Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Tesszelláció

Hozzászólások

(#1) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

1280x1024 felbontás nem lesz választható Doom 4-ben. ;]
Amúgy meg grat a vashoz.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#2) twollah1976 válasza Petyyyyy (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Amigan se fog menni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Zolaash válasza Petyyyyy (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Akkor ráakasztom a tévére, az tud fhd-t. :P Amúgy köszi! ;)

Rip and tear

(#4) #73173120


#73173120
törölt tag

Nem érzed kevésnek a procit ehhez a vga-hoz? Nekem 7850-es van, egy Phenom II X4 3,6Ghz-es procihoz, és még ennél is a határon vagyok a "kihajtáshoz" :U

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Az egyik legjobb jelenleg kapható kártya. gz

(#6) Zolaash válasza #73173120 (#4) üzenetére


Zolaash
aktív tag

De, nyilván kevés, csak hát hosszú távra veszem a dolgaimat, ennek a vga-nak is ki kell bírnia pár évet. A keret limitált, de majd ha tudok rá csoportosítani pénzmagot, akkor lesz proci (meg talán alaplap) csere. Egyelőre ez fért bele. Jövő hónapban megy a kocsi műszakira, az is el fog nyelni egy lavór pénzt...

Rip and tear

(#7) #73173120 válasza Zolaash (#6) üzenetére


#73173120
törölt tag

I know that feel bro :) most volt szerelőnél az autó. Mondjuk úgy, hogy a motorháztető alá szorult az új gépem ára.

Rajtad felbuzdulva, néztem egy %-os kihasználtságot msi afterburnerrel játék közben. World of Tanks only, másra se időm, se kedv hozzákezdeni. Ez mondjuk rosszul optimalizált, 1 magot használ csak a 4-ből, ami szinte folyamatosan 99%-on pörög. Viszont a vga? 70% körül, van, hogy felmegy 80%-ig, és van, hogy lemegy 60% körüli értékre. És -valószínűleg csak nekem- érdekes, hogy amikor az fps leesik 40 körülire, akkor a vga kihasználás is 40%-os értéken van, de a proci 99%-on, szóval gyanítom, hogy még van lehetőség a 7850-ben, egy erősebb (főleg egy szálon) procival, ebben a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Tesszelláció
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.