Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ughhh


ughhh
senior tag

A zintel fizette az új ütemező fejlesztését :D

(#2) PCProfessor


PCProfessor
tag

"Sok gamer" még így is váltani fog, mert azt hiszik a legújabb a legjobb. :C

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#3) Picco válasza PCProfessor (#2) üzenetére


Picco
addikt

nem baj az, kell a beta tester hogy majd x honap mulva amikor nekunk is valtani kell mar minden vajsima legyen :K

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Lehet én nem ismerem a modern programozási szokásokat, de ha valami átlép béta állapotból RC-be, akkor már nem pakolunk bele új kódot... Ha igen, akkor viszont nem RC-be lép, hanem a következő béta kiadássá válik, amit megint lehet tesztelni. :U

Pirosász: igen, legalább tagja lehet az ember egy nagy családnak. :D

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5) Pirosász válasza CPT.Pirk (#4) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Az MS nagy titka, hogy valójában mindenki benne van az Insider programban. :D

(#6) Kansas válasza CPT.Pirk (#4) üzenetére


Kansas
addikt

Akkor ezek szerint a Windows-nak minden havi patch, de legalább is a féléves feature update után vissza kéne mennie bétába?
Ez gyakorlatilag bugfix...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#7) CPT.Pirk válasza Kansas (#6) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mikor jött ki onnan? ;] Az időjárás widget a 10-ben heteken át pixeles betűkkel írt a tálcára... :)

Egyébként nem, mert az ilyen féléves ?vagy most már éves? update először az insider csatornára megy ki. A gond az, hogyha hozzányúlnak a tesztelt kódhoz és az a kód utána teszteletlenül (vagy nem eléggé tesztelve) kimegy élesbe, az újonnan bevitt hibákkal mint most.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) Lewzke


Lewzke
őstag

A rendszerkövetelmények meg nevetségesek, remélem rálépnek felülről a Microsoftra, hogy oldják fel és települjön minden gépre, amire lehet. Mármint értem, hogy fontos a TPM és SecureBoot, ezzel biztonságosabb rendszer, de emiatt kukába vágni a fél világot nem egy környezetnek kedvező megoldás. Rengeteg notebook és netbook fog menni a kukába emiatt, mert ezekbe még TPM-et se lehet rakni az alaplapba. Dobjuk ki az Ivy Bridget, Sandy Bridget, Skylaket, amikkel még az ember simán el lenne, mert teljesítményben elegendőek 2021-ben is. A Windows 10 támogatása 2024-ben fog megszűnni?

[ Szerkesztve ]

(#9) nexplo


nexplo
őstag

Végre nem intel hanem piros oldalon van teljesítmény csökkenés :D
Viccet félretéve inkább most jöjjön a sok bugbogár, mint majd amikor rá leszek kényszerítve a váltásra. Nem lenne bajom a váltással ha nem "rajtam" tesztelnék mindig az újat is. Jön majd kék fronton is a bughalmaz majd, ez is biztos :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) koby11h válasza nexplo (#9) üzenetére


koby11h
aktív tag

Biztosan lesz Intellel is hiba, hiszen most jelezték, hogy nemsokára desktop és mobile fronton utolérik az AMD-t! ;]
(Intelem van, nem vitatkozni akarok...)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11) DraXoN válasza nexplo (#9) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

ott az egész új cpu család egy "tesztplatform" lesz ... meglepődnék ha nem lennének az elején majd memória és más kompatibilitási gondok (utoljára Nehalem-nál nyúlt ennyire mélyen bele a felépítésbe, és anno ott is volt egy-két bug megjelenéskor).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#12) tserrof77


tserrof77
senior tag

Apa, kezdődik.... asszem' hozom a popcornt is... :U :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#13) Kansas válasza Lewzke (#8) üzenetére


Kansas
addikt

Mert ha az új Microsoft OS nem megy fel rá, akkor ki kell dobni??? :W
Még 4 évig lesz Win10, addig a nem kompatibilis céges gépeket is kipörgetik a használatból.

Nem lehet végtelenségig visszafele kompatibilitást fenntartani... vagy akkor CPU fronton ne fejlesszenek semmi új feature-t, mert hátha valami megkövetelné?
A biztonsági feature-ök pont nem olyanok, hogy opcionálissá lehetne őket tenni, ha azt szeretnéd, hogy használatban legyenek, mert az a barom, aki a havi OS security fixeket is kikapcsolja, tuti nem fogja engedélyezni, és akkor ott vagyunk ahol a part szakad...

Mobiltelefonok esetében valahogy mintha senkit nem zavarna az e-hulladék ennyire... Legalább is nem láttam senkit aki arra panaszkodott volna hogy 10 éves telókra miért nem jön ki a legújabb Android/iOS...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#14) DraXoN válasza Kansas (#13) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

áhh, haveromnak van egy A3 scannere... valami epson, de már windows7 drivere se volt, életre se lehetett kelteni semmi XPnél újabb cuccban, de ez így nem teljesen igaz, mert egy akár mai ubuntura vagy más linuxra rádugva a mai napig jól működik.. sőt, maga az epson csinál hozzá friss drivert is... de akkor windowsra miért nem? De pont emiatt ingyen jutott hozzá mert leselejtezték, hogy nem jó modern géppel.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#15) rii válasza Lewzke (#8) üzenetére


rii
nagyúr

" ... de emiatt kukába vágni a fél világot ... "

pont ezert hozzak ki a win11-et

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16) Kansas válasza DraXoN (#14) üzenetére


Kansas
addikt

Nekem apámék vannak pontosan így egy HP 1000w lézerprinterrel... csak ahhoz a HP nem csinál drivert már XP óta, a kiadott 64-bites drivereket(XP, Vista) pedig visszavonták és minden letöltőoldalról is le vannak takarítva... Linux alatt még megy, de faterék nem akarnak csak emiatt átállni, inkább vettek új printert... megértem őket.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#17) Lewzke válasza Kansas (#13) üzenetére


Lewzke
őstag

A logika felhasználásban nem úgy működik, hogy nem kötelező felrakni, mert ha ilyen komoly határt húznak a követelményekben, annak ökológiai lábnyoma lesz. Mutass még egy ilyen váltást, amikor kukázni kellett ennyi gépet, mert ez rekordokat fog dönteni az biztos. 2025-ben megszűnik a Windows 10 támogatása és a kevesebb mint 4 év, az a határ fogja a szeméthegyeket is megemelni. Nem indok, hogy nem kötelező felrakni, és nem indok hogy akkor ne dobják ki, mert a valóság az, hogy sok szemét lesz belőle, mert nem minden kerül újrahasznosítóba. Gazdasági válság előtt erre alapozni zsákutca az MS részéről, mert a PC világ nem így működött eddig, hogy kukáztak mindent. Oldják meg, hogy működjön kompromisszumokkal. A Windows 10-et még egy Pentiumon 4 is tudod futtatni, igaz az már értelmetlen (és ez a "normális" elhasználódás), de hogy egy Skylake gépen nem tudod felrakni a 11-et az nem "normális". Csak idő kérdése, mikor fognak rálépni a Microsoft-ra emiatt. Legalábbis remélem így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#18) patrikcoc


patrikcoc
aktív tag

"Utóbbinak több oka lehet, akár az is, hogy a Windows 11 béta kiadásaival jól működtek az AMD hivatalosan is támogatott processzorai, viszont a végleges kóddal gondokba futottak."

Ezt nem értem, hiszen már az első hivatalos béta előtti leakelt buildben (21996) is fennállt a probléma, tehát június óta nem javították.... [link]

(#19) exedoc


exedoc
senior tag

Ezért mondtam, hogy ráérek én még azzal a Win 11-el. Majd jó 1-1,5 év múlva, ha már a fő bugokat kigyomlálták, normálisan működnek a next-gen hardverek alatta. Majd akkor talán.

(#20) Kansas válasza Lewzke (#17) üzenetére


Kansas
addikt

Nem fognak rálépni, nem vagy köteles Win11-et használni.
Ahogy a Microsoft sem köteles minden hardvert a végtelenségig támogatni.
Tegyél rá olyan OS-t ami fut rajta. A Win10 se fog használhatatlanná válni a terméktámogatási ciklusa végén, arról nem is beszélve, hogy az extended support az még +5 év az LTSC/LTSB-re.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#21) Dragon3000 válasza Lewzke (#17) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nem fognak, elvégre 2025-re ezek a gépek, már minimum 7-8 évesek lesznek. A legtöbb ember ennyi idő alatt cseréli a gépét, persze vannak kivételek. A másik ok, amiért nem fognak, mert nem kötelező windowst használni.

[ Szerkesztve ]

(#22) solfilo válasza Lewzke (#17) üzenetére


solfilo
veterán

Az se normális, hogy a 2017 (noti) - 2018 (desktop) megjelent Raven Ridge sem támogatott. Néztem a friss PC health check-et, mindenem jó, kivéve a procim (2400G).
Mit tudhat vajon a Zen+, amit a Zen nem (ráadásul a Ravenben valami módosítás is volt a sima Zen-hez képest)?

Na mindegy, akkor nem megy anyámnak a gép, mikor váltok pár év múlva, majd eladom az aprón. Pedig gondoltam majd jó sokáig kiszolgálja, mint ahogy most is nála duruzsol a 2014-es A8-7600, nagy megelégedésére.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#23) PCProfessor válasza Picco (#3) üzenetére


PCProfessor
tag

A teljesítmény csak egy dolog. A kinézettel is kezdeniük kell majd valamit, a másik topikban leírták mik a hiányosságok és ragaszkodnak hozzá. A legtöbb ember nem hinném, hogy váltana ameddig tökéletes rendszert nem kapnak. Bár ameddig a 10-est támogatják a 11 is kiforrja majd magát utódnak.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#24) Abu85 válasza patrikcoc (#18) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A 22000.100-ban javították. A véglegesben visszajött.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#25) jattila48 válasza DraXoN (#14) üzenetére


jattila48
aktív tag

Próbálja meg kompatibilitás módban telepíteni a régi drivert. Nekem egy Canon 8800F scanner így működött-

„Kétségtelen, hogy nem tudjuk, mit tegyünk, de felkészültek és elszántak vagyunk.” - Olaf Scholz német kancellár

(#26) Danex válasza Lewzke (#8) üzenetére


Danex
addikt

2025-okt [link]

Az addig nyugodtan elkavirnyálhat win10-en, az pedig nem lesz probléma, hogy ha a 1x éves vasakat lecserélik... Wanna cry és társai szeretik mikor winXP és társai futottak még néhány éve a gépeken.

Aztán meg fos Windows, fos Microsoft ennyit nem ér meg nekik.

[ Szerkesztve ]

(#27) [CS]Blade2 válasza solfilo (#22) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nekem is a procit írja Intel Kaby Lake-re, de szerintem menni fog így is. A telepítőt ki lehet játszani, hogy ne ellenőrizze. Majd megnézem valamikor. Ha meg nem, akkor itt a 10-es, nekem tökmindegy, és lesz*rom, hogy nem lesz támogatott és nem frissül.

(#28) Chiller válasza Kansas (#13) üzenetére


Chiller
őstag

"Nem lehet végtelenségig visszafele kompatibilitást fenntartani... "
próbálj csak meg létrehozni egy "con" nevű fájlt...
Ó dehogynem lehet akár a DOS-os időkig is lehet, csak az a kérdés, mit kíván az érdekük... :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#29) Danex válasza Chiller (#28) üzenetére


Danex
addikt

Minél több hardvert kell támogatni annál nehezebb optimalizálni az adott hardverekre.

(#30) savior válasza Danex (#29) üzenetére


savior
őstag

Látod, hogy a kevesebbre se sikerült.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#31) Alogonomus


Alogonomus
őstag

Az egész helyzetben az az igazán kellemetlen, hogy a teljes Windows 11 főleg az Intel új big.LITTLE processzorai miatt keletkezett, és az Intel valószínűleg masszívan pénzelte is a fejlesztését, hogy az Alder Lake heterogén kialakításának legyen haszna.
Ezek után pont az AMD termékeinek a teljesítményét fogja vissza a Windows 11. Remélhetőleg idővel kijavítják a "hibát", de jelenleg nagyon olyan a helyzet kicsengése, hogy az Alder Lake október végi, vagy november eleji debütáláskori teljesítményversenyt nem fejlődéssel, hanem a konkurencia akadályozásával próbálják megnyerni. :(

(#32) akaido válasza Lewzke (#8) üzenetére


akaido
addikt

A "greenpeace-esek" is dörzsölhetik a tenyerüket, hogy mennyi már a visszaforgatott ROHS alkatrész. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#33) zsid válasza Alogonomus (#31) üzenetére


zsid
senior tag

De ez csak akkor áll fent, ha a korai teszteknél a konkurenciát is Win11-alatt tesztelik. Igazából nem jelent különösebb problémát, ha az AMD esetében a Win10 eredményeket vetjük össze az Alder Lake Win11 eredményeivel. Egy 3D vagy video render esetében az eredmény secundumban kerül megadásra, az meg univerzális és összehasonlítható. A játékok esetén az FPS is univerzális mértékegység, összehasonlítható. Ha fennmarad a helyzet akkor a szintetikus teszteket pedig átmenetileg el kell engedni ...

<tRucKdriFteR>

(#34) Dragon3000 válasza zsid (#33) üzenetére


Dragon3000
veterán

Majd kiderül, ha régebbi intel esetében pl win11-nél lesz előrelépés, akkor máris nem lesz jó a win10-es amd vs win11-es új intel összevetés....

(#35) zsid válasza Dragon3000 (#34) üzenetére


zsid
senior tag

Akkor mondjuk tényleg nem, de azt azért furcsállnám, hogy ha a meglévő generációknak jelentős pluszt hozna a Win11. Bár nem követtem komolyabban a Win11 korábbi fejleményeit, de nekem nem rémlik olyan hír, hogy a tesztelők közül bárkinek komolyabb teljesítménynövekedést hozott volna ( aztán persze lehet volt csak átfutottam/nem vettem észre ). A híreket gyorsan átfutva ezt találtam [link] , náluk -/+ 1-2%, bár ez is még a beta volt.

<tRucKdriFteR>

(#36) Dragon3000 válasza zsid (#35) üzenetére


Dragon3000
veterán

Azért is írtam, hogy majd elválik, lesznek majd tesztek, akkor kiderül, hogy van e különbség a két rendszer között vagy nincs.

(#37) azbest válasza Abu85 (#24) üzenetére


azbest
félisten

hányszor mondtam már pedig, hogy ne használják a -f kapcsolót git pushnál :D

(#38) DraXoN válasza jattila48 (#25) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Lényegtelen, ismerősöm nem használ windowst vagy 10 éve. (egyáltalán)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#39) Kansas válasza Chiller (#28) üzenetére


Kansas
addikt

Azért ha nem érted hogy a kettő nagyon nem ugyanaz, akkor nem tudok rajtad segíteni...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#40) icp1970


icp1970
senior tag

Akkor már dupla sebesség vesztés.Nem valami jól indul a WIn 11 sem.

(#41) patrikcoc válasza Abu85 (#24) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Ez valahogy kimaradt, köszi!

(#42) zseko válasza Lewzke (#17) üzenetére


zseko
veterán

Szerinted most hogy kijött a win11 azonnal rohan mindenki kukázni a gépét? Vagy mikor vége a támogatási időnek, puff, megáll a gép és kötelez új hardver vásárlásra, és a régi kidobására? Azt se tudod előre holnap mi változik, nem hogy négy év múlva.

HR24.hu

(#43) Lewzke válasza zseko (#42) üzenetére


Lewzke
őstag

Gondolkozzatok kicsit nagyobb léptékben, nem mindenki dobja ki, statisztikailag fog megemelkedni. Nem a saját PC ügyem, hanem globális és annak lesz lábnyoma.

(#44) zseko válasza zseko (#42) üzenetére


zseko
veterán

Mármint úgy értem, hogy azt se tudjuk mi változik holnapra (teló belejavított). Még négy év támogatás van a tizesre, bőven elég három-négy év múlva foglalkozni azzal hogy hogy legyen.

HR24.hu

(#45) zseko válasza Lewzke (#43) üzenetére


zseko
veterán

De miért kellene kidobni? Elromlik, tönkremegy attól mert nem elég a win11-hez, vagy mi? Nem fogja vinni a régi Windowst vagy más rendszert mert letiltja az MS és Linus? Nem lesznek ezek tömegével ténylegesen kidobva (aki mégis így tesz az megérdemli a fa testápolót), inkább megpróbálják majd eladni - én legalábbis ilyen helyzetben szeretném a 'ráményszerítettett' (ez sem igaz teljesen egyébként) beruházás költségét csökkenteni, és szerintem elég sokan így vannak vele - vagy megkapja majd olyan a családban/rokonságban/ismerősi körben/adományként, akit magasról nem érdekel a win11. " A fészbúkot vigye oszt' jóvan' ". Sokan pedig majd buherálva oldják meg, most is azzal tele a topikja. Ami hardver a tizeshez most elég, az még sokáig elég lesz bármire, nem kell rögtön világvégét vízionálni.

HR24.hu

(#46) Lewzke válasza zseko (#45) üzenetére


Lewzke
őstag

Ez nem így működik globálisan. Ha egy felhasználói populációt nézel, arra nem érvényes, hogy rávetíted a saját logikád a masszára. Nem beszélve arról, hogy sok réteg van, cégeknek pl. haladni kell a biztonsági fejlődéssel. Egész eddig a PC történelemben nem volt ilyen radikális követelményszakadás, ha nem volt eddig ilyen, akkor arra ügyelni kell. Az a logika teljesen nonsense, hogy át kell állni Linux-ra, amikor 90%+ a Windows aránya, ezt nem fogod rávetítetni a világra. Nincs is felkészülve rá még senki.

[ Szerkesztve ]

(#47) zseko válasza Lewzke (#46) üzenetére


zseko
veterán

Ezt én értem, ám ezt nézve most akkor te is rávetíted a saját logikád az egészre. Én úgy tudom, legalábbis ez rémlik, hogy pont a cégek azok akik lassan váltanak, nekik a stabilitás a fontos (a biztonság is az, persze), így szerintem nem fognak most csak azért tömegesen rohanni hardvercserére mert kijött egy új win, na meg ennek azért lesz egy jelentős költségvonzata is. Azt pedig nem szeretik. Emellett azok a gépek ugyanúgy nem a szemétre kerülnek automatikusan, hanem kikerülhetnek az átlag felhasználókhoz is, ahogy eddig is megtörténhetett. Egyes pc-s boltok most is tele vannak irodából kiselejtezett ótvar szar semmire nem jó irodai gépekkel, és van igény rájuk. A mostani hardverárak mellett pedig lehet még könnyebben fel is szívja majd a piac a használt cuccokat.
Na meg ez a biztonsági gond nem október 5.-én keletkezett mikor kijött a win11, amelyik céget komolyan érdekelte a biztonsága, már régen olyan hardvere kellene legyen aminek ez nem okoz problémát. Linux csak mellékzöngeként két megemlítve a történetben annyira marginális. Szerintem az a logika nonsense, hogy kijött a win11 és tömegével el kell dobni mindent amin nem fut, mert elavult szemét lett.
Nem hiszem hogy pont a win11 miatt jönne el a pc-s szemét világvége.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#48) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

A listájuk szerinti nem támogatott Intel G4600 esetén simán felment mindenféle fagyás vagy hibaüzenet nélkül. Tiszta telepítéssel tettem USB-ről.
A listát érdemes fenntartásokkal kezelni.

(#49) Predatorr válasza Lewzke (#8) üzenetére


Predatorr
őstag

A 6 éves (Intel) laptopomra simán felmászott a W11, nem hiszem, hogy bármit ki kéne dobni. Ez inkább üzleti marketing. Mellesleg a 3 éves Ryzenemre meg nem megy föl magától. De nyugodtan higgyetek el minden hülyeséget, amit olvastok akárhol.

[CS]Blade2: +1

Szerintem amúgy a teljesítmény-csökkenést valami biztonsági funkció okozza, mert MS-nál szépen betettek egy újabb kémfunkciót a végleges verzióba. Ez persze csak az én véleményem a céget (és a rendszer biztonságossá tételének maceráját) ismerve.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#50) Lewzke válasza zseko (#47) üzenetére


Lewzke
őstag

Nem lesz világvége ebből. :DDD A cégek meg nem holnap állnak át, hanem fokozatosan. Az emberek sem, hanem fokozatosan. Az átállási pánik nemlétező, de az is naiv gondolat, hogy ez teljesen rendben van. Ha valaminek öko lábnyoma van és nem parányi, azzal számolni kell, ez előbb utóbb így lesz és ez a tendencia, hogy jobban figyelünk a környezeti hatásokra. Nem vagyok zöld aktivista és vegán, de nem is egy kapitalista fejlődési mániás, egyszerűen csak aggódom a fejleményekért. A műanyag szemét korlátozása és az elektronikai hulladékok kérdése nagyon is aktuális lesz a közeljövőben, ezért volt ez a rendszerkövetelmény elsietett az MS részéről. Mit mondtam, tudomásom szerint ilyen ugrásszerű követelményváltozás nem volt és ami nem volt, az egy új szituáció és jobb erre ügyelni. Valoszínűsíthető, hogy károkat okozhat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.