Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RexpecT


RexpecT
addikt

Ez a Wind NetOn nagyon szép,de kíváncsi lennék azért az árára :) .

(#2) Devid_81


Devid_81
nagyúr

X320-as nem semmi kis cucc! :Y

...

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

szerk: a gamer laptop leírásánál melyik 3dmark-ról van szó? mert 2006/vantage-ben a 10.000 pont az szép, de pl 2005-ben már nem olyan nagy durranás :) csak azért szólok, mert nem pontos így ez a rész... ha módosítjátok, töröljétek majd plz ezt a kommentet :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) sNORh


sNORh
addikt

A GT725-el már régóta szemezgettem, de még eddig semmi hír a magyarországi eladásáról, kíváncsileszek az árára.. biti jó sok..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó lenne egy termékfrissítés már nekem is, és természetesen maradnék az MSI vonalon. :) Majd meglátjuk még mit hoz ez az év.

(#6) tuskooo


tuskooo
addikt

A mozi mód egy vicc, ha nincs bekapcsolva, akkor ronda a kép és nem jön hang? Széép. Egyébként nem 16:9-es képarányú 16,9 hüvelykes helyett?

(#7) vadkörte


vadkörte
addikt

Ez a mondatrész nagyon tetszik (EX625):
...és aktiválódik a beépített mélynyomóval is felszerelt audiorendszer.
Kevésbé lesz Sokol rádió szerü a hanghatás? Egy a régi Compaq EVO-kba szerelt basszreflex kamrás JBL Pro hangcuccot szvsz. nehezen fog felülmúlni...

Üdv. V. Körte

(#8) sNORh válasza vadkörte (#7) üzenetére


sNORh
addikt

"Kevésbé lesz Sokol rádió szerü a hanghatás? Egy a régi Compaq EVO-kba szerelt basszreflex kamrás JBL Pro hangcuccot szvsz. nehezen fog felülmúlni..."
Úgylátom még nemláttál ilyen notit élőbe, csak beszélsz a levegőbe..
Ezek úgymond felül 2+alul sub=2.1-rendszerben működnek, és gyünyörű szépen szól, notin még nemhalottam ilyen szép hangrendszert, az evo elbújhat bőven.. ;)
máskor informálódj..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9) zabcs80


zabcs80
tag

Én erre lennék kiváncsi: GX420, főleg az árára.

(#10) yash


yash
senior tag

MSI mostanaban nagyon ontja a kornyezetszennyezes elosegitesere alkalmas anyagot :)

(#11) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Ez az All In One cucc nagyon tetszik...remélem értelmes áron lesz kapható egyszer.. :)

(#12) bteebi válasza sNORh (#8) üzenetére


bteebi
veterán

Az biztos, hogy sokkal jobban szólnak már, mint a régi notikban lévő cuccos. De a mélynyomó szerintem egy vicc, legalábbis nem tudom elképzelni, hogy egy vékony laptopba épített valami normális mély hangokat adjon ki. Hogyha pedig "rendesen" tudna működni az a subwoofer :DDD, akkor meg szerintem eléggé rezonálna tőle a laptop háza, ami elég érdekes lenne, és a winchesternek se feltétlenül lenne jó. Persze a puding próbája az evés ;).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#13) bteebi válasza mephi666 (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Lehet, hogy a 2001-ben ;). Amúgy nekem nagyon tetszik az a laptop, bár továbbra se nagyon tudom elképzelni azt, hogy laptopon játsszak. Pedig nem lehet rossz az se...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) vadkörte válasza sNORh (#8) üzenetére


vadkörte
addikt

"az evo elbújhat bőven"

Erősen kétlem, de mindegy. Képzeld, már találkoztam hasonló cuccal élőben. És nem tetszett a "minőség". Az a 3 db 10 Ft méretű "hangláda" el bírom képzelni micsoda minőséget produkál...

Üdv. V. Körte

(#15) mephi666 válasza bteebi (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... a mélynyomó szerintem is ott kezdődik, hogy fő eleme a pár arasz átmérőjű membrán, ami tisztességesen megmozgatja a levegőt... egy megfelelő méretű/kialakítású dobozban... na, mármost egy olyan dobozba szerintem párszáz ilyen notit gond nélkül bele lehetne rakni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) rootkiller válasza vadkörte (#7) üzenetére


rootkiller
őstag

Szóval akkor jóó hangcucc van a notimba? :D:D

Artengo TR 990 Pro

(#17) .mf


.mf
veterán

Ezek közül talán az X320 a legérdekesebb, ehhez képest arról írtatok legkevesebbet :-/

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#18) rootkiller válasza sNORh (#8) üzenetére


rootkiller
őstag

Amúgy az EVO JBL cucca télleg nem szól rosszul, ahhoz képest, hogy kb 1cm átmérőjű a membrán. És a hangkártyája is megkockáztatom, hogy jobb mint az MSI 865PE lapomon lévő nyugdíjazott CMI9739.

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#19) rootkiller válasza .mf (#17) üzenetére


rootkiller
őstag

Nekem egy X301 lenne a legérdekesebb, nah persze ThinkPad minőségben. :DD :DD :DD

Artengo TR 990 Pro

(#20) xedos


xedos
addikt

Plusz X320 info: [link]

800-1000dolláros árról írnak...
Majdnem enyiért (235-250k) látok itthon Macbook AIR-t... (igaz a régit, de nem egy kategória a kettő)

[ Szerkesztve ]

(#21) Jim Tonic válasza vadkörte (#7) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, messze jársz a valóságtól. Nekem GT735 van, és laptophoz képest nagyon jó minőséget produkál.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) shadeofme


shadeofme
tag

Nagyon szepek, nagyon jok, nagyon... meg is fogjak kerni az arukat emiatt. :D
Az Ati 4500-zal szerelt noti pedig nagyon odavag. :R

[ Szerkesztve ]

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#23) sNORh válasza Jim Tonic (#21) üzenetére


sNORh
addikt

mindegy, csak a levegőbe beszélnek.. még látni sem látott ilyet, mivel nem 3db 1ft-os méretű hangszórórol van szó.. alul meg..

na mindegy, ezeket neúgy értsd hogy egy z5500 van benne, mert akkor elvagy tévedve, hogy nekem az a mélynyomó ami...
hogylehetnemár beletenni egy notiba gondolkodjatok már..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#24) vadkörte válasza rootkiller (#16) üzenetére


vadkörte
addikt

Évekn keresztül használtam egy 1015V-t. Szal valamennyire ismerem. :) Hallgattam rajt zenét, néztem filmet, egy átlagos méretű 4 x 4,5m-es helyiséget simán "behangosított".
Az mellett a mostani - meg úgy általában azok amik így, vagy úgy megfordultak a kezeim között - vacak sokol rádiók...

Amúgy a cikkből az első gép tetszik a legjobban, az ultravékony nagyképű márnem sub, mégnem DTR (X310(?))

Üdv. V. Körte

(#25) vadkörte válasza rootkiller (#19) üzenetére


vadkörte
addikt

Ui.:
Nagyon állat a szignód... :D

Üdv. V. Körte

(#26) .mf válasza xedos (#20) üzenetére


.mf
veterán

Azért a $7-900 (jelenlegi 196-os középpel 137-176k) kicsit távolabb van a 235-250k-tól :P

Jó: poulsbo;
nem jó: túl nagy. Ez kb 14"-es notebook mérete ekkora kávával. Pedig az alaplap a Poulsboval akár már kisebb is lehetne, mint amekkora az első netbookban, a 701-esben volt. A billentyűzet mellett is csak üres hely van, tehát minek az a nagy káva?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#27) .mf válasza .mf (#26) üzenetére


.mf
veterán

Ja meg a másik nem jó: rohadt drága ahhoz képest, hogy csak egy megdizájnolt, túlméretes netbook.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#28) Peter13


Peter13
senior tag

OK, én szeretem az MSI notikat (most is az van), de hogy a bánatban akarják hűteni azt a 4850-est? :Y
Kíváncsi lennék a melegedésre, meg a venti hangjára...az asztali gépemben ez van, és hát igencsak elkel neki a duplamagas hűtő hogy csendben legyen és ne főjön meg...remélem csinálnak a 4670-el is egy szériát is, azt talán kicsit könnyebb lesz elviselhető hőmérsékleten tartani.
Az mindenesetre továbbra is tetszik, hogy van alternatívája az általam nem annyira kedvelt NV GO! megoldásoknak (nem tetszik amikor egy jó procival és szép kijelzővel szerelt gépbe beletolnak pl egy Go 8200-est, aztán nagy betűkkel rámatricázzák hogy NV Graphics, minth ahogy történetesen tegnap láttam)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#29) hemaka válasza sNORh (#23) üzenetére


hemaka
nagyúr

A mélynyomó gondolom itt azt jelenti, hogy egy fokkal jobban adja a mélyeket. Értsd nem tefölös doboz alja hang, hanem papír Coca-Colás pohár alja hang. :DDD

(#30) loki22


loki22
tag

Januárba kijöhetnének lejjebb nyomni a többi laptop árát:)

(#31) sNORh válasza hemaka (#29) üzenetére


sNORh
addikt

nemnem.. Periszhilton KristályPepsispoháraljának hang :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#32) Dtomi válasza .mf (#17) üzenetére


Dtomi
őstag

Így van!!!! Végre egy gép a dell C400 óta ami megcsillantja a szemem csücskét :Y :C :U X320 rulz

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#33) Darth_Revan válasza mephi666 (#3) üzenetére


Darth_Revan
veterán

3DMark06 természetesen és tudtommal P8600 CPU-val mérték.

[ Szerkesztve ]

(#34) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

" aktiválódik a beépített mélynyomóval is felszerelt audiorendszer."

Jaaaaajjj csak azt neeee!!!! Elkap a röhögő görcs ;] Viszont az x sorozat :R wow, minden elismerésem. Ha egész jó paraméterei lesznek baaba árral, akkor megyek is boltba...

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.