Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az elmúlt évek K-szériáihoz hasonlóan ez is egész jónak ígérkezik, kíváncsi leszek mikor, mennyiért és milyen néven jönnek (Mi11T logikusabb lenne).

B.Cs.

(#2) joelke HU válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nagyon ígéretes. Mi11T lite lenne nálunk a 870-es 130 körüli áron, simán venném, pedig nem nagyon kedvelem a miuit.

Motorola G51

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Én szerettem, OnePlus UI-a kimondottan fapadosnak tűnt utána. Kinek mi.... :) :R

B.Cs.

(#4) yuing


yuing
őstag

Itt is szép lett szerintem a hátlapi dizájn. Ha már van kameralyuk, legalább a oldala felé pozicionálták volna...

[ Szerkesztve ]

(#5) mdraco


mdraco
őstag

Kamerákban nincs fejlődés?
Létezik hogy a K40 Pro-ban ugyanaz a kamera modul legyen mint a poco x3 nfc-ben? [link]
Ha már a sima K40 "csak" IMX582 kapott, még mi 9 se-ben is IMX586 van, kár hogy elromlott...

(#6) wata1046 válasza mdraco (#5) üzenetére


wata1046
csendes újonc

"Létezik hogy a K40 Pro-ban ugyanaz a kamera modul legyen mint a poco x3 nfc-ben?" Kimovil szerint IMX686 lesz. [link]

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az alap K40-re benevezek :) Ez megint hozza azt, amit szeretnék.

Igaz az X3 is kiváló, de ez nagyon bejön most nekem.

Már csak egy jó árazás kell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Jól látom, hogy ebből a szériából kimarad az OIS?

(#9) mdraco válasza wata1046 (#6) üzenetére


mdraco
őstag

Igen, utólag megláttam én is. Nincs nagy különbség köztünk, remélem kamera szoftveren még optimizálnak.

(#10) yuing válasza ThorsHUN (#8) üzenetére


yuing
őstag

Úgy tűnik... Nyilván azért egyes területeken spórolni kell. Úgy néz ki ez most leginkább kamerafonton történt meg mindegyik modellnél.

(#11) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Örülök neki, hogy a Mi és a Redmi telefonok pártolói is abbahagyhatják az amoled kijelző fikázását, hiszen mostmár ezek a telefonok is visszaléptek előreléptek amoled kijelzőre :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#12) isakamay válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


isakamay
tag

Xiaomi házataján ne keress logikát, a K20 Pro > Mi 9T Pro-ként volt nálunk, a K30 Pro > Poco F2 Pro, a K40 Pro nagy valószínűséggel nem lesz Mi 11T Pro.

Nagyon sajnálom, hogy tönkretették K-szériát, aminek az volt az egyik előnye az ára mellett, hogy semmi nem rondít bele a kijelzőbe. Most várhatom a Redmi K50 Pro-t vagy a Mi MIX 4-et...

(#13) forgonati


forgonati
őstag

Kár az ois hiányáért. Anélkül telefont soha többet. Ha van,azt könnyű megszokni, ha utána elveszik tőled, azt nehéz megszokni.

Keelah Se'lai!

(#14) Wesder válasza Donki Hóte (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Van aki fikàzta?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Graphics válasza Wesder (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neveket akarok :D ,kik voltak azok? ;] ...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Donki Hóte válasza Wesder (#14) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amíg nem volt jellemző a Mi/Redmi telefonokra, addig igen. Mostmár csak dícsérni fogják :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#17) Wesder válasza Donki Hóte (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Egyszer sem olvastam amoled fikàt, de ha te mondod. Igaz màr pàr éve nem követem a mobil topikokat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) bollokcs80 válasza isakamay (#12) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Eszemben sincs, már rég elengedtem. Tavaly a Mi10-ek árát látva bedühödtem és váltottam OP-re, utána derült ki, hogy a T-k egész jól sikerültek. (És a sima Mi10 Lite is jó volt.)

B.Cs.

(#19) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nekem ez sajnos kiesett, nincs qi töltés és ois-et is elvárnám már 3700 jüanért... :D

(#20) Goxi


Goxi
tag

Jó, ez fasza lett! A vanilliát behúzom, az F2-ről úgyis lecsúsztam. A 870 minden tekintetben megfelel nekem, különösen ha nem lesznek melegedés problémái mint a 888-nak. A kamerák elég csirkék lettek, d nem igazán fotózom. A Mate 10 P szintjét pedig gondolom meg fogja ütni. A kib@szott lyuk miatt én is pipa vagyok, a töltés is lehetne gyorsabb (és vez nélküli) de ütős a kijelző, gyors a ram, ilyen árazás mellett nagyvonalúan elnézem nekik :)

(#21) margithid


margithid
veterán

Mediatekes verzió akkor nem lesz?
Ha a leg olcsóbb nemzetközi verzió megállna 300$ alatt, akkor lehet kipróbálnám.
Redmi note 10-re is kíváncsi vagyok.

(#22) LordNerve


LordNerve
csendes tag

Amíg miui létezik én semmilyen Xiaomi érdekeltségű telefont nem veszek, hiába a jó specifikáció.

(#23) Wesder válasza LordNerve (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi erővel azt is írhattad volna hogy amíg iOS létezik nem veszel iPhone-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Graphics válasza LordNerve (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ok!Cső :D

Most erre nehéz mit mondani.. Nem jöhet be mindenkinek ez a rendszer, ezért van más opció a piacon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Donki Hóte válasza Wesder (#23) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Amíg iOS létezik, addig én nem veszek iPhone-t :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#26) Wesder válasza Donki Hóte (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval soha. Értem én, csak olyan hülyén hangzik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) Donki Hóte válasza margithid (#21) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A K40Lite név még szabad, tehát bármi lehetséges még :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29) Donki Hóte válasza Wesder (#26) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ismerem a mondást, amely szerint soha ne mond, hogy soha, de ebben a tekintetben én mégis nyugodtan azt mondom, hogy soha :K

Sőt, nemhogy nem veszek olyan eszközt, amin iOS van, de ingyen sem kell. Céges telefonnak adtak volna iPhone 11-est, de nem kértem :D

Ennek egyáltalán nem elvi, hanem gyakorlati okai vannak, több mint 10 éve androidon szocializálódom, ha eddig jó volt, akkor maradok ennél.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#30) Wesder válasza Donki Hóte (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ezzel nincs bajom hogy nem akarsz iPhone-t, csak maga a mondat hat hülyén a feltétel miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) kop8


kop8
őstag

Én ezekre a telefonokra vártam de lényegében a k30pro hoz képest szinte ugyan azok...
Ugyan az a proci a gyengébben még lehet a kamera is, a 120hz nem izgat, a kameralyuk annál inkább...

6.81es kijelzőt vártam valamelyik modellben :((( :((( :(((

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#32) isakamay válasza kop8 (#31) üzenetére


isakamay
tag

A gyengébben is erősebb proci van, mint tavaly az erősebben. Jók lettek a specifikációk, de motoros szelfikamera nélkül már nem tetszetős.

(#33) kop8 válasza isakamay (#32) üzenetére


kop8
őstag

Nekem sem tetszik a lyukas kijelző, meg a mérete sem!
A procit azt meg már rég el kell felejteni, már a 855 is olyan erős hogy nem kell jobb szerintem...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#34) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Idei év legjobb ajánlata eddig.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35) isakamay válasza kop8 (#33) üzenetére


isakamay
tag

9T Pro-ról lecsúsztam, mire megvettem volna, nem forgalmazták, most ugyanez a helyzet a Poco F2 Pro-nál, már csak lilában kapható, a K40 Pro-t meg elcseszték a lyukkal, nem egyszerű teljes kijelzős telefont találni 150e környékén...

(#36) RoBos válasza isakamay (#35) üzenetére


RoBos
senior tag

"...nem egyszerű teljes kijelzős telefont találni 150e környékén..."

Nem is lesz, szal ideje túllépned ezen...

(#37) Füleske válasza isakamay (#35) üzenetére


Füleske
addikt

Igaz hogy nekem zöld van de a tokban ebből sok mindent nem látni.(nem a gyári átlátszó van rajta)

(#38) isakamay válasza RoBos (#36) üzenetére


isakamay
tag

Túllépni?
130-150e között mentek még decemberben a Poco F2 Pro-k, de addig halogattam, hogy mindenhol kifogyott a készlet, többet meg nem ér egy hasonló kaliberű telefon.

(#39) Graphics válasza isakamay (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó, de akkor nem a készülék a hibás, hanem a user... :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) kop8 válasza isakamay (#35) üzenetére


kop8
őstag

Én is használhtom a m9t prot még egy darabig de uttána veszek egy mi11et ha olcsóbb lesz már :K

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#41) isakamay válasza Graphics (#39) üzenetére


isakamay
tag

A lakásfelújítás nagyobb prioritást élvezett :DDD

(#42) kop8


kop8
őstag

A legdurvább az ha csak ide a sima k40 jön majd akkor lesz benne egy imx 582 szenzor mikor már a k20pro ban is 586 van a k30pro ban meg 686 ha jol emlékszek...
Ezt jól kitalálták :((( :(((

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#43) isakamay válasza kop8 (#42) üzenetére


isakamay
tag

K20 szériából jött hozzánk az olcsóbbik is, K30-nál már csak a Pro.

(#44) RoBos válasza isakamay (#38) üzenetére


RoBos
senior tag

Úgy értettem, h a jövőre nézve ideje túllépni ezen, h teljes kijelzős telefon lesz 150e környékén! ;)

Amúgy a Xiaomi vezére le is nyilatkozta, h miért hagytak fel a pop up kamera megoldással: röviden, mert túl sok helyet foglal el!
Szal, ha lesz is teljes képernyős teló a jövőben akkor az már a kijelző alá rejtett megoldás lesz, de az se 150k-ért!
Simán lehet, h az F2 Pro volt az utolsó Xiaomi popup-os teló.

(#45) kop8 válasza isakamay (#43) üzenetére


kop8
őstag

Az igaz jo lenne ha nem csak egy jönne...
Már valahol felbukkant a k40 neve hogy az lesz a pocofon majd az a baj

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#46) isakamay válasza RoBos (#44) üzenetére


isakamay
tag

Már jöhetnének a kijelző alatti kamerás mobilok.
Hazáig ütném az árnyékát annak, aki kitalálta a noccsot és a kameralyukat. Az esztétika legalja. :U

(#47) Braddock


Braddock
őstag

Olcsó...
Itt mindenki hülye? :) Itt? Mindenki. (Üvegtigris)

(#48) Graphics válasza Braddock (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha megnézed a csúcsmobilok árát, akkor igen, olcsó, annak fényében hogy mit is kapsz a pénzedért.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) Terentius


Terentius
őstag

Alap K40-ben nincs B20, szerintem ez biztos nem jön ide. K40 Pro-t meg lehet rendelni kínából ezen a néven vagy a szoftvert miatt felejtős lesz? Eu romot csak adnak majd ki hozzá nem?

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#50) Füleske válasza Terentius (#49) üzenetére


Füleske
addikt

" a szoftvert miatt felejtős lesz?"
Igen. Nincs GMS, bootloader zárt, nincs magyar nyelv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.