Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

(#1) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Vajon szabvány 2133-on milyen időzítéseket láthatunk majd? Abban lenne érdemes versenyezni, az a mezei júzereknek is jó lenne, nemcsak a tuningosoknak.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#2) O_L_I

O_L_I
(őstag)

Valaki homályosítson már fel, hogy akkor most azonos órajelen és időzítések mellett gyorsabb a DDR4 mint 3 ?

(#3) _SPD_ válasza O_L_I (#2) üzenetére

_SPD_
(tag)

igen

(#4) O_L_I válasza _SPD_ (#3) üzenetére

O_L_I
(őstag)

Vagy mégsem: [link]

(#5) F e Z o

F e Z o
(veterán)

Kérdés mennyi tuningtartalék maradt bennük? Anno ddr2-nél nagyon mentek ezek a ramok, sajna ddr3-nál nálam kimaradtak.

Powered by ASRock łł Ramsünik --> https://tinyurl.com/yypvn5ws

(#6) #90933760 válasza O_L_I (#2) üzenetére

(törölt tag)

Nem gyorsabb. A különbség majd később fog kijönni, mikor fejlődnek és 2x akkora órajelet érnek el mint a mostani csúcs DDR3-ak, jobb elérési idővel karöltve.

[ Szerkesztve ]

(#7) kona005

kona005
(senior tag)

Durva cucc

(#8) beef

beef
(senior tag)

Hát igen, aki a bencsmárkokra izgul, annak gyorsabb, aki meg a való életben szeretné használni, annak nem. Térjünk rá vissza 1-2 év múlva, akkor már esélyes, hogy lesz értelme, ha csak közbe nem jön valami egészen más.

(#9) Robi BALBOA

Robi BALBOA
(őstag)

És ez mitől is tempós? :F

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#10) KYZRR válasza Robi BALBOA (#9) üzenetére

KYZRR
(senior tag)

Én is ezt szeretném megtudni, mert szerintem ez egy teljesen átlagos DDR4 RAM. :)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#11) bitblueduck válasza Dr. Akula (#1) üzenetére

bitblueduck
(aktív tag)

mezei usernek majd' mindegy, hogy ddr3 1600 cl10 vagy ddr4 2133 cl10 (ha lenne ilyen). APU mellett esetleg, de intelnél ha jól tudom nem a memória a gond, AMD esetén meg nem tudok ddr4-es desktop platformról.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#12) kromatika válasza bitblueduck (#11) üzenetére

kromatika
(veterán)

+1 :K

Korg DS DAC 100M,és AKG 712 Pro eladó

(#13) Amacs válasza bitblueduck (#11) üzenetére

Amacs
(aktív tag)

Intelnek sincs még olyan architektúrája, ami ddr4 ramot igp-vel párosít.

(#14) Tidus válasza O_L_I (#2) üzenetére

Tidus
(őstag)

Inkább annyi hogy kevesebbet fogyaszt a géped. A gyorsaságát emberi érzékkel nem érzékeled, csak ha telepítesz teszt programot.
Egyébbként nálam valahogy mindig kimaradt ez a Curcial márka, de valahogy eszembe sem jutott.

(#15) Robi BALBOA válasza KYZRR (#10) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Ez a 2666mhz ddr3 esetén tempós, de ddr4-nél ez inkább nevezhető visszafogottnak mintsem tempósnak, a G.Skill 3200-3333mhz-es ramjait lehet nevezni tempósnak. :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.