Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

A bővítőkártyák számára három tizenhatszoros PCI Express 2.0 foglalat kapott helyet, de az első kettő elektromosan csak nyolcszoros, míg a harmadik csak négyszeres.

Ez mit jelent?

(#2) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Szép!!! :D
"Bugyikék" minden árnyalatban! :DD
Szigorúan csak zárt házban ajánlott.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A FET-eken lévő hűtőbordák úgy néznek ki, mintha valaki rájuk tenyerelt volna... :D

(#1) gabor85: Fizikailag megvan a 16x csatoló, de csak 8x illetve 4x sebességre képes.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Dassler válasza Picturemaker (#2) üzenetére


Dassler
őstag

Kapni mindenféle hűtési megoldást ebbben a színben, egész kis "cuki" homo-gén konfig hozható össze :))

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#5) CHIPman válasza lezso6 (#3) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Magyarul ugyanolyan hosszúak, csak a sebességük más.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6) Segal


Segal
veterán

Picit off de szerintetek melyik chipsetes alaplapra /elég kód/ kerül majd USB 3.0 támogatás? Mármint gyárilag. Mert azt tudom hogy akár ezen is megoldható lesz bővítőkártyával de az mégsem ugyanaz :( Tehát pl a P57 be lesz, vagy csak az X68 vagy P65 be? Elsősorba Inteles vonalon de jöhet akár AMD nél is. Utólag is bocsi az offért.

Amúgy ez a lap is egész jónak tűnik egyedül a fentieket tudom felhozni hiányosságnak meg max a wifi-t..

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) 14adam


14adam
addikt

Az a FET hütő kicsit durva :Y Nagyon jól néz ki

(#8) ftc


ftc
nagyúr

A második PCI-E mögött lévő chipset borda mennyire lehet magas? bele ütközik e a kártya vagy nem?

(#9) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az a borda nagyon designos. Rálépett valaki? :)

(#10) Dassler válasza juliabrilke (#9) üzenetére


Dassler
őstag

csak bepippantott a szerszámtervező. Bár manapság már hova be nem tör a design....

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#11) juliabrilke válasza Dassler (#10) üzenetére


juliabrilke
addikt

Mondjuk lehet, hogy valakinek ez tetszik. Én kb. fél évente látnám a bordát, amikor takarítom. De legalább nincs rajta valami kék ledes venti. Mert már csak az hiányzik róla. :))

(#12) Dassler válasza juliabrilke (#11) üzenetére


Dassler
őstag

Na ja, nem gyártanának iylet, ha nem vennék. Bizonyosan van valami hőleadási képessségekkel kapcsolatos magyarázata a formának.
Engem kb marhára hidegen hagy, hogy miylen színű, formájú, csak ne ütközzön semmivel, meg ha megfogom használat közben/után puszta kézzel, ne égjen le a bőr a kezemről. Takarítás meg úgy is sűrített Lufttal történik.
A mindenféle ledek sztem nagyon bucsusak + buzerálják a szememet a sötétben, ráadásul bevilágítják a fél házat - pedig nem kicsi - amikor éjszakára úgy hagynám a gépet mindenféle szigorúan legális művelethez. Nem is világít semmi a jelenlegiekben.

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#13) Kendek válasza gabor85 (#1) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg azt jelenti, hogy fizikailag nincsenek kiépítve a teljes hosszúságú x16 foglalatban az érintkezők, csak x8-as hosszúságban, illetve x4-es hosszúságban. Így nem, hogy szoftveresen, de fizikailag sem érhető el a teljes x16-os átviteli sebesség.
Viszont a képet kinagyítva látszik, hogy bizony nemcsak, hogy a kék x16 PCIe foglalatban benne van az összes érintkező, de még a PCIe switch is nagyon jól látszik. Szóval, ez így ahogy le van írva, helytelen. Az első foglalat teljes x16-os, ha egy karesz van benne, ha kettő akkor meg az első kettőben levőknek eloszlik a sebesség 2X x8-asba. Míg, a harmadiknak ilyenkor csak x4 jut. Bár fura, mert a fekete foglalatban is látszik, hogy ott a teljes érintkező kiépítés. Egyedül a fehéret nem látni a színe miatt.

<-ƘƘ->

(#14) proof88 válasza 14adam (#7) üzenetére


proof88
addikt

(#15) DEV_NULL válasza proof88 (#14) üzenetére


DEV_NULL
őstag

ronda is mind2n :DDD

(#16) DeltaPower válasza proof88 (#14) üzenetére


DeltaPower
őstag

rémesen hülye formája van és legalább nem porolható rendesen ecsettel sem.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17) 14adam válasza DeltaPower (#16) üzenetére


14adam
addikt

Nekem tetszik,igaz takarítani kicsit nehezebb

Proof:Tudom,hogy ilyen van rajta,csak a szine más

[ Szerkesztve ]

(#18) LackoMester


LackoMester
addikt

egész jó felszereltségü,bár nemtudom ez a végleges hütése :F ,és tényleg iszonyat csúnya a deszka szine :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19) Dassler válasza LackoMester (#18) üzenetére


Dassler
őstag

Hát egy jobban siekrült éjszaka után valami hasonló színvilág köszön vissza az Alföldiből

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#20) malwy


malwy
senior tag

Dominóóóóóóóóó

(#21) szuper-t


szuper-t
senior tag

az a hűtés valami szégyen ugyan ezzel a megoldással találkoztam az Asus másik lapjánál a P5Q-nál és az sem tudott letaglózni ha valaki ilyen lapot vesz ezeket a bordákat azonnal dobja le róla:S

(#22) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egyébként elég rá akkora borda, mint ami a chipseten van? :F

(#23) Kendek válasza juliabrilke (#22) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az csak a déli híd, bőven elég rá, nem melegszik az annyira.

<-ƘƘ->

(#24) orbano


orbano
félisten

nem valami überhatékonyak azok a mosfet hűtők. de legalább anyag van bennük fölöslegesen. plusz párezer felár a semmiért... oje...

A vér nem válik VAZZE!™

(#25) gabor85 válasza Kendek (#13) üzenetére


gabor85
őstag

Köszike mindenkinek.

A bordák nagyon tetszenek ;]

(#26) LackoMester válasza Dassler (#19) üzenetére


LackoMester
addikt

az olyankor még Okés,csak ne a gépemböl vigyorogjon rám ilyen bün randa szinkombináció :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27) szuper-t


szuper-t
senior tag

jó az kis kromofás és nincs festék.:D
nekem volt a gépembe hasonló rondaság nem tudom.. hamar lehajintottam róla és még meg is tapostam mert egy ventit nem lehet rápakolni:D

(#28) Celtic válasza ftc (#8) üzenetére


Celtic
tag

Nem ütközik bele. Azért az elég durva lenne, ha nem ellenőrizték volna.
Amúgy szét kell nézni a forráson, és kiderül:
(húzd ki a képet egy új ablakba, pont levágta a motor a lényeget.)

[ Szerkesztve ]

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#29) bartucc válasza Dassler (#19) üzenetére


bartucc
addikt

Ahogy mondod :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30) Male válasza Kendek (#13) üzenetére


Male
nagyúr

"de grafikus kártyákkal feltöltve"... szóval a cikkben is ez van: Ha mindkettőbe/mindháromba VGA-t teszel, akkor már így oszlik meg...

(#31) ftc válasza Celtic (#28) üzenetére


ftc
nagyúr

köszi!
nem jött be a forrás...

de már láttam olyan lapot amin ütközött a borda a VGA-al..

(#32) zed1983


zed1983
őstag

Inkább én a Gigát választanám... :U
A g55-ös lapokról mit lehet eddig tudni? Mikorra várhatóak?

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#33) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hjajj már ezek a fet bordák meg hogy néznek már ki :)

...

(#34) Ste válasza orbano (#24) üzenetére


Ste
addikt

Pláne amelyik teljesen ráhajlik a msáikra, annak a bordának van sok értelme.
Desing. Ennyi, értelme meg nincs sok

(#35) Cclone válasza Ste (#34) üzenetére


Cclone
csendes tag

Igen. Ok hogy szempont a design, de miért a hatékonyság kárára :F

Eladó R2E hf blokkok+csatik 10K

(#36) Kendek válasza Male (#30) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, mert át lett írva úgy tűnik. Nézd meg az első hozzászólást, abban még nincsen benne.

<-ƘƘ->

(#37) Male válasza Kendek (#36) üzenetére


Male
nagyúr

Ja, hogy már a javítottat olvastam csak... akkor nem szóltam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.