Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Jaja, vasalt v3..:D

Négyes oldal: ''Az Üüzenetkezelésnél sincs''
Ész szintén azon az oldalon: ''e-mail ügyfél'' a képen, hát azon lehidaltam - eddig nem annyira voltak félrefordítások a Motokban - vagy igen? :D

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Szép a színe. Ezen kívűl pedig csak egy Motorola! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) Bodz


Bodz
nagyúr

A kutya nagyon aranyos. :)

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

Hadd reagáljak pár dologra:
a gyári csomagba meg kell próbálni visszagyömöszölni azt a rengeteg tartozékot, amit korábban egy gép oda hajszálpontosan beszuszmákolt.
Bármilyen hihetetlen is, de a gyári csomagot emberek készítik el, és gyömöszölik bele a cuccokat. Én már csak tudom :))

A telefon egyébként hatalmas csalódás:
- belsö 20MB memória nagyon karcsú -tudom ott a memkari slot, de akkoris lehettek volna bökezübbek
- fotók kicsit mintha be lennének égve
- a kijelzö 176x220 képpont - hol itt az a bizonyos hatalmas elörelépés?
- a menü maradt ugyanolyan ***r mint volt, söt, ha lehet még jobban sikerült elbarmolni :(

Most komolyan, erre vártunk? :(

(#5) Loretto válasza Bodz (#3) üzenetére


Loretto
veterán

Kb nekem is ez maradt meg. :)

Soirée...

(#6) AS


AS
félisten

Hát nem tudok mit mondani erre.. 0 fejlödés.
mig a nokia és samsung minden megujit meg fejleszt adig moto semit sem csinál..

Ráadásul vastagabb lett mint a v3.. szoval lol.

Samsung D830 fényévekel jobb mint ez 10000* jobb kijelzöje van vékonyabb okosabb tartosabb olcsobb hát enyit eröl.. :)

Aki meg ilyet akkar az vegye..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A kijelzőn valóban csodálkozom. Meg voltam róla győződve, h. 320x240-es lesz.
Vicces, h. ez már a ki tudja, hanyadik V3-klón szinte semmi változtatással.
A Google menüpontra pedig kíváncsi lettem volna...

Samsung Galaxy A54

(#8) Bog válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Google menüpont elindítja a browsert és meglepő módon a Google oldalára dob.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) blueMerle válasza Bog (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Egyre jobban kezd elleneszevessé vállni a Google a szememben, lassan már a csapból is ök folynak.....mindig mindenhol minden weboldalon google, kicsit kezdek besokallni. És mostmár mobilon is kezdödik az áldás :(

(#10) Viktor0610 válasza Bog (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bog.
Gondoltam, persze, de reméltem, v.mi többletszolgáltatása is van. :U


blueMerle:
Azért nyomulnak ennyire, mert nekik pénz, neked (mindenkinek) pedig segítség.

Samsung Galaxy A54

(#11) sbazsi válasza Bog (#8) üzenetére


sbazsi
veterán

Tehát a telefonnal nem internetezni/wapozni lehet, hanem ''Guglizni'' :F :)

(#12) sbazsi válasza blueMerle (#9) üzenetére


sbazsi
veterán

majd x év múlva, mikor intelligens hűtőink lesznek, és a hűtő jelzi, hogy valami elfogyott, akkor kiváncsi leszek, hogy mit fogsz szólni, hogy még a hűtődben is gugli van, merthogy az keresi meg, hogy honnan rendeld a cuccot... ;] :D

(#13) blueMerle válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

Segítség? És ha nekem ez nem kell? Mert mással szeretek kerestetni, vagy alapból van egy kedvenc weboldalam amit szeretnék azonnal látni? Akkor miért kelljen nekem mindjárt a Google-t bámulni. Erös túlzással ez olyan mint a kommunizmus: eredetileg segíteni jöttek, aztán...... :U

(#14) blueMerle válasza sbazsi (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Há bakker, nekem ne a gugli mondja meg hogy mit akarok enni ;] Lehet hogy nem akarnék minden nap tonhalmájat enni, de ez a ''kedves jószág'' nap mint nap a házam elé hozatna 10 darab konzervet :P Hidd el, nem szeretném

[Szerkesztve]

(#15) Yutani


Yutani
nagyúr

Sajnos a mobilos kamerák fényképei még mindig eléggé elmossák a részleteket. Komolyan, mintha egy nagyon élethű FPS játékból látnék screenshotokat. Ja, a hölgy az egyik képen Lara Croft utódja? :DDD

#tarcsad

(#16) AS


AS
félisten

Google világ legjobb keresöje, ismeni kellne a mit tud pl a müholdas világtérképe nagyon jo. mindenki probálja ki. :R
Pl Europárol rázomolunk budapestre és még az autokat is látjuk, kilehet keresni a cimeket is. nagyon durva csak ámultam emnyi adat van... :Y

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) blueMerle válasza Yutani (#15) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, ez a Lara Croft-os dolog volt az, amire nem szerettem volna utalni, mégis bennem volt :)

A fotók sajnos nekem sem tetszenek, hiába a 2 megapixel. Igaz, ettöl már láttunk rosszabbat is.

(#18) blueMerle válasza AS (#16) üzenetére


blueMerle
veterán

Ismerem nagyon jól a googlet, majdhogynem minden szolgáltatását ismerem és némelyiket használom is. De továbbra is fenntartom a kérdést: miért használjam, miért dugják az orrom alá ha speciel én teljesen mást akarok használni??? Customizable world forever!

(#19) footy


footy
addikt

Üdvözlök mindenki!

A telefon valóban nem a tudásával kápráztat el minket,de aki telefonálni szeretne, annak elég. Most lehet mondani, hogy akkor egy 3210 is elég, de a Motorola telefonoknál a kulcsszó: a stílus. Mutasson nekem bárki olyan gyártót ahol ennyi formabontó megoldást alkalmaztak... Le lehet húzni egy telefont, de erre csak annyit, ha nem tetszik , akkor ne vedd meg! Vedd meg valamelyik európai(finn) vagy ázsiai gyártó ugyanúgykinéző modelljei közül az egyiket!
A belbecs valóban nem jut akkora szerephez mint a külcsíny, de a saját telefonom(Motorola v360) minden tulajdonságával ki vagyok békülve(már ez is tud BT-n keresztül nyomtatni, ugyanaz a határidőnapló van mint a fenti készülékben, stb), szerintem szép is a fekete-ezüst(vodás) fényezés és mindez most bruttó 1 980 Ft-ért az egyik nagy szolgáltatónál. A következő telefonom is Motorola lesz mint az eddigiek közül 3. A KRZR testvére: [link]

(#20) evR


evR
aktív tag

milyen érdekes, hogy még csak most lett kirakva a cikk, még csak most kezdtünk ''hozzászólogatni'', de máris nem a cikk igazi alanya a hsz-ek témája.. állandóan csalódunk a Moto-ban. Lehet, hogy az amcsik a kaptafát szeretik, de nekem ''europai'' emberkének ez már NAGGGGGGYON unalmas..
semmi innovatív nincs ebben a telóban. Régen sok emberkének baja volt a v3-ak alján lévő bumszlival is (antenna vagy mi a frász), nekem nem volt, de ez már tényleg csúnya..
Áhhhh! mérges vagyok a moto-ra.. A fotozás is gyenguc, fülest sem adnak hozzá, semmi új nincs benne.. Moto-ék szvsz azt hiszik, hogy ez olyan mint az autóipar.. ugyanazzal a motorral, futóművel stbstb csak épp másabb kicsit csilli-villibbbbb kasztnival el tudnak adni minden ocska foscht... :(

''...trend a lelke mindennek...''

(#21) Viktor0610 válasza footy (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Samsung... Ultra Edition sorozat...

Samsung Galaxy A54

(#23) AS válasza evR (#20) üzenetére


AS
félisten

vagy LG csoki (és késöbbi szériák) vagy samsung E900
Nokia 8800 siroko

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) footy válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


footy
addikt

Igen az mind vékony, ami a Moto-nál már bevált.

(#25) _seth_


_seth_
veterán

Biztosan 262K a külső kijelző? Van ahol 65K-t írnak.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#26) orbano


orbano
félisten

nem tudom, de valahogy van egy leírhatatlan megjelenése ezeknek a motorola telefonoknak. elegánsak, de olyan módon, ahogy a többi gyártó ezt nem tudja produkálni. olyan, hogy el tudom képzelni édesanyám kezében is, de ugyanakkor a barátnőmében, vagy éppen az enyémben is. se nem fiatalos, se nem kifejezetten üzleti-elegáns. csak jól néz ki. az emberek többségét pedig ez érdekli jobban, nem pedig az olyan funkciók, amiknek a nagy részéről azt sem tudják mire jó.
persze én technomán vagyok, szerintem is elavult picit, de be kell látni, attól még lehet ez egy nagyon jó telefon. a szétcsúsztatható verzió is zseniálisan néz ki szerintem...

A vér nem válik VAZZE!™

(#27) ZR92


ZR92
tag

Nem rossz.De nekem nem tetszik.

(#28) Athos07 válasza blueMerle (#4) üzenetére


Athos07
senior tag

Nos, te még szebben megfogalmaztad, amit én is mondani akartam. Árulkodó, hogy - bár valahogy ''tetszett'' a teló - mégis mindössze 2 sorra futotta összegzésként. Kb ennyit jelent az, hogy a V3-at fém helyett üveghatású műanyagba csomagolták.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#29) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem rossz teló, de tényleg semmi innováció nincs újabban az amcsiknál. Várjuk az E2-t, az majd esetleg...

bluemerle: csak ebben a topicban kétszer előfordul, hogy 4 percen belül két hozzászólást írtál. Próbáld meg ezeket a jövőben egyben elintézni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30) Gubro válasza Atlantis (#29) üzenetére


Gubro
senior tag

Nem csak az amcsiknál. A nagyok hajlamosak ugyanazt, vagy majdnem ugyanazt egy kicsit más tokban úja és újra eladni.

(#31) Atlantis válasza Gubro (#30) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért szerintem az SE és a Nokia néha-néha fejleszt is valamit. Moto és Samsung valóban hajlamos erre.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Jut eszem hejére - honnan a csudából szedi a Moto ezeket az idétlen neveket???? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33) Integra


Integra
titán

szép teló. gusztusos
kár a beléért, attól nem dob az ember hátast.
de a motorolát eddig is zabálta az usa piaca, elég volt a logot kékről feketére cserélni és máris nőttek az eladások.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Az én fejembe se fér bele, h egy alapvetően jól kinéző telót így elrontani h nagyon szinte semmivel nem tud többet egy v3i-nél!Ez a szint egy évvel ezelőtt még elment volna, de most...320x240 kijelző meg meg miegymás már alap dolognak kéne lennie!De még ha ez nem is egy highend csoportba tartozó teló, az áráért nagyobb tudású telók is vannak

(#35) rOwLeY válasza AS (#23) üzenetére


rOwLeY
őstag

LG csoki sztem nagyon állat!NAgyon tetszik!

(#37) divot válasza rOwLeY (#35) üzenetére


divot
veterán

Ja, szép, csak szar. Kár érte.

Egyébként vett már valaki K1-t? Mert nagyon vacilálok, hogy vegyek-e.

(#38) kiscsillag19


kiscsillag19
csendes tag

sziasztok!hát nemtom...mindenkinek más a véleménye...nekem is motorolám van (V220 :B ), amit nagyon szeretek, és még semmi baj nem volt vele...de az új KRZR K1-ben megtaláltam álmaim telóját....csak sajna nem az én pénztárcomhoz mérték az árát.... :((

(#39) KillDon


KillDon
tag

Szerintem nem is annyira szép, kicsi a kijelzője és az árához képest nem okos.

(#40) blueMerle válasza KillDon (#39) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez kifejezetten stílustelefon, dizájntelefon vagy ha jobban tetszik olyan, ami nem neked készult, hanem azoknak az embereknek akik lexarják a tudást mert a telefont telefonálásra használják, de mégse szeretnének egy J100i-vel rohangálni mert szeretik az extravaganciát, a stílust és a minöséget.

(#41) KillDon válasza blueMerle (#40) üzenetére


KillDon
tag

Csak telefonálásra meg drága.

(#42) blueMerle válasza KillDon (#41) üzenetére


blueMerle
veterán

Tudod mennyi telefonról elmondható ez? Linkeljek neked? Legalább öt tucat ilyen telefon van!

(#43) Viktor0610 válasza KillDon (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebbe felesleges belemenni...

Számtalan készülék van, ami csak telefonálásra drága (Mobiado, Vertu, stb.), mégis van létjogosultságuk.

Samsung Galaxy A54

(#44) KillDon


KillDon
tag

Én is tudom hogy rengeteg ilyen van.

(#45) KillDon


KillDon
tag

Amúgy nem rég tudtam meg hogy miért ilyen drága, állítólag adnak hozzá vezeték nélküli füllhallgatót.....így már szimpatikusabb, de a 3G-t akkor is hiányolom.

(#46) popey37


popey37
addikt

pár napja vettem egyet:
A 2mpixeles kamera jobb képet csinál mint a canon automatán,
mp3 lejátszó 1 gb memókarival nem rossz.
ja és mellesleg lehet vele telefonálni.

ez egy telefon, nem arra való, hogy fényképeket készits vele, a kamerát mms készitéshez teszik bele álltalában a telókba. ha fényképezni akarsz minöségi képeket, ugyis kamerát veszel.De 1600x1200-as felbontást tud, és ez kinyomtatva egy 9x13-as vagy 10x15-ös képnek tökéletes.USB porton keresztül komunikál a PC-vel, kicsit gyorsabb
A menüjét teljesen testre szabhatod, meg lehet szokni, nekem ez már a 3. motom és a következö is az lesz.
nekem csak telefonálni és mp3-t hallgatni kell, arra tökéletes, jól néz ki.
elég sok cuccot adnak hozzá, amit a más gyártók nem. ezt tapasztalatból irom.
sztereó fülhallgatót nem kaptam sem a nokiához, sem a sony-e-hez.sőt adatkábelt sem.
a memokariról nem is beszélve.
A minősége meg szerintem egy 10-es skálán üti a 10-et.
az előzőm E398 volt, 2 éves, gyári mindene és hibátlanul müködik.nem hiába usában szinte csak ezt a márkát használják/ mentő, rendőrség,tűzoltóság,katonaság/


[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#47) Viktor0610 válasza popey37 (#46) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''A 2mpixeles kamera jobb képet csinál mint a canon automatán,''

Ezt képekkel is alá tudnád támasztani? :U

Samsung Galaxy A54

(#48) popey37 válasza Viktor0610 (#47) üzenetére


popey37
addikt

küldtem emilben pár képet.de visszajött üzi, hogy tele a mailbox.

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#50) popey37


popey37
addikt

[link]
itt megtalálod.
a szekrényes készült a canon A540-el.
a másik kettő a teloval.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.