Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adi


Adi
senior tag

Személyes vélemény, de nekem ezektől a több tűs tápcsatlakozóktól herótom van. Sokkal könnyebben kiesnek, ha az ember véletlenül megmozdítja a dobozkát, mint a hagyományos, kerek 12V-os, árnyékolt csatlakozók.

Az idióta kék és egyéb LED-ekről nem is beszélve. :(

ldm start-reconf primary

(#2) macilaci78 válasza Adi (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A 2,5'' házikók valóban szépek. :) Azt viszont nem értem, mi a f@szér nem lehetett megoldani egyetlen Y-kábellel megoldani a táp+adat kombót, minek a két külön madzag. Hely, meg macera, meg így szemre a hosszuk sem egyezik. Persze, tudom én, hogy kisebb vinyához kevesebb nafta kell, és elég ahhoz az egyik kábel, de akkor is!

A kábelek lehetnének ragaszkodóbbak is, ez tény, és szvsz elfért volna egy külön kapcsoló a ledeknek, hogy ne kelljen a sarut lehúzogatni a nyákról. :F

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) Male


Male
nagyúr

Elég szépen teljesítettek... a sebesség tetszik, a villogót meg ki kell kötni...
Biztos hogy a karácsonyfadíszeket egy helyen tervezik a PC alkatrészekkel :)

Milyen alaplappal (vagy USB/FireWire vezérlővel) teszteltetek?
Azért a prociterhelés inkább ettől függ, mint a külső ház gyártójától.... legalábbis szerintem :)


Ja, amit hiányolok: a nagyobb kereteknél miért nem bírják az USB kábelt beleépíteni valahogy? Kihúzhatóra pl, és akkor nem kéne külön cipelni, szépen el lenne a vinyó mellett... (szerintem a táp is beépíthető lenne, bár azért a konnektor rohadt nagy sajna)

[Szerkesztve]

(#4) Kriza


Kriza
őstag

Nekem ez a piros 3,5-ös marhára tetszik. Hol lehet kapni?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#5) macilaci78 válasza Male (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A táp legyen beépíthető, meg az USB-kábel kihúzható, a konnektorkábel meg legyen szabványos, ami mondjuk a moncsikhoz, vagy a rádiókhoz/egyebekhez kell. Az USB a racknél van, a táp is, ez a fajta kábel meg a legtöbb háztartásban megtalálható. Vagy mondjuk a tápkábel lehetne feltekerhető a házra, mint a kisebb APC szünetmentes táp/elosztó kombóknál láttam...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) Male válasza macilaci78 (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Igen... ezt majd 10 generáció múlva már beépítik... vagy nem gondolkodnak a cégeknél, vagy szépen kivárnak, ha van is ötlet, elteszik késöbbre... (csak a világítás fejlesztésére fordítanak energiát, úgylátom....)

(#7) erdoke


erdoke
titán

El kellene lassan kezdenem keresni egy jó külső SATA keretet. Ami a lényeg, a megfelelő hűtés és az egyszerű dizájn. Piros ház, kék lámpácska, futófény nem játszik. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#8) Hani


Hani
aktív tag

Van egy keskeny Icy Box-om, még egy éve vettem Németországban.
Viszont a sok vinyó ki-/berakosgatástól megtört a benne levő kis sárga kábel.
Honnan szerezhetnék vajon ilyen méretű 80 eres adatkábelt? Most ház nélkül használom (csak a panel + egy hosszabb kábel), de nem túl esztétikus...


Mellesleg annak ellenére, hogy rácsos az oldala, egész halk - és nem igazán melegszik.

(#9) Male válasza Hani (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Ha a 3.5''-os, és nem sikerül megoldanod, akkor nekem kéne a panel.... már ha el akarnád adni, és működik hosszabb kábellel... (ezesetben mélben vagy priviben keress majd)

(#10) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Hát nem tudom, szerintem a Vantec Nexstar 3-as sorozat jobban fest.
[link]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#11) citkar


citkar
addikt

nekem az volt a bajm a kroábbi usb rackkel h az adatkábel ki s bedugása miatt a panelhez szarul éritnekzik,hibás,elmozdul ahogy mozdul az adatkábel a rackhez viszonyítva,jobbra balra,még fel s le is

ennek mennyire tünt stabilnak a panelhez való rögzítése az adatkábel dugaszának?

(#12) erdoke válasza TheVeryGuest (#10) üzenetére


erdoke
titán

Nem rosszak, de hol lehet őket kapni? Ahogy írtam, nekem egy 2,5'' USB-s kellene és egy 3,5'' eSATA, mindkettő szürke vagy fekete színben.
SzerK: Néhányat látok a Mistralban, a többit sehol.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.