Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, nekem mundjuk baromira nem tetszett a V3 se, ez se .Meg egyébbkéntis ezek a dolgok, hogy megapixeles kamera, meg bővíthető memória, már igen csak elvárható egy telefontól alapból.Bár külsőleg ez semmit se változott az előzőhöz képest

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2) Viktor0610 válasza Jégkokó (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagyon negatv vagy... ;) Be happy!!! :))

Mikor először megérkezett üzletünkbe V3i, azt hittem, sima V3-at kaptunk, annyira nem különbözik attól külsőre. Aztán nagy nehezen észrevettem az egyáltalán nem hangsúlyosan elhelyezett mem.bővítést.
Jó ez a telefon, ha több lenne benne a Sharp, talán be is neveznék egyre. ;]

Megjegyzés a cikkhez: ''... Van videó rögzítésére is lehetőség ...'' helyett inkább ''Van lehetőség videó rögzítésére is'' vagy ''Videó rögzítésére is van lehetőség'' - szerintem. :D

Samsung Galaxy A54

(#3) Jégkokó válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


Jégkokó
veterán

Csak annyit tennéák hozzá hogy pl a nokia tud igen jo i telefonokat csinálni hatalmas változásokkal.Pl n ézzük meg a 6230 vs 6230i t.Ott is az i toronymagasan többet tud a másiknál, és még a külselyébe is belenyultak egy kicsit, de ez is csak előnyére vált. :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) Viktor0610 válasza Jégkokó (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezeknek a(z apró) változtatásoknak az a lényege, h. a HC márkafanokat további készülékvásárlásra buzdítsa, ill. ha v.ki azért nem vette meg az elődöt, mert az v.milyen tudásban gyengébb volt.

Samsung Galaxy A54

(#5) Gubro válasza Jégkokó (#3) üzenetére


Gubro
senior tag

Szerintem szerinted csak a nokia tud jó telefonokat gyártani. Nem igazán értem, miért kell minden mást fikázni.

(#6) m@xsys


m@xsys
senior tag

Sikerült összehasonlítanom a V3 vs. V3i
A tapasztalatom, hogy az i -nek tényleg picit jobb a kijelzője, de tényleg csak kicsit.
Viszont az i-nek a műanyag részei fújt és az az hamarabb kopik, mig a sima fekete alapból fekete és szerintem elegánsabb is. Az ezüst ugyan ugy kopik.
A menűbe van kis változás, de elhanyagolható.
Aki V3-at vesz, az az exkuzivitása miatt veszi, mert tényleg senki nem tudta ezt a penge formát így megismételni. Pedig probálják :DD

(#7) AS


AS
félisten

Ez egy motorola v3 + bövithetöség + jobb kamera.

Enyi.

Azért a Samsung Z540 memoria bövitésen kivül mindenben jobb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) m@xsys válasza Jégkokó (#3) üzenetére


m@xsys
senior tag

Lehet, hogy jobb lett a 6230i teló szolgáltatásban és kinézetben, mert jobb lett, de sok benne a rossz.
Álltalában a csomagban kapott hesasttet nem fogadja el ''Nem támogatott eszköz''
A Nokiánál tényleg kell a 2 év gyártói garancia, mert bármi történhet. :D
Már három ismerösöm (Nokia Fanok) szeretett ki ebből a tipusból, mert folyton volt valami gondjuk. Tudom, hogy sokat eladtak belölle és látszik is a szolgáltatoknál, hogy mesterégesen tartják az árát (50 e előfizúval :Y ), mert megveszik.
Még szerencse, hogy mindenki választhat mit vesz a lehetőségeihez képest.

(#9) Jégkokó válasza m@xsys (#8) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nekem eddig semmi ilyen problémám nem volt vele az elmúlt több mint 4 hónap során.Mindösszesen csak a headset vége tört meg, és nem szolt az eggyik füles, de szó nélkül cserélte ki nekem a nokia.De egyébbként eddig semmi hibát nem véltem felfedezni a telefonomban :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) lapa


lapa
veterán

tudja esetleg valaki mikor várható ez a t-mobile-nál? egyátalán tervezik-e?

(#11) HXY


HXY
addikt

Mééé nem tudták belerakni a K750 kameréját? :O :O :O

Ez lehetett volna álmaim telefonja.... :(((

(#12) engusz


engusz
veterán

Nagyon szimpatikus készülék a V3i is. De nekem még mindig csak egy gondom van vele. Ez pedig a Motorolás menü. Könyörgöm! Egy ilyen szép készülékhez miért nem készítettek egy olyan szoftvert, ami hasonlóképpen ámulatba ejt, mint maga a telefon? :(

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#13) Viktor0610 válasza engusz (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak nnivan meg ne hallja! :)
Egyebkent ez Moto sajatossag.

Samsung Galaxy A54

(#14) engusz válasza Viktor0610 (#13) üzenetére


engusz
veterán

Lehet, hogy nem vagyok jó megfigyelő, de nekem majdnem az összes Motorola szoftvere ugyanolyannak tűnt. Csak a kijelző volt eltérő. Értem én, hogy egy Sagem, Alcatel, esetleg Siemens nem tud (nincs pénz) normális dizájnereket megfizetni...

[kép]

Ez a kép pedig ékes bizonyíték a kevéske logikára. Hely felbontásilag és fizikailag is lenne. Normális, szép, a mai kornak megfelelő informatív ikonok, menülemek elférnének, használhatóek lennének. Egy-két finom animáció. Látszódjon, hogy igenis, ezzel is foglalkoztak! Adunk az elemeknek egy domborítást, oszt' csókolom...

Ahh, nem is idegelem magam, iszom egy jeges teát. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#15) busman


busman
addikt

Nekem tetszik,kicsi és elegáns..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#16) rumos14


rumos14
nagyúr

úristen ez a fényképező nagyon gáááz.
csak headset csatlakoztatható vagy bármilyen 3,5-es füles?

(#17) Viktor0610 válasza engusz (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jo megfigyelo vagy,a Motorola kb. a V5xx sorozat ota u.aza a menut teszi a teloiba -apro valtoztatasokkal.Majd ok is rajonnek,h. valtoztatni kell,mint a Nokia.Az uj S40 menu kifejezetten jol sikerult minden tekintetben.

Samsung Galaxy A54

(#18) engusz válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


engusz
veterán

De már S60 is van nagyon-nagyon szép. N90, akármennyire vacak, a menü nagyon szép. Igaz, ez bőven kevés a sikerhez.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#19) ragazzo válasza engusz (#14) üzenetére


ragazzo
őstag

Én sem értem, hogy a Motorola miért nem változtat, ezen az átláthatatlan menün.Én mát 6 éve foglalkozom telefonokkal,de ennyi idő alatt sem tudtam beleszeretni egy Motorolába sem.A V3-ra azt mondom, hogy ejha,de amint belenézek rögtön alábbhagy a kedvem.Valószínűleg így gondolták azok is, akik egy hét után behozták hozzánk a telefonjukat eladásra.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#20) Ricardo válasza ragazzo (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

A Motoknak érdekes logika alapján van kialakítva a menüjük. Ez vagy bejön valakinek vagy nem. Nekem volt Motom megszoktam a menüjét, de igazán megszeretni nem tudtam :(
Pedig a telefon (E398) teljesen jó volt.

(#21) _cirmos_


_cirmos_
őstag

Azt hiszem, hogy ez utóbbira egyébként is sokunknak van igénye – nem csak telefonok terén. - sírós/fetrengős/könnyezős smiley :))

nagyon jókor jött a teszt, épp' mostanában nézegettem ezt a telót, és nagyon tetszik. egy dolgot hiányoltam csak, az mp3-lejátszás minőségével kapcsolatás észrevételeket. ha nálatok van még a készülék, és nem nagy gond akkor ezt próbáljátok ki pls (minőség, hangerő stb)! nemtom gyári fülest adnak-e hozzá, de találtam egy ilyen dolgot:
[link]
ezzel bármilyen szabvány jack-dugós füles csatlakoztatható. a másik a memkártya kérdése: hivatalosan 512mb-ig támogatja a készülék, de találtam 1gb-os micro sd kártyát is, ha rászánom magam a vásárlásra akkor ennek is utána kell járnom hogy megeszi-e az ekkora kártyákat is.

(#22) Bog válasza _cirmos_ (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ja, kijött belőlem a világnézetem :U

MP3: nem tudtuk kipróbálni, nem kaptunk hozzá fülest. Kihangosítva szépen szól, kiindulásnak sajna ennyi.
Ha hivatalosan 512 megáig támogatja a telefon, akkor az 1 gigás kártya kezelésére kevés az esély. Egy próbát megér.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) Viktor0610 válasza Bog (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet, h. azért kezeli hivatalosan csak 512 MB-ig a mem.kártyát, mert az 1 GB-os kártya még új? :F

Samsung Galaxy A54

(#24) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

...V3i inkább olyan felhasználók számára készült, akik nem várnak el technikai arzenált, csak egy stílusos, ám a hétköznapi használatban megbízható partnert szeretnének. (Azt hiszem, hogy ez utóbbira egyébként is sokunknak van igénye – nem csak telefonok terén.)

hátti nagyonkészek vagytok ez übertuti volt......

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#25) joshua7 válasza Ricardo (#20) üzenetére


joshua7
veterán

2 éve használok egy v525-öt, el sem tudok képzelni más menüt. :)

Semper Fi

(#26) Integra válasza Jégkokó (#3) üzenetére


Integra
titán

szerintem meg a nokia a legnagyobb parasztvakító mobilcég, az összes szutykával amit kitalál, bocs, másoktól ''lemásol''...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) engusz válasza Integra (#26) üzenetére


engusz
veterán

Kicsit radikálisan fejezted ki a véleményed.
De kérdem én, melyik cég nem másol? Ez olyan, mint a matek lecke. Nem butkál, mert néha másoltad. Vagy a törit, mindegy...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#28) THomas007 válasza engusz (#14) üzenetére


THomas007
senior tag

Utólag lehet feltenni ,sokkal jobb skin-t mint a gyáriak :) . Nekem most Motorola E398-am van kb másfél éve,előtte volt egykét siemensem,meg még alcatel is :) ,sztem teljes mértékben áttekinthető a menüje a Motorolának, bár az is igaz ,hogy viszonylag régóta használom...

(#29) Dare2Live válasza Integra (#26) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

régen sokkal inkább érveltél nemcsak beböfögtél mint mostanába több forumra rendszeresen.....

fejbevertek edzésen? :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30) _cirmos_ válasza Bog (#22) üzenetére


_cirmos_
őstag

ha meglesz a teló akkor dobok egy levelet a motorolának, hogy érdemes-e 1gb-os kártyát venni bele :)

(#31) HXY válasza lapa (#10) üzenetére


HXY
addikt

szerintem nyártól kapható lesz mindenhol

(#32) Bog válasza HXY (#31) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hamarabb.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Na egy kis hiba: ''A Motorola még mindig az a cég, amelyik a legjobb pengét gyártja.'' A teszt jó, szerintem is pont azok a hibák lettek kijavítva amikre szükség volt, egy kicsit jobb minőságű kamera nem ártott volna, na sebaj, semmi sem lehet tökéletes.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#34) THomas007 válasza Bog (#32) üzenetére


THomas007
senior tag

Szerinted T-nél kapható lesz?

(#35) GuCo.


GuCo.
tag

Szerintem jó lett a V3i. Nekem V3-am van, és pont ezeket a dolgokat hiányolom belőle. Habár én nem a tudása miatt vettem, hanem mert nagyon jól eltalálták a dizájnját.
És megjelent már a V3x is, ami 3G-s, és 2 megapixeles kamera van benn, és annak már a menüje is más. És ráadásul még a dizájnon is módosítottak. Ha valaki ezeket hiányolja a V3-ból.

[Szerkesztve]

(#36) rauschie


rauschie
senior tag

nekem csak sima v3at volt szerencsém kipróbálni:
megjegyzés a kamerához:ahhoz képest h vga, kegyetlen 1 jó darab! hacsak nem direkt szurtam el vmit nem sikerült életlen képet csinálnom!

(#37) Szabi84


Szabi84
csendes tag

Hello Mindenkinek!

Vásároltam egy V3i telefont és a segítségeteket kérném, mert nem tudom beállítani az SMS visszajelzést. Kérlek segítsetek!!!!

(#38) GuCo. válasza Szabi84 (#37) üzenetére


GuCo.
tag

Gondolom úgy van, mit a sima V3-ban. Minden SMS-nél külön kell beállítani, hogy akarsz-e kapni értesítést. Miután megírtad az üzenetet, és kiválasztottad a címzettet, van egy olyan is ott, hogy jelentés, azt kell bekapcsolni.

(#39) Szabi84


Szabi84
csendes tag

Ok! Köszi megtaláltam.

(#40) Viktor0610 válasza GuCo. (#38) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''... Minden SMS-nél külön kell beállítani, hogy akarsz-e kapni értesítést. ...'' - Ez komoly? :Y Csak nem... :U

Samsung Galaxy A54

(#41) m@xsys


m@xsys
senior tag

Találkozott valaki a V3i GUN METAL színnel.

Képről állati jól néz ki :)

(#42) [Anduriel] válasza m@xsys (#41) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Ha erre gondolsz [link] akkor én találkoztam vele, itt van tőlem 20 centire :D

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#43) m@xsys válasza [Anduriel] (#42) üzenetére


m@xsys
senior tag

NEM van egy fekete változat is! Azt Mo. nem láttam még, de képen nagyon szép.

(#44) [Anduriel] válasza m@xsys (#43) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Ja tényleg, _cirmos_-nak van olyan.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#45) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ez kurva jó. Nekem ez kell. :D

A v3-at azért nem vettem meg, mert nem lehetettt bőviteni. Ezt lehet, szal vihetem magammal a zenémiet.

Meg amúgyis, ez a telefon istencsászárzsirkirályul néz ki. :R

(#46) VD


VD
őstag

Ennyire érdektelen lenne ez a teló????

Én spec. marha sokáig vakaróztam mit vegyek, de végül e mellett döntöttem. És nem bántam meg sok évi Sharp után...
Elég furi, hogy ilyen kihalt a topic-ja. Annak ellenére, hogy még mindig dúl a penge láz! :D

(#47) [Anduriel] válasza VD (#46) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Van egy másik topikja: [link] Az kicsit aktívabb, ide bézz be.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#48) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Látta már vki a v3i dolce & gabbana s változatot élőben ? . T-mobilnál már kapható , szerintem nagyon jól néz ki ^^de ízlések és pofonok.

(#49) geri007


geri007
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy a kézbesitési jelentést minden egyes új sms írásakor aktiválni kell?

(#50) emgabi válasza geri007 (#49) üzenetére


emgabi
csendes tag

hát nekem eddig igen....bár jó nagy baromság...

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.