Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) tixem válasza total90 (#17) üzenetére


tixem
addikt

Note 8 tulajként én azt mondom ne. Nekem is tetszik ez a cucc, de a slide miatt vannak félelmeim és ez a videó sem tudta teljesen eloszlatni őket. A szerkezete masszív, ez dícséretes, de az a rés ami a kettő között van egyszerűen alkalmatlanná teszi mindennapi használatra. Közémegy valami véletlen, nagyobb homokszem vagy akármi ami szanaszét karcolja, neadj' isten megszorul a mechanika valamitől áááá nem.
Egy potenciálisan nagy sérülési lehetőséget kockáztatni némi gyorsulásért és egy keret nélküli kijelzőért cserébe szerintem felesleges.

A Note 8 kamerája mai napig top kategória, a hardver is több, mint elég. Antutu-ra recskázóknak okozhat esetleg álmatlan éjszakákat a 190-200 ezres pontszám. A kijelzőtől kifolyik a szemem jó értelemben véve, a dizájn elsőrangú, a szerkezeti stabilitása és az összeszerelési minősége példás, az S Pen pedig - számomra legalábbis - olyan extra amiért a fél karomat odaadnám. Jön rá Pie frissítés is, sok okunk tehát panaszra nem igen lehet. Egyedül akkuban gyenge, de ebben a Xiaomi-ban is csak egy 3200-as telep van, szignifikáns üzemidő növekedést ettől sem lehet várni a Samsunghoz viszonyítva.

Ja, a MIUI. Sajnos kizáró tényező nálam. Fejbelőném aki megalkotta az EMUI-s kollégával együtt.

Én letettem a cseréről. Arra jöttem rá az elmúlt hetek keresgélése után, hogy jó lenne ugyan cserélni a Note-ot mert hát miért ne, de egyszerűen minimális ráfizetéssel még a használtpiacon sincs olyan alternatíva, amire azt mondhatnám, hogy előrébb léptem. Az újak között meg a Note használt árában csak a kínaiak játszanak, vajmi kevés eséllyel.

Kénytelen leszek megvárni a Oneplus 7-et vagy a Galaxy S10-et ezzel a gondolattal. Az ultrahangos kijelzőbe épített leolvasó már olyan újítás, amiért hajlandó lennék extrát fizetni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.