Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Ha ennyibe kerülne a ram, mindenki 4 gigával nyomná otthon. Vagy én vagyok eltévedve, vagy ti néztétek be az árakat :)

(#2) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elnézve ezeket a Harman Kardon cuccokaat, valaki nagyon be volt szívva a dizájnerek között, és valószínűleg együtt szívtak a marketingessel és a kereskedelmi igazgatóval. :D

Jól néznek ki, nem arról van szó, de meglehetősen... szokatlan a forma. Kicsit a 90-es évek sci-fi formavilága ugrott be. Ez már retró így lassan 2006 felé?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) Loretto


Loretto
veterán

Jajj ez alaplap olyan tüzes lehet mint a tequila.
Az előlapi panel feketében nagyon kellemes megjelenéső, ellenben a moduláris tápra ez nem mondható el.

Soirée...

(#4) Paqito válasza Re-Tech (#1) üzenetére


Paqito
senior tag

Télleg ennyi ;)
Most estem át 1 GB-nyi ram vásárlásán és 21800 Ft-nál megállt a pénztárgép

Legjobbakat

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#5) anulu


anulu
félisten

- a hangfalak szerintem rondák. lehet, h jól szólnak, de hogy én be nem pakolnám őket a szobámba az 100%

- a Pioneer-től várható Lightscribe ODD?

- ez az aerocool 3,5''-os HDD tartócucmák nagyon tetszik! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) anulu válasza Loretto (#3) üzenetére


anulu
félisten

múltkor sikerült közelebbi kapcsolatba kerülnöm egy ilyen AeroCool táppal. valami brutálisan gyönyörű. szerintem :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Shim


Shim
őstag

Ezt a Harman/Kardon Soundsticket már régóta lehet kapni macboltban, ráadásul olcsóbbért! [link]

''Ára: 34320 forint+áfa (bruttó 42900 forint)''

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#8) fasyrt válasza anulu (#5) üzenetére


fasyrt
őstag

A Pioneert nemtom, de a NEC Labelflash írója napokon belül itt lehet...
Nec 4551, Labelflash szerepe meg ua. mint a Lightscribének, csak nem a HP fejlesztette. És kék meg ezüst árnyalatokban tud feliratozni.

(#9) VargaI


VargaI
senior tag

''AMD-oldalon nem ilyen rózsás a helyzet. A közkedvelt, Socket 939-es Athlon 64 3000+ ára az utóbbi hetekben emelkedni kezdett, 35 000 Ft környékéről egészen 45 000 Ft fölé kúszott fel.''
hát nemtom, hogy van ez itt a PH-n, de szegény AMD-t mindig drágábbnak állítjátok be mint ami :F

pl Bp-n magicompba :
AMD Athlon-64 3000+ S939 BOX Venice 31912 39890
AMD Athlon-64 3200+ S939 BOX Venice 30956 38695
érdekes, hogy a 3200+ olcsóbb :DDD és ezek ugyebár BOX-osak, látszik, hogy kifut a 3000+ :(

vidéken mod-ba 40-42e Ft, bitbolt-ba:
AMD Athlon64 3000 S.754 BOX, 64 bit 28.800 Ft 36.000 Ft

nem kötözködni akarok csak ez pl engem zavar :DDD , még jó hogy egy hónapja 32e Ft-ért vettem az én kis Athlon 64 3200+ -emet LOL :))

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#10) chop


chop
őstag

tetszetos ez a gigabyte szett

mod:jav

[Szerkesztve]

(#11) csabicsepp válasza VargaI (#9) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Felénk is 45000 felett a dobozos venice 3200+, 1 hónapja 34 volt.
Persze ha lehet kapni. Több ismerősöm azért vett most intelt karácsonyra, mert nincs és nem is tudnak hozni a boltokba amd-t.

(#12) Allien válasza VargaI (#9) üzenetére


Allien
veterán

Numun jól mondja!!! Próbálj MA venni 3000-3200+-s venice-t! Én megpróbáltam, NEM nagyon megy. Az, hogy mi van az árlistában, már az 5 évessek is tudják, nem mérvadó. Ez alól nagyon kevés bót kivétel, mint pl. a ''közkedvnek'' örvendő Mistral (online szinte percre pontos tud lenni). 2-3 napja kezdtem el keresni üzletben venice-t. No, elmondom, hogy 8-9 üzletet hívtam fel. Pl. pénteken azt mondták, hogy kb. 1/2 6-kor érkezik. Gondoltam, abból marad szombat nyitásra is. Tévedtem. Igaz, nem kérdeztem, hogy egyáltalán szállitottak-e előző nap, de ennek nincsen jelentőssége. A lényeg, hogy ha éppen van is, azt hamar elviszik. Most éppen állitólag Gianni-nak is jött pár darab. De az ellátás nem folyamatos, az árak is ugrálnak. 3200+-st sikerült 39900-rt vennem (Gianni-nál olcsóbban is hozzájutni éppen).:B De, ma voltam olyan boltban is, ahol a dobozosra 55E huf volt írva, és 3200+-s volt!;) A legolcsóbb ajánlat is 35-ről indult. EZ a kereslet/kínálat, az árak feljebb kúsztak. Lehet, karácsony után vissza esik majd.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#13) fasyrt válasza Allien (#12) üzenetére


fasyrt
őstag

AMD béreljen karácsonyra gyártósorokat az Inteltől! :D

(#14) Allien válasza fasyrt (#13) üzenetére


Allien
veterán

Minek? Így is viszik!;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#15) K G S


K G S
csendes tag

A hangfalakról csak annyit, hogy sztem érdekes kinézetűek, csak drágának találom őket.
Amd 3200+ októberben vettem 34-ért cseregarival kékpontyban, most meg ha eladnám sokat keresnék rajta :)
Amúgy meg mitől van ez az árfellendülés a részükről :F

Szidásokat pü-ben tessék

(#16) chop válasza Allien (#12) üzenetére


chop
őstag

biztos, hogy a karacsonyi roham vegeztevel leesnek majd az arak, a boltok (meg talan maga az amd is) nagyobb lovet akar szakitani az unnepeket miatt.
de ez a 3000 = 35-38 000 Ft nagyon nem realis am:)
most kene eladnom a procimat..:D

(#17) Adrian Mole válasza K G S (#15) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Én azt hallottam, hogy egy nagy disztribútor felvásárolta az itthoni nagyker készletet (gondolom, karácsonyi gépekhez), ami aztán felverte az árat.

42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.