Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) SunMount3r válasza orion1025 (#45) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Melyik részét?! Mit írtam róluk amivel nem értesz egyet, vagy a !saját tapasztalatod szerint! ne lenne igaz?! Ahhoz képest, hogy a 10-20K-s, sőt 30K-s kategóriában gyak. ez az egyetlen ajánlott típus és, hogy mennyire nagy előre lépes volt ez számomra -hallhatóan- a korábbi "műanyag" megoldásokhoz, bögrezsettemhez képest, még elég szűkszavúan és visszafogottan fogalmaztam meg, mennyire elégedett vagyok vele. Megint hangsúlyozom: ár/érték és minőség arányát tekintve. És igen bőven van még benne potenciál és biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi hangkeltő forrásomnál egy -viszonylag- sokkal jobb kategóriásat is jobban ki tudna szolgálni, érezhető minőségbeli előrelépéssel.

Vagy a cinizmus annak szólt volna, hogy "mit keres itt egy ez a notebook-ról halytott 13K-s Genius-os zöldfülű egyáltalán"?! :F

Elhiszem, hogy a több 100K-s kategóriákhoz képest bőven lenne behozni valója, és azt is, hogy még 40K-50K környékén is lehetne jobb hangzásút kapni, de azt hiszem inkább te nem értetted a hsz.-em lényegét, pedig elég világosan belefoglaltam ezt is.

De ezt nem sértődöttségből írom, az iróniát is veszem, csak, hogy ez így ebben a formájában nem talált. :N :D

(Persze lehet tényleg én néztem be, hogy egyáltalán erre a kurta beszúrásra ilyen bőven reagáltam most, de No Reget, sőt...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.