Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icp1970


icp1970
senior tag

Köszi.Már töltöm is.

(#2) Sanya


Sanya
nagyúr

Láma kérdés, de az SLI miért halhatott meg? Az új kártyákon nem hozott akkora teljesítményt, vagy miért?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) Busterftw válasza Sanya (#2) üzenetére


Busterftw
veterán

Kb sosem hozott akkora teljesitmenyt. :N
Illetve keves jatek tamogatta.

(#4) Abu85 válasza Sanya (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez csak formai dolog. Kb. semmi sem támogat már SLI-t. Olyan mindegy, hogy papíron életben tartják, vagy lelövik.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Shadow of the Tomb Raiderben nincs már 2019 óta DLSS ? Mondjuk én csak pár hete tudtam kipróbálni de laptop 3060 mellett kb semmi különbséget nem láttam teljesítményben. Benchmark DLSS off mellett 70 fps-t adott, DLSS on mellett 69 fps-el....(ultra RT árnyékok mellett)
Ez a driver már javít ezen és tényleg hoz teljesítmény javulást ?

Másik, hogy a motorhaz alatt volt vajon GSync csiszolás ? 472.12 alatt Control játékban apró mikroakadast láttam (mintha Vsync lag lenne), 471.96 sem tökéletes, de jobb, simább a Gsync az említett játékban.

[ Szerkesztve ]

(#6) Yany


Yany
addikt

Mikortól fognak az UW4K felbontások működni DLSS-sel? Vagy csak a BF5 képtelen kezelni a 3840x1600-at? Ez a driver vajon már nem felejti el egy sleep után, hogy Freesync a monitor? :U

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#7) Abu85 válasza Yany (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azok aktiválása fejlesztői döntés, de ha aktiválják is, a tréning nem ultrawide zajlik, tehát nem lesz annyira jó eredménye.

Az NV a G-Sync Compatible monitorokra tesztel. Ha valami sima FreeSync, akkor nem garantálják, hogy a user experience jó lesz. Ahhoz vegyél FreeSync-et támogató hardvert, vagy élj együtt a hiányosságokkal. Ezzel az NV nem mindig tud mit kezdeni, és mivel kívül esik a support határon, így nem is feltétlenül akarnak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) #55525888


#55525888
törölt tag

A sima, basic, váltottsoros SLI miért nem jött be?

Elméletben nem tűnik egy nagy vaszisztdasznak.

(#9) b. válasza Sanya (#2) üzenetére


b.
félisten

Multi GPU támogatás nem igényel SLI-t már.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Csabis


Csabis
aktív tag

Vulkán cumot sem annyira csiszolják, de meg nézem a Breakpointban.
Ott cirka a 1060 6gb is 20~30perc után feladata...
Talán 3080Ti nem ha igen , akkor ott nem vulkán.

(#11) Márton válasza Csabis (#10) üzenetére


Márton
nagyúr

akkor ezt most magyarul is ;]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12) fatpingvin válasza Abu85 (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

játékok nem, viszont a NVLINK mint memóriakoherens interconnect az azért komolyabb alkalmazásoknál még mindig ott van...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#13) gabro0


gabro0
őstag

Lesz belőle Standard változat? A kereső csak DCH verziót dob fel :F

(#14) gabro0 válasza gabro0 (#13) üzenetére


gabro0
őstag

Ezentúl csak DCH lesz, a Techpowerup megírta [link]

(#15) RpPRO


RpPRO
őstag

Kivették a Control Panelt belőle!
NV Cleanstallal teszem fel mindig, most meg szopok, mert MS store-t lepucoltam a gépről, onnan nem tudok CP-t telepíteni, 472-re visszalépve sem megy. Remek. :((

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#16) b. válasza RpPRO (#15) üzenetére


b.
félisten

Milyen Control panelt szedtek ki belőle ? :F Minek kellene Ms store hozzá?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) RpPRO válasza b. (#16) üzenetére


RpPRO
őstag

"On NVIDIA, the only significant difference is that the classic driver control panel is gone and that you'll have to download the UWP version through the Microsoft App Store." [link]

Ugyanúgy telepítettem, mint a korábbiakat, de sem a feladatkezelőben nincs nekem, sem a C:\Program Files\NVIDIA Corporation mappában.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#18) Bjørgersson válasza RpPRO (#15) üzenetére


Bjørgersson
félisten

DDU-val pucolj le mindent csökkentett módban, utána telepítsd NVCleanstallal a 472-t.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Abu85 válasza Bjørgersson (#18) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az nem fog működni. Normál driverről DCH-ra váltani csak egy telepítés, de a DCH-ról vissza már nagyon körülményes. Megvan a módja, de egyáltalán nem ajánlott alkalmazni, mert akár az OS is bootképtelenné válhat.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20) Csabis válasza Márton (#11) üzenetére


Csabis
aktív tag

Mit kell magyarul?!
Vulkán api nem igen müködik nvidia alatt, de az lehet hogy maga az Ubisoft kakil rá.
Ez a lényeg.

(#21) Márton válasza Csabis (#20) üzenetére


Márton
nagyúr

"meg nézem"
"után feladata..."
"nem ha igen "

Bocsi, fáj olvasni! :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#22) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Hogy van ez most win 8.1-re megállt a fejlesztés :F

472.12 (Win8.1 64-bit)
Mon Sep 20, 2021

496.49 (Win10 64-bit)
Tue Oct 26, 2021

391.35 (Win8.1 32-bit)
Tue Mar 27, 2018

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#23) gejala válasza Ciccuka (#22) üzenetére


gejala
őstag

Igen, már csak 10/11 támogatott és csak DCH változat.

(#24) core i7


core i7
addikt

Ma ki jött az utódja 496.49 WHQL

(#25) Ciccuka válasza gejala (#23) üzenetére


Ciccuka
veterán

Erről van valami cikk?

Elképesztő, amit a vga gyártók megengednek maguknak mostanság :((

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#26) PCProfessor válasza gejala (#23) üzenetére


PCProfessor
tag

Amint megláttam, hogy csak DCH van az új drivernél már zártam is be az oldalt. Mivel store ki van szedve az oprendszeremből így nagyon sokáig maradok a régi driveren majd.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#27) gejala válasza Ciccuka (#25) üzenetére


gejala
őstag

Nincs cikk, Manuel írta valahol NV fórumon.
Egyébként most, hogy megjelent a Win 11, minden gyártó csak arra fog koncentrálni. Win 10-re felmegy minden, amit 11-re írnak, úgyhogy azzal nincs gond, másra meg nem éri meg költeni a pénzt.

(#28) core i7


core i7
addikt

Kijött az utód 496.76

Maxwell-Pascal-Turing-Amper tulajok izzíthatják

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.