Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ABee


ABee
tag

Ez a legocsmányabb egér amit valaha láttam... de legalább még drága is.

Amúgy a gyártó mentségére legyen szólva hogy vannak jónak tünő termékei és ez sem feltétlenül rossz ami a technikai oldalt illeti, de engem már az az otvar logójuk visszariaszt a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég fura alakja van, lehet vágná a kezemet. :D

(#3) #06658560


#06658560
törölt tag

A gombok számát keveslem, valamint ezt a gumiszerű felületet rühellem. Pár év alatt milyen szépen szét tud mállani.

(#4) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Tesoro még egy jó szenzort is agyon tud csapni egy szar FW-rel, akkor tippelni sem merek, hogy ezzel a másodrangú lézerrel mit művelne. :D
A francért hiszi azt mindenki, hogy az A9800-as lézer szenzor egy felsőkategóriába való érzékelő... Egy középszerű vacak. :U

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5) nyunyu


nyunyu
félisten

Mas gyarto minimum masfelszer ennyire arazna be a 16.7M szinben vilagito logot, szoval a Naga Rainbow Editionhoz kepest biztosan olcso :DDD
Mondjuk azzal telefonalni is lehet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) lsc


lsc
nagyúr

Egy shrike-t nyúzok már lassan két éve semmi gond nincs vele.

Az élet kegyetlen .

(#7) Godmax


Godmax
tag

"A 8200 dpi-re képes hagyományos optikai érzékelő" - nem lézer.
A bevonat fasza lesz. Nekem van ilyen bevonattal eszközöm napi használatban évek óta olyan mintha új lenne és nem piszkolódik.

Szerintem a Tesoro nagyon jól csinálja amit csinál, a dizájnról meg annyit... vagy tetszik vagy nem, de a forma alapján elég univerzálisnak tűnik és az jó!

(#8) dobragab válasza Godmax (#7) üzenetére


dobragab
addikt

8200 dpi-s optikai nincs, az jellegzetesen Avago A9800-ra utal.

Itt van az asztalomon egy Tesoro Gungnir valóban felsőkategóriás Avago A3090-nel szerelve. Ilyen sz@r FW-t még életemben nem láttam. A körökből négyzeteket gyárt.

Ezek után én semmi Tesoro egeret nem veszek.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#9) caprine


caprine
aktív tag

A képek alapján nem tűnik kézreállónak, túl szögletes, felejtős.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#10) kakas88


kakas88
újonc

Üdv mindenki

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.