Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Helyes!
Tavaly leejtettem az i7-em. Hétvégén újpesten valami ájfondokit találtam aki eredeti kijelzőként hirdette a cserét az oldalon.
Már csere után okádék fakó volt a kép, mondtam is a srácnak, de biztosított ez eredeti, mondom biztos én emlékszek rosszul... elindultam és a sarokig nézegettem majd a kocsiból visszamenve csajom iphonejával mutattam, hogy ez egy okádék fakó kijelző.
A szervizes kis hümmögés után vissza csinálta az egészet én pedig mentem másnap pontosan a bevált (iphoneszervizbudához) cikkben levő SC-hez.

Egy szervizes ne hümmögjön, hogy ő nem érti, mikor pontosan tudja, hogy egy ócska szarra cseréli, amin a legnagyobb a profit, csak sokan nem mennek vissza asztalt borogatni vagy fel se tűnik (vak).
Rövid távon átlehet b@szni ilyenekkel pár vevőt a sarki szervízben, meg otthon kendácsolva,
hosszú távon viszont egy korrekt szervizt meghálál a közösség.
Van még MO-n pár korrekt alma szerviz, annyira nem vagyok otthon benne, a többitől meg jobb ha megvédik a full laikus usert.

hcl #15
Bele lehet :U
Amíg a barkáccsal megvan a lehetőség alávágni árban az elvárhatónak és mindez a szervízelési minőségben, és alkatrész minőségben mutatkozik egyértelműen, addig ez egy szükséges rossz lépés.
Te esküszöl rá, hogy a tied eredeti amit cserélsz, a gyanútlan felhasználó viszont nem fog ennek utánajárni, és tudjuk rengeteg ilyen csodaszervizes van a piacon.
a felhasználók hány százaléka szerzi be maga és szervizeli a telefont vajon, akit ez rosszul érint.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.