Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) moleculez


moleculez
veterán

Vízállóság miért lehetetlen ezzel a kialakítással?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#102) Emericus Max válasza tichiz (#4) üzenetére


Emericus Max
tag

Érdekelne, hogy a csúszkának van-e más funkciója is, mint csak a szelfi kamera elrejtése.
Lehet pl. hívást fogadni vagy bontani a slider nyitásával-zárásával? Örülnék, ha igen, mert így kesztyűben egyszerűbb lenne hívást fogadni vagy bontani.
Illetve, milyen tapasztalatod van a kamerával? Nem a szelfire gondolok, hanem a hátlapi kamerákra.
Nincs szükségem az abszolút csúcs kamerára, de azért a munkám miatt sokszor kell képeket lőnöm vhol alkatrészekről pl.
Erősen gondolkozom a mi mix 3-on, cserélném a honor 8-amat. Összességében elégedett vagyok a honor 8 telóval, de pl. képeket még a régi Nokia Lumia 930 is jobbakat lő 1 kamerával, mint a honor 8.
Előre is köszi az infót :)

Üdv
Emericus

(#103) #63534592 válasza NemMo (#98) üzenetére


#63534592
törölt tag

Én használtam és nem is automata fényerőn,hanem.maxon,úgy nekem 5-5.5 óra kijelző jött össze,azt tudja ez a telefon is

(#104) NemMo válasza #63534592 (#103) üzenetére


NemMo
őstag

Jah én mindig automatán használom. Azért figyelj oda az amoledet nem tanácsos huzamosabb ideig max fényerőn használni.

(#105) bbubby00 válasza Emericus Max (#102) üzenetére


bbubby00
őstag

Igen, amikor hívnak, csúszka le és fogadja a hívást.
Sztem a kamera elég jó, bár Gcam appal még jobb lesz, előbb-utóbb készül rá is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#106) bbubby00 válasza NemMo (#104) üzenetére


bbubby00
őstag

Ha olyan lesz, mint a Samsung gari, akkor nincs gond. Ott szó nélkül cserélték a kijelzőt.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#107) #63534592 válasza NemMo (#104) üzenetére


#63534592
törölt tag

köszi de ha beég beég biztos van arra is garancia

(#108) NemMo válasza #63534592 (#107) üzenetére


NemMo
őstag

Reméljük, de annyira új a xiaominál az amoled ki tudja hogyan állnak hozzá, főleg az itthoni mobil boltok. Lehet hülyeség volt a részemről, de én emiatt adtam el a mi 8-at és vettem pocot egyszerűen tartok az amoledtől, pedig egyre inkább kiszorul a xiaominál is a felső kategóriából az ips. Mondjuk, ahogy hallottam az meg igen széles körben sárgul.

(#109) kelzsoca válasza Emericus Max (#102) üzenetére


kelzsoca
félisten

Érdekelne, hogy a csúszkának van-e más funkciója is, mint csak a szelfi kamera elrejtése.

Igen, alkalmazásokat is tudsz hozzá rendelni, pl: lenyitod, és megnyitja a Play áruházat.

https://vertigostore.eu

(#110) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Én most pár napja kaptam kézhez a telefont. Valóban nagyon szép, rá is ment egyből a tok ami hozzá jár, az oldalát és a tetejét alapból védi a portól, a csuszkát kipróbáltam, de nem használom egyáltalán, így a fóliát is rajta hagytam a kamerán. Nagyon örülök neki, hogy végre nem látom a selfie kamerát, okosan döntöttek így szerintem. 4 nap alatt 1x csúsztattam szét a telefont, mert semmi késztetést nem érzek iránta, van ujjlenyomatolvasó, ha nagyon akarok védelmet, de én azt sem használom, mert nem adom idegen kezébe amúgy sem a készüléket.

Root nélkül töröltem a felesleges xiaomi programokat, illetve a google vackait, az akku idő is nagyon baráti. Simán hozta nekem a 2 napot.

Szóval összegégében, aki nem használja arcfeloldásra, illetve egyéb más programok elérésére, meg selfire annak értelme nincs csúsztatgatni.. mert az ai gombot be lehet állítani kamerára is, dupla nyomásra plusz egy funkció aktiválható.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#111) tomboy0013 válasza vulnrea (#110) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Root nélkül töröltem a felesleges xiaomi programokat, illetve a google vackait"

Privátban tudsz nekem segíteni, hogy ezt hogyan tehetem meg? (Poco-m van)

(#112) Emericus Max válasza kelzsoca (#109) üzenetére


Emericus Max
tag

Köszönöm az infót mindenkitől :)
Számomra nagyon jó hír, hogy a sliderrel lehet hívást fogadni. Az alkalmazás menü, amit hozzá lehet rendelni a sliderhez nem hat meg annyira bár el tudom képzelni, hogy kis dolgokra, mint pl. zseblámpa, ébresztő meg ilyenek használnám.
Bár azt nem értem, hogyha hívást lehet fogadni a slider nyitásával, akkor bontani miért nem lehet a visszacsukással. Eddig minden telóm amin volt csúszka azt szerettem legjobban, hogy slider le amikor hívnak és visszatol a teló letesz. Mint a jó öreg Nokia 7110-nél. Ezért szerettem például a flipes telókat is, mint a motorola V3, ott is teló kinyit hívás fogadva, becsuk letéve. Nem kell a kijelzőn matatni ezekhez, főleg nem télen az utcán kesztyűben. Itt szerintem kihagytak egy ziccert.
Az is roppant szimpatikus, hogy kapsz a mi mix 3-hoz gyárilag tokot meg QI töltőt. Ezt mikor fogod az Apple-től látni? De máshol se nagyon jellemző.
Szóval, ha veszek ilyet én csak a hívásfogadás miatt fogom nyitogatni, meg élvezetből mert jó érzés a mechanikát abajgatni :) Az is jó, hogy van rendes ujjlenyomat olvasó, ezektől a képernyőbe integrált szaroktól hányok.
Nem ment el a kedvem egyátalán ettől a telótól :C
Megvárom a mobilaréna tesztet, meg hogy legyen zöldben global version a mi store-ban és ha marad a 160e körüli ár a 6/128 kiszerelésért, akkor rámegyek mint a sáska... :K

(#113) Obyboy válasza tomboy0013 (#93) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha nem a felső élénél tolja lefelé az előlapot a tulaj akkor nem tudom hogy mi karcolhatta meg olyan szinten a kamera és a hangszóró körül mint ami a képen látszik. Biztos nem egy apró porszem mivel annál nagyobb a hézag.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#114) pusszycat válasza moleculez (#101) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Berozsdázik a tolatómechanika...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#115) TpS válasza Emericus Max (#112) üzenetére


TpS
őstag

A zseblámpát az ai gombra tettem rá, kényelmesebb,. mint a dupla bekapcsoló gomb, ami az eu-ban alapbeállítás. A slidert erre nem használnám.

[ Szerkesztve ]

(#116) kelzsoca válasza Obyboy (#113) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, nem túl okos az, aki ott szorít rá a kijelzőre, és úgy csúsztatja lefelé.

https://vertigostore.eu

(#117) Emericus Max válasza TpS (#115) üzenetére


Emericus Max
tag

Jó ötlet :R

(#118) bbubby00 válasza TpS (#115) üzenetére


bbubby00
őstag

Igen, nekem is ai hosszan kamera, dupla nyomás pedig zseblámpa. Slidera nem csinál semmit, sokszor arcfeloldás miatt használom, nekem ne indítgasson csak semmit :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#119) kissady


kissady
tag

Slide-ra betettem a Simple appot, úgy is sokat fizetek így. Az Al gombot eddig észre se vettem :W

Mire nem jó a fórum :D

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#120) bbubby00 válasza kissady (#119) üzenetére


bbubby00
őstag

Láttam, h használod a simple appot. Én is próbálkoztam vele, tegnap fizetnék, de vlami pin kódot kért 2500as vásárlásnál, beírtam a feloldókódom, nemjó, aztán beírtam a telefon pin kódját, de az sem. Még jó h volt nálam KP. Esetleg van valami tipped?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#121) kissady válasza bbubby00 (#120) üzenetére


kissady
tag

A simple jelszó fog kelleni. Simple beállításoknál az Ujjlenyomat be van kapcsolva?

Ha arcfeloldással oldod fel a telefont akkor kér maximum jelszót.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#122) bbubby00 válasza kissady (#121) üzenetére


bbubby00
őstag

igen, ujjlenyomatot bekapcsoltam, mégis kért vlmi pinkódot. Tehát csak számokat tudtam beütni.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#123) Atomgeszi válasza bbubby00 (#120) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezt sajnos én is tapasztaltam, hogy hol kér hol nem PIN kódot. Néha egy 3 ezresnél sem kér, néha egy csokinál is elkéri. Hiába van berakva ujjlenyomatra

(#124) Kecsotam válasza vulnrea (#110) üzenetére


Kecsotam
tag

Körbefotóznád ha megkérlek gyári tokban úgy élével? Az érdekelne, hogy ha rajta van a tok úgy mennyire tud közé menni a zsebpiszok. Nálam is kb 2 havonta lenne vele szelfizve, szóval én olyan tokban is kiegyeznék, ami nem engedné szétcsúsztatni, de legalább megvédné a portól, gyöszöktől.
Persze akkor jön a kérdés, miért ilyen teló kell? Mert Xiaomit szeretnék és szerintem sokkal jobban néz ki az MI 8-nál.

(#125) TpS válasza Atomgeszi (#123) üzenetére


TpS
őstag

A 2s fórumban Karavik írt erről, hátha nálatok is működik.
Itt a probléma
Ez lett a megoldás

[ Szerkesztve ]

(#126) Atomgeszi válasza TpS (#125) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Smartbank működik, simple szórakozik.

Egyébként ugyanitt, beállítások - képernyőzár és ujjlenyomat - fizetés ujjlenyomattal -nálatok itt mi van? Nálam csak FIDO és AliPay.

(#127) vulnrea válasza Kecsotam (#124) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Este küldök majd fotót, de lehet nappal jobban látszódik.

Véleményem szerint jól railleszkedik. 4 nap alatt egyáltalán nem poros, igaz plusz tokban hordom.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#128) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Engem idegesít a csávó, irritáló,plus subjektiven tesztel.

(#129) Graphics válasza zsolt320i (#128) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Melyik része szubjektív?

Minden telefonnal ugyanaz a metódus megy végig.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#130) -oli-


-oli-
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon gondolkozom a telefonon, szerettem volna megvárni az idei újdonságait a gyártónak, de nem bírom tovább a P10 Lite készülékemet, ha nem veszek másikat porrá fogom zúzni...

Pár kérdés:

- tényleg olyan jó a kamera?

- aki írta, hogy 2 nap, az mit csinált vele? 2 nap telefonálás és semmi más?

- a csúszkát és a tokot nem bírom elképzelni, hogyan működik?

- honnan rendeltétek?

(bocs, ha voltak már a kérdések)

:R

(#131) tomboy0013 válasza -oli- (#130) üzenetére


tomboy0013
veterán

"- a csúszkát és a tokot nem bírom elképzelni, hogyan működik"

Mivel lefelé csúszik a kijelző így logikusan úgy gondolom alul nem védi a tok csak 3 oldalon.

(#132) -oli- válasza tomboy0013 (#131) üzenetére


-oli-
aktív tag

Erre számítottam, de nem gyengébb a tok ettől?

(#133) Drenadar válasza -oli- (#132) üzenetére


Drenadar
veterán

ennél a telefonnál (ahogy a többi MIX-nél is) csak a leesés ellen van értelme a toknak, és attól hogy azalját nem védi, attól még a sarkait igen. kb +0,00001% ot jelent arra hogy eséskor nem törik szana széjjel a kerámia meg az üveg :D

(#134) tomboy0013 válasza -oli- (#132) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát én speciel a Nillkin Frosted Shield tokját használom az épp aktuális telefonom ami alul felül nem fedett, tehát az itteni három oldallal szemben csak kettőt fed és ettől függetlenül erős és védi a telefont. Tehát ez nem igazán van összefüggésben azzal mennyire erős vagy gyenge a tok, az anyagminőség számít.

(#135) bbubby00 válasza Drenadar (#133) üzenetére


bbubby00
őstag

Találtam már alin olyan tokot 10dodóért, ami mágneses és külön védi a telefont + a csúsztatható kijelzőt. Tehát minden körbevédhető mindenütt. A telefon topicjában az egyik márkatárs már meg is rendelte, megvárjuk, h milyen lesz, aztán indul a beszerzési hadművelet. :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#136) vulnrea válasza -oli- (#130) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Szia, nem csak telefonálok 😃 az igényeimnek megfelelően használom csak és ahhoz állítottam be az akkumulátort, mi futhat folyamatosan háttérben és mi nem. Folyamatos kettős GPS, nfc és Bluetooth mellett illetve 4g az adott, kell az amazfit cor miatt a szinkronizálás. Facebook, messenger, Instagram telepítve és használom is minden nap, apple musicon hallgatok online zenét, illetve 1-2 óra telefonálás napi szinten.

Kamerát nem teszteltem még, de folyamatosan fejlesztik, nyilván eleinte lehetnek kis hibái, egyik telefon sem tökéletes. Én nem bántam meg a vételét.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#137) vulnrea válasza Kecsotam (#124) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Készítettem reggel fotókat, kis mennyiségben az alja pirosodik a széleinél, de annyira nem vészes, ha nem veszed ki folyamatosan a tokból baja nem lesz, ebayen rendeltem tokot, elvileg annak már az alja is védett lesz.

1. 2. 3.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#138) -oli-


-oli-
aktív tag

Köszönöm a hozzászólásokat!

Azt nem írta senki, hogy honnan rendeltétek?

Külföld? Xiaomishop?

(#139) bbubby00 válasza -oli- (#138) üzenetére


bbubby00
őstag

Én EUstock, de már elfogyott. Talán lesz majd nekik még kék és újra fekete is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#140) Kecsotam válasza vulnrea (#137) üzenetére


Kecsotam
tag

Köszi szépen! Ezt nem tudtam, hogy a toktól mind a 4 oldalon kivan-e a rés. De a képekből egyértelműen látszik, hogy csak az alján tud belemenni a por, zsebpiszok a résbe. Ez azért nagyon nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#141) Atomgeszi válasza vulnrea (#137) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A bal tetején mi miatt van a lyuk a tokon?

(#142) Graphics válasza Atomgeszi (#141) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Másodlagos mikrofon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#143) Atomgeszi válasza Graphics (#142) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Oh tényleg. :R

(#144) kelzsoca válasza -oli- (#130) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gyári kamera alkalmazás, gyári alap beállításokkal:

nagyítható, eredeti méret

https://vertigostore.eu

(#145) bbubby00 válasza bbubby00 (#120) üzenetére


bbubby00
őstag

Simple appnal ugye kerte h csinaljak egy simple kartyat. Tehat nem a bankkartyam klonozott verziojaval fogok fizetni, hanem a simple altal krealt sajat kartyajaval, amire penzt kell feltoltenem??

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#146) kelzsoca válasza bbubby00 (#145) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, a simple kártya feltöltős, ha nem direkt ez a cél, akkor szerintem felesleges.
A simple alkalmazáson belül hozzá tudsz társítani bankkártyát is, és az olyan lesz mintha kártyával fizetnél.

https://vertigostore.eu

(#147) bbubby00 válasza kelzsoca (#146) üzenetére


bbubby00
őstag

Hozza van tarsitva bankkartya. Fizettem volna, kiirta h nincs rajta fedezet. Elovettem a kartyam es fizettem azzal.
Lehet a simple kartyat akarta erintesnel hasznalni. Kitoroltem, mindjart elmegyek, veszek valami jo szuretlen buzat teszteles gyanant :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#148) #63534592 válasza -oli- (#130) üzenetére


#63534592
törölt tag

mindjárt csinálok videót a tok működéséről

(#149) #63534592 válasza -oli- (#130) üzenetére


#63534592
törölt tag

(#150) pusszycat válasza #63534592 (#149) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó lett a hóesés is. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.