Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) <Adamsky> válasza m00lash (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A gpx vagy tcx exportálás tényleg gyalázat ... "
Nekem Honor Magic-em van, ami gyk. ugyanez, fele - 2/3 üzemidővel, mínusz AOD (de fele annyiba is került: ~ 35e Ft). Tetszik-tetszik (ennyiért pláne), de a Health app. és úgy egészében az óra - szoftveres - tudás, szvsz. igen gyengécske.<br/>Én is kitúrtam a netről ezt a "Huawei TCX Converter"-t ami némiképp enyhítette ugyan a fájdalmamat, de maga a folyamat azért elég lassú és macerás (még szerencse, hogy a tablet-em root-olt). A net egyébként tele van könyörgő felhasználókkal, de a Huawei / Honor nem akarja meghallani a siralmakat. Persze sokan vannak akik csak órának használják, cserélgetik rajta a szíjakat és boldogok ... :)

(#8) Kopi31415
" ... kérdés a két forrás mennyire borítaná meg, külön tudja-e szedni ... "
Hát, ez az! A Health app a készülék (mondjuk ezt honnan szedni, nem tudom) és az óra lépéseit is össze képes vonni (és erről lebeszélni sem lehet). Én mondjuk pont le... de sokakat marhára idegesít (engem pedig az ilyen okos app.-ok, amik mindig jobban tudják, hogy én mit akarok)
Szóval lehet a pántra is megreccsenne.

(#10) Y72
Ha, komolyan sportolsz, akkor ez nem a te órád. Ahogy írtad, nem véletlenül kerülnek a komolyabb órák (Suunto, Garmin) többszörösébe ennek :(
Az más kérdés, hogy lehetne ez is sokkal jobb (egy jobb szoftverrel)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.