Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

zsír az a rack :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) Enton


Enton
addikt

A tegnapi BR 100GB-os lemez hír kapcsán merültek fel a használhatóbb winyórack-ek, na ez szerintem pont olyan. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Logitec LHR-IS01 ez szerintem is hasznos, jól jönne 1 darab :K

nothing is true everything is permitted..

(#4) danati


danati
senior tag

Nem néz ki rosszul a rack, de a 4000RPM-es venti baromi hangos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5) bsh válasza danati (#4) üzenetére


bsh
őstag

miért?

(#6) danati válasza bsh (#5) üzenetére


danati
senior tag

Halottál már ventit 4000RPM-en? Főleg ilyet ami sejtésem szerint nem lesz nagyobb 5cm-nél. Brutális hangja lesz maximum fordulatszámon.

(#7) bsh válasza danati (#6) üzenetére


bsh
őstag

nem, még nem hallottam, mert itt az msi alaplapomon van ugyan egy 4 centis, meg az msi geforce2 titanium videókártyán is, mindkettő hát minimum 5 éves, de ezek a leghalkabb ventik a gépben... én nem hallom őket.
ja meg van egy asus eeebox b202-m, abban is 4000 körül forog a venti, és annak sincsen semmi hangja.
szóval nem tudom, miért hiszi azt mindenki, hogy kis venti = hangos venti, vagy nagy fordulat = hangos... ez nem feltétlenül van így. de amint mengjelenik egy ilyen hír, azonnal megjelennek a fikázó okosok, annélkül, hogy lenne nekik ilyen, hallottak volna ilyet, de máris leszarozzuk láttatlanba...

[ Szerkesztve ]

(#8) Raymond válasza bsh (#7) üzenetére


Raymond
félisten

Nem egeszen a meretrol van itt szo. Inkabb a 4000 fordulaton.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#9) Male válasza danati (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Majd lesz 6000rpm-es verzió is ;]

Amúgy zseniális tervezés azt a fémlapot a rács mögé tenni... ha becsukod le is zárja szinte teljesen...
(Nekem Raidsonicban van majdnem ugyan ilyen, ott volt annyi eszük, hogy a fémet is kivagdosták a rácsnak megfelelően)

(#10) Zotya84 válasza Enton (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

Pedig az IcyBox-ok már évek óta ilyesmi megoldásúak, csak venti nincs bennük... Ja, és nem színesek, feketék...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#11) danati válasza bsh (#7) üzenetére


danati
senior tag

Én egyáltalán nem fikáztam, csak leírtam a véleményem. Azért az ne mondja senki hogy egy 4cm-es 4000RMP-es venti ugyan olyan halk mint mondjuk egy 12cm-es 800RPM-es.

(#12) Ste válasza Male (#9) üzenetére


Ste
addikt

Fel kellene újítani a régi Neoton Família 220 felett című számát 4000-es rpm felett-re :)

(#13) Male válasza Ste (#12) üzenetére


Male
nagyúr

:D

...a régi FX-es VGA-mon ment 6200rpm-en a venti... pár perccel azután, hogy meghallottam a hangját, már indultam is másik hűtőt venni rá :)

(#14) lorenzen válasza danati (#11) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Nekem egy chipset hűtő megy ekkora fordulatszámmal.
Nem azt mondom, hogy nem hallom, de sokkal halkabb mint egy NV8600GTS gyári hűtése.
A (szél)zaj jelentős része a ventilátorlapátok külső szélénél keletkezik. De nem a fordulatszám a döntő tényező, hanem a kerületi sebesség.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#15) MuFFo


MuFFo
tag

Ilyen rackfiók jó lenne, csak pölö 3-4 bay-el és 10k alatt. Álom...

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#16) benedekco válasza bsh (#7) üzenetére


benedekco
addikt

Arról mi nem tehetünk, hogy süket vagy. Tény, hogy a 4000-et pörgő ventik zajosak. Legyen az bármekkora is és bármilyen klassz házba legyen bepakolva. Ha ezt valaki nem hallja, annak örüljön. Engem per pill egy laptop wincsi zaja is irritál, lehet el is adom a fenébe azt veszek helyette valami másikat.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#17) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Remélem a Samu kicsit összeszedi magát végre 2.5" fronton :U

...

(#18) Eddie141 válasza Devid_81 (#17) üzenetére


Eddie141
senior tag

Egyet értek :K

(#19) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Spinpoint MP4-ről kéne egy teszt, tetszetős darabnak tűnik.

(#20) ati2


ati2
őstag

Nekem ilyen rack-em van most [link]
Az ára is jó, és ingyen légipostával küldték :)

De venti nélkül csak Green/LP vinyót érdemes belerakni (vagy kell alá rakni egy 8-as ventit, ha fűt a vinyó).
Szellős házban egész jó kerszthuzatja is, 1-2 °C-al melegebb a vinyó, mint házon kívül.

(#21) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Jóféle kis rack.

(#22) Arni90


Arni90
tag

Beadja az biztos.

(#23) Chrys_


Chrys_
addikt

Lehet már Spinpoint MP4-t venni? Nem találtam eddig sehol, csak a marketingszöveget minden oldalon...

(#24) DSzasza


DSzasza
csendes tag

Van valakinek információja, hogy Magyarországon hol, vagy mikortól lesznek kaphatók a Samsung Spinpoint mp4 vinyók?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.