Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szimpatikus.
Azóta vagyok Vodás, mióta bejöttek Magyarországra és az is maradok.

Csak ne Hamiltonnak drukkolna.

(#2) balintka válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


balintka
addikt

Teljes mértékben egyetértünk. Én is nagyon korán csatlakoztam a Vodához, és maradok is mindig náluk. Szimpatikus az úr, jó vezető. és drukkoljon Alonsonak :)

(#3) moma


moma
őstag

Tetszett az interjú. Szimpatikus az interjúalany is. Jó volt olvasni.

we all deserve a bit of luck.

(#4) Remittenda válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Amióta a Voda is elindította a HSDPA-t és nem csak Bp-n, azóta újra versenyben vannak. Hajrá!

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#5) DarkByte


DarkByte
addikt

''Lesz olyan ez a lefedettség olyan szintű, mint most a GSM?
[...]A területi lefedettség növekedése az igényektől függ, ha kell, akkor bővítünk.''


Már hogy a manóba ne lenne rá igény. ;] :U A HSDPA igen nagy fegyvertény lesz az elkövetkező években elképzeléseim szerint.

[Szerkesztve]

(#6) DarkByte válasza DarkByte (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Hoppla.. nekem is csak most tünt fel hogy van egy szép kis fogalmazási hiba a kérdésben. :B

[Szerkesztve]

(#7) blunt válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


blunt
aktív tag

en azota vagyok tre-mobilos miota (4 eve) kijelentette nekem nagypofajuan az egyik ugyfelszolgalatos kiskolyok, hogy ha a 12 keruletben a hegyen csak akkor van tererom, hogy ha mondjuk leguggolok, akkor telefonaljak ugy.

na, aznap besetaltam, lemondtam ezt a szart, es soha tobbe nem kerem! :(((

(#8) Nabu válasza blunt (#7) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ne haragudj rám, de egy nagyon jót röhögtem most rajtad, ha ezt komolyan gondoltad, hogy egy kölyök miatt képes voltál...
Nekem a T szolgáltató valahogy nem szimpatikus semmilyen formában (com,mobile,online...stb) De ha lenne egy rendkívül kedeves aranyos rendes ügyfélszolgálatos én akkor sem mennék hozzájuk...
Ami meg az ügyfélszolgálatosokat illeti (pannon,voda,t-) bármelyik is legyen mindeggyiknél akad rengeteg hozzá nem értő nagyképű ...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#9) ::silk::


::silk::
csendes tag

Ez érdekesebb:

''Az adatkommunikációs és egyéb telefonos megoldások területén gondoljuk azt, hogy még van a piacban tartalék.''
- És ha egyszer ez a tartalék is kifúj Beck úr???
A többi szolgáltató se rest és gondoljunk bele: ha a 3G és még a video telefonálás is igazán elterjed (mondjuk 3-5 éven belül minden második user erre vált, bár ez igen nagy szám még így is a ''látlak téged'' igényét nézve), amiben most még kapkodhatja magát a Voda, de utánna szerintem nem lesz, vagy legalábbis sokkal gyérebb perspektívák mutatkoznak mind új ügyfél hódításra, mind a meglévők kényeztetésére, sőt!!!... A válasz itt rejlik:

''Tehát inkább az egy ügyfélre eső bevételek növelése a cél?
-Igen.''

- Tehát (ne legyen igazam de) lehet hogy 3-5 év múlva ''FIZESS PARASZT!'' politika lesz majd??? (csakhogy a globális felmelegedést ne említsük :) )

Lehet hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de azért elgondolkodtató: most is beharangozta a Voda hogy milyen olcsó, milyen jó, meg új minden az új tarifokkal. Ehhez képest drágább lett a havidíjam... :(

[Szerkesztve]

(#10) csiga997 válasza ::silk:: (#9) üzenetére


csiga997
őstag

Az ARPU már évek óta a vodafonnál a legmagasabb a három szolgáltató közül, az alacsony árak ellenére is.
Nem csak a havidíjad lesz egyre magasabb, hanem a villanyszámla, a szuzukiszvift és a sóskifli ára is. Ezt a jelenséget köznapi gyűjtőnéven inflációnak hívjuk és jelentős szakirodalma van. ;)

(#11) wwenigma válasza ::silk:: (#9) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

- Tehát (ne legyen igazam de) lehet hogy 3-5 év múlva ''FIZESS PARASZT!'' politika lesz majd??? (csakhogy a globális felmelegedést ne említsük )

Már most az van.... egy gyors történet.

Lejárófélben levő csoportos előfizetés, egyik számon 8xezres beszélgetés, időben nem tudták befizetni, felfüggesztették. köv havi előfizudíjjal együtt 105e.

Ki lett fizetve, most kérnek 105e kauciót még hogy visszakapcsolják... ha nem fizetünk, felmondják, előfizetésenként 25e (össz 125e ft).... de visszakapcsolás után a 105e lebeszélhető, de ha felmondjuk az előfizut a lejártakor, akkor a fennmaradó összeget (amit nem beszeltunk le a 105e-ből) NEM FIZETIK KI!!! ASZF-ben nem talaltam utalást erre...

Milyen mocsok hozzáállás ez? FVFhez persze a napokban megy a levél....

remélem megcseszik őket vagy 100millára.... :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

A voda nem egy ismerősömmel csinált érdekes dolgokat :(

Csak akkor lennék vodás ha rákényszerülnék.

(#13) ::silk:: válasza csiga997 (#10) üzenetére


::silk::
csendes tag

Az ARPU kifejezést sosem hallottam, gondolom ez a saját szótárad kincse! :)
Az inflációnak mi köze ahhoz, hogy egyszer azt mondják hogy valami olcsóbb és közben meg drágább?????? Ez hazugság, nem infláció - gyurcsánypolitika!

Amúgy Beck úr érdemei, mint szakember elismerésre méltóak (tiszti kereszt stb), de Vodáéknál ő is csak egy pénzgyártó fejes lesz, aki ha nem teljesít a vöröseknek... lapát...

A Voda amúgy télleg tud érdekes dolgokat, és még az sem zavarja őket, ha ez nagy nyilvánosságot kap (bár ma már a mocsokság senkit sem zavar lassan), de azért álmodoznak hogy felkapaszkodjanak a 3. helyről, nade ilyen politikával...
Mindenesetre még nekem személyesen nem raknak nagyon keresztbe, addig még mindig ők a legolcsóbbak és telók is mind vehetők náluk Vitában. Ez télleg melletük szól! Egyenlőlre!

(#14) ::silk::


::silk::
csendes tag

Na ez finom lesz! :)

Ma felhívták egy haveromat a vodások, mivel átment egy ugyancsak vodás flotta csomagba (kiemelt ügyf.) és meglévő előfizetését felmondta.
Érdeklődtek bőszen hogy mivel nem volt megelégedve, meg egyebek, a srác elmondta nekik, hogy kedvezőbb díjszabással és egyéb kedvezményekkel így jobban jár.
Erre az ügyf.szolis csaj rögtön megkérdezte, mit szólna ha töredék összegért beszélhetne garantáltan a régi előfizetésének megtartása mellett!
Mire a cimbora megkérdezte, hogy ezt milyen apropóból ajánlhatja fel neki a voda. A nő meg szépen megmondta hogy a Vodafone Ügyfélmegtartó csoportjától hívta és szeretné lebeszélni az előfizetése megszüntetéséről... :)

Na ilyen ügyosztályról sem hallottam még, de ezek szerint létezi! :D

A haver elmondta a néninek, hogy ugyanúgy a voda ügyfele maradna, csak egy flottás csomagon belül, azért még győzködték egymást kicsit. :))
Mindenesetre a kis pénzéheseknek nem is fájna a hasuk, hogy az ügyfél rögtön két előfizut is fentartson, csakhogy jól menjen a bolt! :)

Na erről beszéltem, ill. erre célozhatott Beck úr is, idézem:
''''Tehát inkább az egy ügyfélre eső bevételek növelése a cél?
-Igen.''

no comment!

(#15) csiga997 válasza ::silk:: (#13) üzenetére


csiga997
őstag

ARPU: [link]

A többi fröcsögésedre már inkább nem reagálnék.

(#16) ::silk:: válasza csiga997 (#15) üzenetére


::silk::
csendes tag

Bocs! Ha a mások véleménye a tiéd mellett csak fröccsögés... :R

(#17) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Na, azt hiszem, hogy ideje moderálnom:

@ silk: egyrészt létezik kulturált stílus is, nem tudom, hogy találkoztál már ilyesmivel. Másrészt, reagálva a hozzászólásod érdemi :F részeire is, talán hasonlítsd a díjszabásod a másik két alternatívához, aztán gondolkodj el. Ha mindenkinek lesz már mobilinternete, akkor lehet menni a vezetékesek ellen, lehet fejleszteni a 4G-t, lehet csinálni GPS-t, UMA-t, HSUPA-t, WiMAX-ot, 900MHz 3Gt, etc. Mindig lesz olyan szolgáltatás és termék, amelyet el lehet adni. Az egy ügyfélre eső bevétel (ARPU) pedig nem attól nő, hogy felhúzzák a havidíját és a percdíjakat. Hanem attól, hogy olyan többletszolgáltatásokat tudnak kínálni az előfizetőnek, amit az megrendel, mert az jó neki és hajlandó érte fizetni. Javasolnám, hogy mielőtt izomból nekiállsz valamilyen témában megnyilatkozni, legalább nézz utána, hogy ez hogyan működik. Gyurcsányt ebbe belekeverni pedig több mint vicces, inkább szánalmas. Gondolom, ha esik az eső, akkor is őt hibáztatod. Ügyfélmegtartó csoport - nyugodj meg - mindhárom szolgáltatónál létezik, és talán értelme is van.

@wwenigma: bocsánat a kérdésért, de a nem fizetés az nem minősül szerződésszegésnek az ügyfél részéről?

Mindezek mellett pedig felhívnám a figyelmet, hogy van Vodafone topic külön ezekre, fröcsögésre és dicséretre, ebben a topican a cikkhez kapcsolódó kommenteknek van helye.

Megértéseteket köszönöm

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) wwenigma válasza Bog (#17) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

MINDENKI kerülhet olyan helyzetbe, főleg a mai világba, hogy egy ekkora összeget nem tud előteremteni pontosan az adott napig. Nem is azt kifogásoltam, hanem azt, hogy milyen szemét mocskos módon húzzák le az embert pénzzel.
Be lett fizetve, nem az van, hogy meg akarta valaki károsítani a CÉGET.
De a cég meg akarja károsítani a kisembert. Miért? Mert megteheti, mert a törvények csak a kisemberekre vonatkoznak.

Sajnos, ilyen hozzáállással szükségszerű, hogy örök harmadikok legyenek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19) Bog válasza wwenigma (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyilván van igazságod, és természetes, hogy etikai szempontok alapján egyetértünk. Jogilag ugyebár a történet sajnos megállja a helyét, úgyhogy nem tudom, hogy az FVF miben tud segíteni... De ez itt tényleg OFF, másik topicban mehet róla az eszmecsere.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) erdoke válasza Bog (#17) üzenetére


erdoke
titán

Az első két kérdés magyarosítására van esély? ;)

A legjobb aláírás a héten

(#21) ::silk:: válasza Bog (#17) üzenetére


::silk::
csendes tag

Bocs én nem érzem hogy bármit alpáriban nyomtam volna, de ha gyurcsánykát ennyire véded értem a hovatartozásod... aki hazudik az pont olyan mint ő ezért volt itt ennek helye. (sztem)
Másodszor, ''aki hazudik az lop is!''

Amúgy nyugottan ki lehet tiltani ha nem teccik amit írok, ki is lehet törölni, aki érti az úgy is tudja miről van szó és nem egyedül vagyok a témábban...

(amúgy pár fórumon jelen vagyok már régebben, de ennek a websitenak elég érdekes a korlátoltsága, máshol nem csak egy kerékvágás létezik egy adott témát illetőleg, de nekem aztán tökmindegy... legalább ennyivel is kevesebb időt fogok gép előtt ülni!)

(#22) Polacheck válasza ::silk:: (#21) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ezt azt hiszem letárgyaltuk. Politikát a politikás topikban tolj. Mondjuk legkorábban három nap múlva.

less qq more pewpew!

(#23) motogirl válasza ::silk:: (#21) üzenetére


motogirl
tag

Ne haragudj, de ez a fórum tényleg nem a politikáról szól és felesleges ezt ide keverni. Sztem Bog igenis helyesen teszi, ha moderál... :R

(#24) Bog válasza ::silk:: (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Látom nehezen esett le, hogy egy Beck György interjú kapcsán a miniszterelnököt és viselt dolgait felemlegetni nem éppen szerencsés és adekvát, de Pola kollega már megtette a szükséges lépéseket.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) Gebriel válasza Bog (#24) üzenetére


Gebriel
veterán

De miiiéééért?????
Van hasonloság köztük...
Mind ketten új korszakot inditottak :DDD

(#26) motogirl


motogirl
tag

Szerintem amit Beck úr január óta csinál a Vodafone-ban, az mindenképpen dícséretre méltó. Aki ezt nem érzékeli és akinek ez nem tetszik, annak tényleg csak azt tudom ajánlani, hogy válasszon másik szolgáltatót. De szerintem az ilyen embereknek teljesen mindegy hogy hova mennek. Ők azok, akiknek sehol, semmi nem jó... örök elégedetlenség.... :W

[Szerkesztve]

(#27) rimbo válasza csiga997 (#15) üzenetére


rimbo
tag

Mennyi az ARPU-ja a Vodafone Hungary-nek?

(#28) Gebriel válasza motogirl (#26) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem amit Beck úr január óta csinál a Vodafone-ban, az mindenképpen dícséretre méltó.

Egyre jobban érezhető.. :))

[ Szerkesztve ]

(#29) rimbo válasza rimbo (#27) üzenetére


rimbo
tag

Közben megtaláltam, hogy 4935 Ft-ot forgalmaz egy átlagos Voda ügyfél havonta.
(Postpaid: 8010 Ft, Prepaid: 2873 Ft)
Amiben durva a Vodafone, hogy a prepaidek aránya csak 58,9%.

A T-Mobilenál 4500 Ft alatt van, míg a Pannonál ugyanez 4830 Ft.

Így a Voda húzza a legnagyobb hasznot egy előfizetőből, hála a postpaideknek.

(#30) rimbo válasza Gebriel (#28) üzenetére


rimbo
tag

Ezért legalább fizetnek, hogy ilyen szépeket írtok a főnökről. :)

(#31) attilav2 válasza ::silk:: (#14) üzenetére


attilav2
őstag

Vajon ez az Üf megtartó csoport a mi cégünknek is segítene? Mi flottások vagyunk de nem közvetlenül a vodával vagyunk szerződésbe. A kedvezményes készülékbeszerzésilehetőséget megvonták. Az Üf megtartók vajon el tudják érni hogy vissza adják?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.