Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strogov


strogov
senior tag

"17 millió tétel meg sem közelíti az Apple 41,4 milliós teljesítményét, a Xiaominak elég volt a második helyre"

Azért valahol elkeserítő szerintem, hogy az apple-n kívül senki nem tudott a 100k+ HUF kategóriában népszerű terméket letenni az asztalra, és a xiaomi a filléres cuccaival is csak az apple 40%-át tudja hozni.

(#2) Lami66 válasza strogov (#1) üzenetére


Lami66
őstag

"Ha a fülhallgatókat kivesszük az egyenletből, a Xiaomi elveszi az első helyet az Apple-től"
Vagyis az a temérdek Apple termék java részben fülhallgató.

[ Szerkesztve ]

(#3) akaido


akaido
addikt

A Q3-ban minimum egy Shotgunt eszközt hordoznék....de inkább Rocket Launchert, "hordozórakétaként" :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#4) opr


opr
veterán

Kivancsi lennek arra a logikara, vagy legalabbis a mogottes indoklasara annak, hogy a kis piszlicsare bt fulhallgatok "hordozhato okoseszkozok", a sokszor sokkal okosabb, funkciokban bovebb bt fejhallgatok pedig nem.
Eskuszom nem ertem, mert aki zenet akar es szeret hallgatni, az pont ugyanannyit fogja hordozni a fejhallgatojat, mint ha fulhallgatot vett volna.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#5) Schuler888 válasza opr (#4) üzenetére


Schuler888
senior tag

En nem is ertem, hogy egy fules, mitol okoseszkoz?! Mert nincs rajta zsinor? Wow.. lassan arra is rasutik a smart jelzot, ha a wc papir tarto kap egy kijelzot hogy hany db perforalt lap van meg a tekercsen.. bar az is hamarabb okos mint egy szimpla fules..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) opr válasza Schuler888 (#5) üzenetére


opr
veterán

Igen, mar azon is megemelkedett az En szemoldokom is, de ugy voltam vele, hogy jo, oke, legyen, hatareset-elfogadjuk, elvegre ma mar a cipofuzo meg a mosopor is "smart", csak akkor azt nem ertem, hogy az alapvetoen ugyanazt a feladatot ellato, meretben -es funkciokban- is tobbet tudo, ugyanugy hordozhato eszkoz miert nem az. :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.