Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#476) fer


fer
őstag

Hali! Most újítottam egy 640gb-os f1 Samu winyóra, de a HD sentinel a teljesítményre "csak" 84%-ot ad ami 2napja még 86% volt, a lassab 250gigás wd-re meg 92%-ot ad, a kondíciója mind a kettőnek 100%! Ez miért lehet még a régi 80-as atás maxtorra meg 100%-ot adott, bár azon a kondíció 99% volt 1 hibás szektorral, ami évek alatt nem romlott tovább! Alaplap giga 965-s3, inteles (sárga) csatlakozót használom, ide emulálás a bios-ban kikapcsolva, tuning az jelenleg nincs! Többet vártam ettől a winyótól, tanácstalan vagyok, ja és a legfrissebb inteles driver van fent!

Van egy tippem a dologra! Amikor először akartam particionálni a winyot rosszul választottam meg a méreteket, és újból akartam kezdeni, a formázáshoz egy programot szoktam használni egy kcd-n lévő valamilyen norton ghost ha jól emlékszem és ez valamilyen hibát írt ki formázás közben, es ettől kezdve a partiton magic 8.05 már nem volt hajlandó felismerni a samut, és egy hibát írt ki a partíciós táblára vonatkozólag : "Partition table error #110 found" valamint egy ablak is felugrik amiben ez szerepel : " This disc has been set as Read-only in preferences"! Na ekkor egy kicsit pánikba estem, hogy hazavágtam a winyomat! De ettől függetlenül a windows telepítő felismerte, és fel is tudtam vele osztani a winyót, fel is telepítettem, gondolván megszűnt a hiba! De kíváncsiságból ismét futtattam a Partition magic-ot, és a hiba ugyan úgy fenn áll! Most ez okozhatja a teljesítmény csökkenést a HD sentinel-ben? Remélem nem fog összeomlani a partició még jobban!
Várom a tanácsokat hogyan tudnám helyrehozni a partíciós táblát!!
Előre is kösz! :W

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.