Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Ez kell PS4-re...

(#2) rodrigez válasza mentoloshypo (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

könyörgöm, ami nem üti meg az általatok elvárt grafikai szintet, vagy stílust az dögöljön meg? :)

(#3) Bird válasza rodrigez (#2) üzenetére


Bird
addikt

Ehhez akkor nem PS4-et kell venni. Elég egy PS1 is hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) rodrigez válasza Bird (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

Értem, ha egy konzol elér egy bizonyos hw-es szintet mikor már Infamous-ök meg Killzone-ok futkorásznak, soha többé ne jelenjen meg 2D-s platformer, vagy bármilyen nem feltétlen 3D-s hent, mert az már méltatlan a konzolhoz. :) Aha...

(#5) saelin


saelin
veterán

Én próbáltam ezt a terráriát, de az irányítása nem jött be.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) mentoloshypo válasza rodrigez (#4) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

1: nem mondtunk olyan (csak te gondoltad hozzá, ami meg a te dolgod) hogy dögöljön meg minden ilyen játék, és azt se hogy ne jelenjen meg egy se PS4-re
2: a baj ott van, hogy nem néhány darab ilyen "nem igazán next-gen" játék jött már ki PS4-re hanem sokkal több, ráadásul még csak alig több mint fél éve jelent meg. A jobbnál jobbnak mondott játékok meg vagy nem ütik meg az elvárt szintet (lásd: Watch Dogs) vagy elhalasztják jövőre. (itt már nem példálózok mert sok van)

Ezek után annyira nem tud felvillanyozni, ha egy Terraria megjelenik PS4-re.
Sőt, kapaszkodj meg, a PS4-es Minecraft megjelenése sem tud érdekelni! ;)

(#7) hommeros válasza mentoloshypo (#1) üzenetére


hommeros
őstag

Kellett, mint pestis telepre a malária.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) Bird válasza hommeros (#7) üzenetére


Bird
addikt

Innovatív, igazi nextgen szórakozás. Szerintem nem kell ennél több!
Ez az egész helyzet olyan mintha egy Ferrariba beleszerelnék egy Lada motort... Jó 5let! :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) kovsol válasza Bird (#3) üzenetére


kovsol
titán

És arra megjelent? Nem. Szóval aki ezzel akar játszani akkor sokra nem megy a PS1-el.
Nekem PC-re és PS Vitara van meg. Most akkor PC-re minek jelent meg amikor azon is megy jobb játék. :F

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10) Polllen válasza mentoloshypo (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Erről sztem nem ez a játék tehet. Inkább a többi kiadónak kellene erről példát venni, hogy ki kell adni nextgenre. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) Shing


Shing
őstag

Persze, biztos sz@r játék, mert oldalnézetes és csúnya :(
és még a PC-sek a grafika mániások... :C

(#13) hommeros válasza #17954112 (#12) üzenetére


hommeros
őstag

Rendesen vissza kellett venni a tereptárgyakból, hogy meglegyen 30fps.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) mentoloshypo válasza #17954112 (#12) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Naná! :DDD

(#15) KisDre válasza hommeros (#13) üzenetére


KisDre
senior tag

Állítólag csak PS4-en fog a láva bugyborékolni :(

KisDre.artstation.com

(#16) Garada


Garada
őstag

Biztos lesz ennek is célközönsége ha már ide is áttérhet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.