(#36) Roland F17


Roland F17
csendes tag

Hurrá! A 6280-as pocsék kameráját kapta, a videók jók, de a képek!?

(#37) engusz válasza rumos14 (#34) üzenetére


engusz
veterán

Nem, Series40. A Symbian Series60.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#38) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Szerintem a 6280 szebb képet csinál. Ezek a fotók nagyon csúnyák, reméljük a képminőség még javulni fog..

(#39) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Amúgy az az egyetlen probléma a 6280/6233 kamerájával, hogy a lencse mérete még mindíg gombostűnyi, így a képszenzor is icipici, aminek az eredménye orbitális képzaj még nappali fényben is. A 6280-képein is látszik a nagymértékű zajszűrésből adódó részletvesztés, festményszerű elmosódás. A SE K790-ben sokkal nagyobb átmérőjű optika van, nincs is ekkora zaj a képeken.. Csak ott meg a videón spóroltak :((

(#40) td


td
senior tag

''6233 és 6234 néven debütáltak tavaly a készülék''

Ha ez poén volt, akkor jó! :D

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#41) Bog válasza td (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Alapvetően nem, de most már így marad:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) EG0


EG0
aktív tag

És a Sajt ételek menüpont miért került a főmenübe .-)

(#43) HERR Z válasza Zoltanfi (#39) üzenetére


HERR Z
veterán

inkább a videót áldozom fel...meg azért oké hogy jó a felbontás de azok az oldalbemozdulások hát...nem ezzel rögzítenék egy icipicit komolyabb eseményt se vele/rendesen lefotózni se lehetne..:)/akkor meg ha már használhatatlan akkör tökmind1 hogy milyen felbontású......de a k790/800-zal legalább már értelmesen le lehetne fotózni, vakuról nem is beszélve

a szappan design meg...amilyen jól nézett ki a 6230(i) ez olyan borzalmas...feketébe lehet jobban nézne ki de ez így szörnyű

[Szerkesztve]

(#44) Pompi válasza HERR Z (#43) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''feketébe lehet jobban nézne ki''

Tessék ;) [link]

A videóban egyet értünk... ahogy már rtam is korábban, szörnyűek azok a bemozgások.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#45) HERR Z válasza Pompi (#44) üzenetére


HERR Z
veterán

hát, ez sokkal jobb, elegánsabb, méltóbb a tudásához..

(#46) Goose-T válasza Bog (#27) üzenetére


Goose-T
veterán

A rendes 6233 viszont tényleg fémházas.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#47) EmThor


EmThor
addikt

hát a fényképek nagyon ratyik sajna, ettől függetlenül, lehet vevő leszek rá... a teszt korrekt volt, a videó faja.

május vége, júni eleje, vodánál állítólag, ára passz.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#48) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem a 6234 egyáltalán nem tetszik...
A 6233 sem a legjobb, de nagyságrendekkel szebb -semmi karakter...

Az viszont örvendetes, h. a 3G-t használta a készülék, mert az azt jelenti, h. a Vodánál.van v.mi előrelépés ezügyben.

Samsung Galaxy A54

(#49) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem értem mit sír a szátok.A 6230i ehhez képest csak egérmozit tud rögzíteni, ez meg már szép vga képben tud rögzíteni.Egyébbként a képek is csalósak, mert a 6230i ennél szebb és élesebb képeket csinált.Nekem feketében tetszik, kiváncsi vagyok az árára

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#50) Bog válasza Viktor0610 (#48) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

dec 16 óta van a Vodánál 3G. A videóhívást T-s kártyáról toltuk, örültünk, mert a bétás szoftver még simán megkajálta azt is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.