Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KrAt


KrAt
veterán

Nagyon tetszik :B :) Grat a teszthez, jólett :R

(#2) Yutani


Yutani
nagyúr

A cikket olvasva nekem egy olyan Diablo replika jut eszembe, ami egy Pontiac Fiero-ból készült: a külseje nincs összhangban a belsejével. Szégyen egy ilyen drága telefonnál a háttérben nem futó zenejátszó és rádió. Szerintem.

#tarcsad

(#3) blueMerle


blueMerle
veterán

[I...]telefonkönyben való turkálás, amit a már az ''apa kezdődik!'' sóhajjal nyugtáztam...
Ez most így reggel nagyot ütött nálam, megintcsak fantasztikus lett a cikk.

A Prada teló elgondolása egész jó, a megvalósítás már nem annyira, de jelen esetben egyetértek a szerzövel, ez az elsö fecske, és iránynak nagyon jó!

(#4) gibi.david


gibi.david
tag

Nem rossz teló, a feléért el is gondolkodnék a vételen, de 160-170 ezerért még nem :)
Nem lehet h a lejátszót az MP3 gomb megnyomásával a háttérbe lehet tenni? KE800nál is így működik, utána eltűnik a lejátszó, de a zene megy tovább, lehet menübe lépni stb.
Amúgy a legutóbbi T-Mobile Multimédia napon volt szerencsém egy Prada-t megtapicskolni, és sms írásakor sikerült elővarázsolni egy QWERTY billentyűzet képét, bár amit előtte beírtam az azt nem jelenítette meg. Persze valószínűleg még nem értékesítési példány volt...

(#5) Xero


Xero
nagyúr

iPhone utánérzés randám UI-val :)

(#6) Bog válasza gibi.david (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyertél egy medvecukorkás mentos-t! Mindjárt át is írom a tesztet.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát ennyi pénzért már elvárható lenne hogy tudja a minimum a 3g t

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) Yutani válasza Bog (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tehát az a vége, hogy az MP3 lejátszó megy a háttérben, de a rádió nem képes erre, igaz?

#tarcsad

(#9) Remittenda


Remittenda
aktív tag

Jó koncepció ez az érintő-képernyős cucc - otthon az irodában stb. DE: a buszon amikor ide-oda dobál, vagy az utcán amikor sietni kell vagy amikor csak egy kezed szabad, akkor nem a legjobb :( - szerintem :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#10) Digital válasza Jégkokó (#7) üzenetére


Digital
addikt

A 8800 meg a 4G-t :F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) Jégkokó válasza Digital (#10) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az egy más kategoria, meg amugy se nagy dolog már a 3G, manapság már egyre több telefonba építik bele,és azért egy ilyen érintőkijelzős telefonnál bizony nem lenne rossz ha normális sebességgel lehetne rajta netezni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#13) Digital válasza Jégkokó (#11) üzenetére


Digital
addikt

Miért más kategória? Mindkét telcsi a luxus kategóriába tartozik!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#14) AMD Power


AMD Power
titán

Ez egy tipikusan olyan telefon amit majd megnézek ha megjön hozzánk szórakozok vele egy 20-30 percig és ennyi.

A teszt persze kiváló lett.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) Bog válasza Yutani (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Kinder


Kinder
senior tag

Nahát, rosszabbra számítottam, sokan lehúzták már.
Egy pár perc tapogatást megér szerintem, aztán mindneki maga dönt, hogy jó, vagy sem.
Nekem tetszik, tutira megnézem valahol.

Azzal meg, hogy IPhone utánzat, már a tököm tele van, erről a Pradáról már rég cikkeztek, volt megjelenési dátum is, amikor feltűntek az első hírek az IPhone-ról...

[Szerkesztve]

(#17) VD


VD
őstag

Akinek anno bejött (vagy még most is bejön) a csoki, annak ez is tetszeni fog. Bár nem vagyok a rajongók között,de szerintem gyönyörű! :R
Ez semmi más, csak egy qrva szép és egyedi mobiltelefon. Elővillantod, minden csaj bugyija rögtön leugrik és nagyjából ennyi. Nem ezzel kell divatfotóalbumot készíteni, meg szélessávon netezni. Aki tudásra is vágyik, vesz N95-t.




nagyon off: Baszki,tag lettem!!!!! :Y :))

[Szerkesztve]

(#18) Remittenda válasza Kalandor (#12) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Igen, a sajátjával! :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#19) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

tipikus koreai telefon, vannak benne remek ötletek, sőt egy rakás remek ötlet
de van 1-2 olyan hibája, ami egyszerűen az egész telefont agyon vágja... :W

(#20) Coyote2000


Coyote2000
őstag

''Az anyaghasználat a Miami helyszínelők kedvence, minden érintés nyomát rögzíti''

ROFL :D :D :D

nekem sosem lesz érintőgombos telcsim, mivel a Samsung E900 vagy melyik van egyik kollégámnak, és egy borzalom a kezelése. Max PDA-kon elfogadható ez, de bizok benne, hogy 1-1,5 éven belül rácáfolnak a mobilgyártók, és megváltozik a véleményem.

(#21) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A teszt kellemes, igazából a telcsi sem rossz, szerintem egy okosabb szoftverrel sokat lehetne javitani rajta.

(#22) DarkByte


DarkByte
addikt

A videót elnézve ez a kezelőfelület marhára bejön. Már alig várom hogy élőben is kipróbálhassak egy ilyet. Persze ha csak a k750i-m kijelzőjét fedő plexiszerűséget veszem, amely így is eszméletlenül gyűjti az újjnyomokat, akkor itt a direkt nyomogatás hatására tényleg nem ártana egy - a PDAk stylus-át megszégyenítő mozdulattal elővehető - képernyő törlő kendő ;] Egy biztos, nem a hentesek kedvence. :))

A szélesvásznú videó pedig egészen tetszetős méretű, de sajnos a framedrop miatt a 15fps-t sem éri el, és itt is AMR hang van még mindig. :( Azt tudnám ilyen felbontásban minek ragazkodnak hozzá mikor ez már amúgy sem standard MMS videó.

Viszont csak nekem szemet szúró az a torrentazos-os számcím ott az mp3 lejátszóban? :P

[Szerkesztve]

(#23) dobista


dobista
tag

Most már nem bírom tovább és szóváteszem!
Miért nem lehet fényképezéskor valami tárgyat tenni a telefon mellé?!
Annyira idegesítő hogy nem igaz! Arányok nélkül nem tudom felmérni hogy tetszik-e a telefon. Szóval elolvasom a tesztet, mondjuk tetszik is az adott készülék, de még napokig bizonytalanságban kell lennem amíg nem tudom megnézni élőben, mert fogalmam sincs hogy MEKKORA A TELEFON!
(Ha erre az a válasz, hogy nézzem meg máshol az internetet, biztos van róla elég kép, akkor csalódni fogok)

(#24) Bog válasza dobista (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Akkora, mint egy hosszába félbevágott cigisdoboz, mint ahogyan erre utaltam is. Továbbá megvannak a méretadatok, amelyek elég pontosak.

De jogos, majd a továbbiakban keresek valami egyértelmű méretű cuccot a telefonok mellé.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) Dr.Anonymus válasza dobista (#23) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ebben egyébként egyet kell értenem, mondjuk egy gyufás doboz, stb... jól jönne a képeken, mert az biztos mindenkinek van otthon, tudja viszonyítani a méreteket, ha nem nagy gond :U


--- hopsz előbb jött a pozitív válasz, mint ahogy reagáltam, akkor tárgytalan :))

[Szerkesztve]

(#26) AMD Power válasza dobista (#23) üzenetére


AMD Power
titán

Jó az ötlet támogatom! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) evR válasza dobista (#23) üzenetére


evR
aktív tag

ez a felvetés tényleg jó és nem lenne hülyeség valami tárgy viszonyításként. szóval támogatom! :R

''...trend a lelke mindennek...''

(#28) dobista válasza Bog (#24) üzenetére


dobista
tag

Szuper! Köszönöm!

(#29) Sebhelyes válasza Xero (#5) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Hogy lehet utánérzés ami előbb van...

(#30) divot


divot
veterán

Hiába, a divat sznob világa betört mindenhova.

Ez egy Prada.
Akkor is Prada lenne, ha aktatáska nagyságú akksit kéne cipelni hozzá, mint a régi szép időkben.
És mivel Prada, a nők bolondulni fognak érte.

Ja, és kedves Bog, imádom az írásaidat. Pedig kevés ember stílusát értékelem szerte e kis honban.

(#31) lorcsi válasza divot (#30) üzenetére


lorcsi
veterán

vagy inkább hízelegsz neki mert megláttad mit fotózott: [link]
:D ;)

(#32) Bog válasza divot (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Megtisztelsz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) AS


AS
félisten

Jo tetszik , menü kezelés már nem.
Samsung F700 fényévekel könyebb lesz kezelni.. nem bezsélvel hogy kb 20* többet fog tundni..
Ja és ez drága nagyon nem éri meg.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) #16820480 válasza Bog (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

tényleg elkelne ilyesmi. meg még soksok fotó :) ha már ott van nálatok, akkor egy 20-30 képet leglaább el lehetne lőni, és esetleg zippelve, vagy külön galériába feltenni. akár nagyobb felbontással is, nem csak így cikkbe beilleszthető méretben.

méret hasonlításhoz meg hitelkártya, cigisdoboz, vonalzó, ceruzaelem, vagy egy már boltokban levő, lehetőleg jó népszerű másik telefon. még az is jó, ha kézbe veszitek, és úgy fotózzátok :)

(#35) Bog válasza #16820480 (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Galéria tervben, kis türelmet. Eddig is tettem mérethasonlítókat a képre, ha a telefon indokolta (i-mobile 310), ezután is így lesz, bár mondjuk a T650i esetében pont nincs rá szükség. Be fogjuk vezetni ezt a videós dolgot is (mint itt), akkor muszáj lesz kézbevenni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) invidia


invidia
tag

nemrossz ötlet a telók mellé tenni valamit, sztem a mobilmania.cz mintájára használhatnátok ti is egy jo öreg erstés kártyát :)

[link]



[Szerkesztve]

invidia

(#37) Oly válasza Bog (#35) üzenetére


Oly
senior tag

Ha már videó:

Engem kicsit zavart, vagy mitomén, hogy a videón hallani lehetett a háttérben recsegő zene mellett a szuszágást is, valamint látni lehetett a kamera felvétel-jelző lámpáját viillogni...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#38) gibi.david válasza Bog (#6) üzenetére


gibi.david
tag

Kár h nem szeretem a medvecukrot. úgysincs olyan mentos, nem? :))
Örülök, hogy ilyen hasznos hozzászólásom volt.

(#39) KormKori


KormKori
csendes tag

Nekem tetszik a készülék, bár ehhez meg is kellene tapicskolni, akkor lenne biztos. Ami még bejön: nincs benne mozgó alkatrszé. A kinyitható/csúsztetható/flippes telefonokkal az a bajom, hogypotenionális hibaforrás. Biztos meg lehetne jól is csinálni, de a már lehet, hogy olyan költségekbe veri a cégeket, hogy nem éri meg az igényesség. Ebben legalább ezt a hibaforrást ki lehetne zárni.

Ami nekem a legfontosabb, az a naptár. Ha valaki esetleg tudna erről egy kicsit bővebbet mondani, azt nagyon megköszönném. Ami videót láttam, abban a legnagyobb hangsúly az kapta, hogy milyen skinek vannak benne. Sajna ez engem a legkevésbé sem érdekel. Az itteni videóban is csak annyit láttam belőle, hogy pár napra rátapintottak, de hogy milyen lehetőségek vannak benne, azt nem tudom.

Tudnátok nekem ebben segíteni?

- Hány féle (születésnap, találkozó, hívás, évforduló, stb.) bejegyzést lehet használni?
- Memória függő a naptár, vagy fix mennyiségű eseményt lehet betáplálni?
- Van-e valami aktív felület készenléti állapotban, ami kiírja X nappal előre, hogy milyen események következnek? Vagy mindig be kell lépni, hogy megnézzem, mi van beírva?
- Van-e benne ''Tasks'', esetleg szintén aktív felülettel?

Bocs, a hosszú írásért, de ''hagyományos'' áruházakban nem láttam ilyet kitéve, így nem nagyon tudom kipróbálni.

Előre is köszönöm!

(#40) Bog válasza Oly (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ja, tudom, ez már a harmadik videó volt, a többin közelebb voltam a mikrofonhoz, ott mintha egy medve vette volna fel az egészet.

A lámpát nem tudom, hogy kellene kiiktatni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#41) Bog válasza KormKori (#39) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

1. Egyfélét
2. Nem tudom, nem volt ilyen infó a szoftverben
3. Nincs
4. Tasks asszem van, de aktív felület nincs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) KormKori válasza Bog (#41) üzenetére


KormKori
csendes tag

Hát, sajnos nem vagyok boldog, de erről nem te tehetsz. Köszönöm a válaszokat!

(#43) KormKori


KormKori
csendes tag

Ugye az csak valami b@romság és hozzá nem értés, hogy az LG Prada windows mobile 6.0-val van ''szerelve''???

''A frissített verzió, mely az LG-SB310/LB3100 kódnevet kapta, minden egyéb paraméterében megegyezik a KE850-el. A készülék ugyanúgy Windows Mobile 6.0 operációs rendszerrel használ és ARM processzorral látták el.''

[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#44) Bog válasza KormKori (#43) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Terjedt anno egy ilyen álhír, mi is majdnem kitettük, de az utolsó pillanatban meglett a cáfolat. Bár akkor még senki sem látott Prada-t közelről.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#45) tween válasza Bog (#40) üzenetére


tween
őstag

Lekened alkoholos filcel ;]

(#46) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ejj, ez a teló, de kár ezekért a hibákért... bahh. :( Pedig tényleg gyönyörü, és láthatóan potenciál is lenne a cuccosban, csak kicsit többet kellett volna ülni a tervezőasztal mögött...

Same rules apply!

(#47) ByB


ByB
addikt

Péntek esti ájdiot kérdés >> van ebben a telefonban smiley? (Én kérek elnézést...)

(#48) AMD Power


AMD Power
titán

Végre megjött. Délután belövöm. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49) AMD Power válasza AMD Power (#48) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekes egy találkozás volt vele. Őszintén szólva + csalódtam benne. Tetszik. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50) kelepce válasza AMD Power (#49) üzenetére


kelepce
tag

Majd, ha tudsz bővebbet... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.