Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Jó!

Ne is mondd, Bekescsaban is ezt az átkozott térkövet teszik mindenhova.Utálok rajta biciklizni. Hát még egy versenybicajjal milyen mogyorótörő.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Tiszaújvárosban párhuzamosan építettek kerékpárutat és gyalogjárdát. A járda aszfaltos, a kerékárút térköves. Lehetne fordítva!

(#3) ivana


ivana
Ármester

Hungárián is van ilyen rész, hogy a járda aszfalt a bringa út meg térkő. Nem tudom milyen idióta találta ki. Ráadásul van olyan rész ahol ki van lazulva az egész és táncol a kerék alatt.

(#4) ncc1701


ncc1701
veterán

Sok idióta, ez az eredménye, mikor olyan dönt, akinek köze nincs a témához.

(#5) Akos96 válasza potyautas (#2) üzenetére


Akos96
senior tag

Itt, a kisvárosban a főút egyik felén van egy széles járda, ami csak kerékpárút (nem gyalog- és kerékpárút). Egy jó darabig teljesen térköves, aztán miután elfogyott a matéria, folytatódik a régi aszfaltos út. Nem egy kifejezetten hosszú szakasz, de épp elég hosszú ahhoz, hogy a végére bőven megunjad a térkövön biciklizést.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#6) shteer


shteer
titán

Bp Béke tér környékén is térköves ha jól emlékszem.

..szerintem jónak tűnik

(#7) batmanéhes


batmanéhes
tag

Hollandiában minden belterületi kerékpárút térköves. Ráadásul az utóbbi időben csak bordó lehet. Na most mi lesz?

Ahol nem sikerül lerakni rendesen, ott az aszfalt is béna lesz, javítani nem fogják. Ez legalább nem fagy szét és újrahasználható.

(#8) Akos96 válasza batmanéhes (#7) üzenetére


Akos96
senior tag

"Na most mi lesz?"

Nem tudom, tiszta mexican standoff szitu ez. Főleg úgy, hogy csak bordók lehetnek.

"Ahol nem sikerül lerakni rendesen, ott az aszfalt is béna lesz"

Hát, de attól nem lesz jobb a térkő, mert a rosszul megcsinált aszfalt rossz. Szétfagyni meg lehet, hogy nem fagy szét, de szétbarmolódik mástól.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) tomazin válasza batmanéhes (#7) üzenetére


tomazin
veterán

Hollandiában minden belterületi kerékpárút térköves.

Maastrichtban nem láttam ilyet...

(#10) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A térkő olcsóbb, mint az aszfalt, igaz, hamarabb tönkre is megy, besüppedhet bizonyos pontokon, de aztán meg javítani olcsóbb, mint az aszfaltot. Ezért teszik ezt inkább, hiába kényelmetlen. :\ Habár hozzá kell tenni, hogy nem minden térkő pereme lekerekített, pl. a Vác főterén lerakott sík kövön kényelmes bringázni is. (Az lehet, hogy ez már nem olcsóbb.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.