Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

hoppácska. ez az ASIC-okkal feltápolt FPGA dolog elég ütősnek ígérkezik, nagyon kíváncsi vagyok lesz-e ennek lower-end szegmense. mindenesetre így is ígéretes.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) Patrik.Varga


Patrik.Varga
tag

Egy UAD kártyához hasonló megoldást szívesen látni ilyesmivel. Persze hasonlóan minőségi pluginekkel együtt. :-D Az UAD legnagyobb hátránya továbbra is a teljesítmény. Ezzel már az sem lenne gond. :-D

(#3) Reggie0 válasza fatpingvin (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem valoszinu, hogy lesz ilyen, egyszeruen nem eri meg. A legutobbi FPGA generaciokat(ultrascale, ultrascale plus) sem viszik le egy adott meret ala. Ezekbol a legkisebb is 4-8-szor akkora, mint az ezt megelozo Series 7 generacioban. Valoszinuleg itt is van egy ilyen gazdasagossagi also hatar.

[ Szerkesztve ]

(#4) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

És mennyi lesz a Ghash? :DD :C

(#5) Hoplitész válasza Patrik.Varga (#2) üzenetére


Hoplitész
junior tag

Az audióeffekt-kártyára gondolsz? Nekem a Solo van, semmi új nem megy már rajta. :-D

(#6) Z10N válasza Patrik.Varga (#2) üzenetére


Z10N
veterán

Akkor kinek adjak majd a dragan a plugineket? :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#7) Patrik.Varga válasza Hoplitész (#5) üzenetére


Patrik.Varga
tag

Igen arra. Többször dolgoztam UAD2 quad-on, egy 20-24 sávos project esetében már nagyon szűk és akkor még nem is használt az ember komolyabb cuccokat.

(#8) Patrik.Varga válasza Z10N (#6) üzenetére


Patrik.Varga
tag

Az UAD pluginekkel roppant mód elégedett vagyok, felőlem az UAD is áttérhet erre az architektúrára. Motorolla idejemúlt csodák helyett. (Ja nem sorry, már Sharc procik vannak. :-D )

(#9) #95462144 válasza Patrik.Varga (#8) üzenetére


#95462144
törölt tag

Az nem ma lesz. Ráadásul nem is mindenkinek éri meg.

(#10) M@cika


M@cika
őstag

Nyilván a név számít a legkevésbé, de hamarosan AMD név alatt fog ez a cucc alázni. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.