Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) sohajda90 válasza Schuler888 (#21) üzenetére


sohajda90
tag

Jó a OnePlus-t benéztem, mert ott tényleg elfelejtettem, hogy ők is félévente frissítenek, de ez pont cask azt példázza, hogy gyakorlatilag 1 olyan Androidos gyártó sincs, aki ne ezt csinálná.

Úgy látszik a fenti üzenetemnek viszont az a része nem jött át, hogy nekem a telefon nem befektetés, hanem céleszköz. Semmi extrára nem használom, nem szoktam rajta egérmozizni meg ilyenek, de telefonálni, közösségi médiázni, navigálni, és utazások alakalmával sem viszek külön fényképezőgépet, 1 mert nem vagyok profi fotós, 2 mert egy iPhone X már simán hozza egy 100e körüli point and shot kamera színvonalát, a többszázezres tükörreflexes DLR-okra meg nincs szükségem, mivel mint mondtam nem vagyok profi fotós így nem tudnám kimaxolni a tudását. Tehát a fent felsorolt kritériumok alapján nálam egy S10+ és egy Note10+ között nincs különbség, ha ugyanazon az áron nyitnak, mert ha a Note-ot választanám sem nyúlnék egyszer sem hozzá a stylus-hoz, viszont az zavarna, hogy ha most a Note10-et venném és tavasszal a S11-ben mondjuk már mindhárom lencse optikailag stabilizálva lenne ugyanazért az árért amiért én pár hónapja a Note10-et vettem. Erre mondtam hogy ezért nem adnék egy Androidos telefonért 300-et, mert negyed év és már "elavult", inkább adok iPhoneért 400-at, de az 1 évig nem avul el. Ennyi.

Egyébként eddig 1 régi telefonomat sem adtam el használtan, ezért tényleg nem érhet az a véd, hogy befektetést látnék benne. Lecserélés után vagy megy szülőknek vagy a retro kollekciómba. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.