Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jó kis cikk, a gyártósorokat elnézegetve de ja vou érzésem volt, biztos valami hiba volt a mátrixban... :DDD

Több képet is rakhattatok volna bele a távolkeleti szépségekről! :o ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) rudi


rudi
nagyúr

Ez de jó kis olvasmány volt, és a képek :C - köszönnyükszépen :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Az a MXM modult hordozó PCIE videokártya nagyon érdekes dolog, jó lenne ha megvalósulna a közeljövőben és nem hagyná elveszni ezt a fejlesztést az MSI.

(#4) dragonfx


dragonfx
veterán

Gyönyörű hely nagyon.
Ami igazán meglepett a munkások szállása=no comment!!!
Meg gondolom itt eszébe nem jut senkinek az aranyhalakat ellopkodni.
Az éjszakai fenti kép elég isteni.
A gyár maga semmi extra mint mindne más gyár tele vágottszeművel, gondolom napi 16 órában.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) janpotocki válasza dragonfx (#4) üzenetére


janpotocki
senior tag

Az éjszakai fenti kép elég isteni. - szívesen bezsebelném a dicséretet, de ezt épp egy MSI-s srác készítette. szép látvány volt, nem spórolnak a fénnyel :)

(#6) Achill3uS


Achill3uS
veterán

OMG :C nem találom a szavakat.. köszönjük..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#7) próbakocka


próbakocka
senior tag

a fear2.jpg a legzsírabb, a fejkendős, vélhetően arab nővel, ahogy hentel ...
számomra ez a legszebb, és egyben legellentmondásosabb kép

[Szerkesztve]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#8) dragonfx válasza janpotocki (#5) üzenetére


dragonfx
veterán

ja, netán kaptatók valami cég ajándékát a reklámért bemutatásért? :U :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
:C
Jó kis cikk. Ez a város, lenyűgöző. :P Az épületek, a közlekedés, minden...

"Csak úgy mondom"

(#10) Cicero


Cicero
őstag

szép lányok dolgoznak a ronda dagadt pattanásos kockáknak szánt cuccon. Tetszik. Kicsit irónikus, vagy ez vagy az :DDD

(#11) Petie


Petie
veterán

Boldog szülinapot MSI :C

grat a cikkhez, nagyon tetszett és érdekes volt :) köszönjük :R

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#12) Loha válasza janpotocki (#5) üzenetére


Loha
veterán

Remek cikk, gratula! :R

(#13) ftc


ftc
nagyúr

azt nem lehetne megtudni miért pont piros szin az als,közép kat lapoknál a felsőnél meg fekete?

és hogy miért nem lehet errefelé kapni a SIS chipsetes lapukat?

(#14) orbano


orbano
félisten

csak a városi képekről jutott eszembe: elképesztő, hogy minden talpalattnyi (vagy felettnyi) területet kihasználnak, hogy növényeket ültessenek a városba... nem véletlenül tartanak ott, ahol mi sosem fogunk...

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) Novai


Novai
tag

rosz hlyre születtem :O

(#16) rudi válasza Novai (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Hidd el, vannak rosszabb helyek is. Ha van kedved, olvass vissza az ECS-es beszámolóban, hogy ezek a lányok ott mennyiért szerelik a vasat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) Dassler


Dassler
őstag

Nem mai képek voltak a gyártósorról, ahogy elnéztem azt a lapot :) de a lényeget illusztrálja. Amúgy jó kis olvasmány.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#18) Dassler válasza Novai (#15) üzenetére


Dassler
őstag

Nehogy azt hidd...inkább nézz körül a világban, az emberek zöme tőled jóval szarabbul ''él''. úgy a 80%-a. Szal inkább közelítsd meg a másik oldalról a dolgot. Persze mindig is van/volt/lesz jobb/szebb...de arra lehet törekedni, hogy elérd, ez viszi előre a világot.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#19) Dassler válasza orbano (#14) üzenetére


Dassler
őstag

Én azért mindezek ellenére nem tudnék ott élni. Eccerű vidéki paraszt gyerek vagyok :)

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#20) #gab_


#gab_
őstag

nagyon jó cikk :C

(#21) Vallon


Vallon
tag

Azért még mielőtt hasra esnénk a kínaiak előtt, sztem meg kéne említeni, hogy összességében nem egy jó hely, Éghajlat, meg higiénia, meg közlekedési morál, a helyieknek meg van egy olyan szokása, hogy az aszfaltot használják zsbkendő gyanánt, de mindenesetre van fejlődési potenciál.

És pár évtizede még körülröhögték a japán cuccokat. Valahogy a nagy kínán röhögés után egyszerre mindenkinek arcára fagy mostanság a mosoly. de hogy Shanghaj kelet párizsa.... azon még azért szerencsére mosolyoghatok.

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#22) Dassler válasza Vallon (#21) üzenetére


Dassler
őstag

jaja...mindenki hirtelen oda indult befektetni. Csak van, aki ésszel, van aki pénzzel. Utóbbiból volt is már 1-2 bukta. De ha jól megnézzük, megintcsak a japcsik gondolkoznak jóelőre, hogy milyen téren fektessenek ott be. Hacsak leszűkítjük az autóiparra. Pl VW csak bevitt egy gyártósort, hogy eladja az ottani piacon, a japánok meg a K+F humán tőkéjére is ráutaztak, ötvözve annak olcsóságával. Pedig nem igazán puszipajtás két nemzet, de mégis felül tudnak ezen kerekedni...na ez az, amire a magyar társadalom soha nem lesz képes: Túl jutni saját korlátain, mivel az egyéni érdek mindig is a kollektív fölött fog állni.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#23) Sogron


Sogron
tag

Grat a cikkhez!
Én csak 1 dolgot nem értek:
ha letesztelnek minden eggyes mb-t akkor hogy a fenébe tud az ember gyárilag hibás laphoz hozzájutni?

(#24) rudi válasza Sogron (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Netuddmeg, milyen úton jutnak el hozzánk ezek a cuccok :) Láttam én rakodómunkásokat Toshiba notebookos dobozokat (amikben nem mellesleg, ott lapultak a gépek is) úgy hajigálni, ahogyan a jobbérzésű ember a téglát sem merné...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) ftc válasza rudi (#24) üzenetére


ftc
nagyúr

ez megy postán mindenhol szal ezen nem kell sodállkozni jobb erről nem tudni.:DDD

(#26) janpotocki válasza Vallon (#21) üzenetére


janpotocki
senior tag

persze nagyon sok olyan dolog van, ami megnehezíti, hogy ott éljen egy európai. említed a közlekedési morált, ami tényleg jó példa, már amennyiben nyomát sem tapasztaltam. a lámpák még csak-csak hatnak a sofőrökre (jobbra pirosnál is mindenütt lehet kanyarodni!), de a táblák és záróvonalak csak afféle ajánlásokat fogalmaznak meg. amúgy a biciklisektől és mopedesektől én jobban tartottam, egy autós mégiscsak próbál kikerülni vagy megállni, ha már az úton vagy (gondolom, senki nem akar szélvédőre meg fényezésre költeni), de ha lámpától elindul vagy ötven kétkerekű, az isten irgalmazzon azoknak, akik az útjukba kerülnek. az autópályán is láttam vicces dolgokat, egy buszsofőr például nem tudta eldönteni, a belső vagy a külső sáv a szimpatikusabb neki, ezért egy kilométernyit úgy ment előttünk, hogy mind a kettőből elfoglalt akkora helyet, hogy ne lehessen megelőzni. a kuplungot nagyon kevesen tudják kezelni, egyébként is állandóan nyomkodják meg csúsztatják, az egyik taxiban ettől már annyira ki volt készülve a hajtáslánc, hogy egészen teherhajós hangot és remegést adott az autónak. ugyanez a taxis egyébként nem tudta megállni, hogy ne tekergesse egyfolytában a kormányt, ezért az elméleti egyenest is kacsázó mozgással sikerült leírni. kunsanban megtekintettünk egy oldalára borult teherautót is - ezek többnyire még a mély 20. század remekei, borzasztó állapotban vannak, és állandóan túlterhelve vannak úton...

a ''kelet párizsát'' amúgy nem én találtam ki, ez a név még talán a gyarmati időkből ragadt a városon, de hívják ''kelet királynőjének'', ''kelet gyöngyének'' és, khm, ''kelet kurvájának'' is.

(#27) ftc


ftc
nagyúr

Aki legközelebb megy ilyen látogatásra az tudja már meg nekem miért pont olyan a lap szine amilyen..érdekelne nagyon...hoy csak image vagy valami köze a nyákhoz...

(#28) janpotocki válasza ftc (#27) üzenetére


janpotocki
senior tag

rákérdezek. én is kíváncsi vagyok, kapunk-e erre érdemi választ :)

(#29) ftc válasza janpotocki (#28) üzenetére


ftc
nagyúr

első válasz...hm ki az a barom aki ezt tudni akarja? :DDD
második marketingesek találjunk ki valamit hátha bevággódunk....


azt jön a válasz : azért mert olyan van a raktáron ..vagy a jobbik a mert...

(#30) rudi válasza ftc (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Jaja, olyan ez mint a szalámi, jobb, ha nem tudod... a pástétomot és a többieket meg ne is feszegessük :DDD

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) llax válasza rudi (#30) üzenetére


llax
senior tag

Dolgoztam 5 évig hasonló felszereltségű (a képeken látható gépek és munkafolyamatok többségét ismerem) üzemben, itt Mo.-on. Jobb ha nem tudod, mi folyik ott, ha éppen nem látogatják :)

(#32) Dassler


Dassler
őstag

Én most is iylen jellegű helyen dolgozok, de nálunk mindi van valami látogató :))

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#33) orbano válasza rudi (#24) üzenetére


orbano
félisten

:C én is pakoltam már konténert... a legszebb mikor megmondják a kis emberkéknek, hogy ebbe a konténerbe bizony be fog férni mondjuk 1500 doboz. A végén páros lábbal győzik meg a dobozokat, hogy ez valóban így van :)
De legalább tudjuk, hogy relatíve strapabíró és letesztelt gépeket kapunk, és ha kicsit odaverjük, akkor nem lesz semmi baja :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#34) ftc válasza orbano (#33) üzenetére


ftc
nagyúr

azt nem is tom kitől hallottam,hogy akik meg kiszedik és visszakéne rakniuk csak 2 konténerba tudják belepréselni :DDD

(#35) rudi válasza ftc (#34) üzenetére


rudi
nagyúr

Ahány coolert, tápot, akármit eddig szétszedtem, egyiket sem tudtam visszagyömöszölni úgy a dobozába, hogy itt vagy ott ne dudorodjon :DDD

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#36) Dassler válasza rudi (#35) üzenetére


Dassler
őstag

Ezzel sztem nem vagy egyedül. A minap pl egy Thermalright hűtővel próbálkoztam, de sehogy nem sikerült ugyanúgy visszapakolni a két hungarocel közé, hogy beférjen :D Pedig nem sok minden van rajta kívül a dobozban - lényegében semmi -

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#37) brownus


brownus
veterán

köszi a cikket és a képeket! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.