Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Máté94


Máté94
addikt

Fekete pont a Skype főoldalán a magázásért. :N

(#2) User64476 válasza Máté94 (#1) üzenetére


User64476
őstag

És a kliens elbaltázásáért?

(#3) Bluesummers


Bluesummers
őstag

"Szeretne 84 nyelven megtanulni 2hét alatt" bannerekkel nálam elásta magát, attól még az egyik legjobb. Ideje már egy ráncfelvarrásra, de remélem nem lesz olyan elkur..lt mint FB és társai.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#4) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Remélem a sok "social" funkció mellett továbbra is lehet majd használni arra, amire kitalálták... :U

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#5) dragon1993 válasza mbalint987 (#4) üzenetére


dragon1993
őstag

Csoportos beszélgetésenél véletlenszerűen lehalkítja a mikrofonom, a webes klienssel meg nem csinál ilyet

(#6) St3ven


St3ven
addikt

Tehát akkor ha valamin videochat közben jót derülve elámulok, akkor rátolok még egy ilyen narancssárga 'WHOA' filtert is az egyértelműség kedvéért? :))

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem hasznaltam mar vagy 5 eve. Azt sem tudtam, hogy meg letezik. :D

(#8) [CsuCsu] válasza mbalint987 (#4) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A komoly felhasznalasra ott van a Skype for business, mentes mindenfele szemettol, kivalo szoftver. En azt hasznalom magancelra is.

(#9) mbalint987 válasza [CsuCsu] (#8) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Úgy tudom, azt nem lehet használni Microsoft-fiókkal, nekem legalábbis nem fogadja el. :(

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#10) Fred23 válasza hemaka (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

2 vagy 3 éve nem használtam, nem is hiányzik. :D

(#11) hemaka válasza Fred23 (#10) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem sem, csak a szenvedes volt vele, meg torz es laggolo hangok. Azota ha jatekra kell TS, amugy meg telefonalok, ugy is olcso mar. :D

(#12) Keem1


Keem1
addikt

A Skype is elqrvul. De miért teszik tönkre az összes IM appot ezzel a sok baromsággal? Viber, FB messenger már kuka. Skype is. Remélem, a Google féle Duo/Allo megmarad sallangmentesnek.

(#13) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Android, majd iOS, majd Windows és Mac...

Lumia userként már a második gnerációs mamutfenyő nő a síromon.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) St3ven válasza Keem1 (#12) üzenetére


St3ven
addikt

No meg a WhatsApp is maradjon sallangmentes. Igaz, már ott is lehet az emojiknak hatféle bőrszínből választani, de legalább színes-szagos matricák nincsenek.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15) tordaitibi válasza Keem1 (#12) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Pontosan.
Én még akkor kezdtem használni, amikor feltelepítve 7Mega volt, és ramból evett 8-9 megát :K
Azóta is arra használom amire akkor, chat és néha élőszó.
Amúgy androidos eszközeimen egy 3 éves verzió fut, még működik, szerény hardvereim vannak, win meg egy régi portable, még a w10-en is elfut.
FB messenger szintén a legrégebbi működő verzió, több éves.
Minek kell egy alapvtően chat applikációnak mosni főzni vasalni tudni, de ez mondjuk más alaklmazásoknál is ebbe az irányba megy.
A Viber is ahogy mondod lassan használhatatlan lesz a sok sallangtól.

(#16) [CsuCsu] válasza Keem1 (#12) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Azert, mert penzt is kell csinalni belole.

Eloszor felhasznaloi bazist gyujtenek, majd penzze teszik. Szemetsegnek hangzik, de masodik fazis nelkul vagy nem letezne a szoftver, vagy alapbol nem lenne ingyenes. Fizetnel-e szivesen havi par szaz forintot peldaul, hogy ne legyen reklam? En evente 5 eurot fizetek a Skype for Business-ert, ennyit meger.

[ Szerkesztve ]

(#17) BoB válasza St3ven (#14) üzenetére


BoB
veterán

Van egy csomó színes szagos gif.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#18) sutszi


sutszi
veterán

Egy kicsit MSN utánérzésem van.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19) Kékes525


Kékes525
félisten

Ráfér egy kis ráncfelvarrás, elég ramatyul nézz ki. Azonban ha az új dizájnokat nézem, nem sok remény van arra, hogy jobban nézzen ki.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) Keem1 válasza [CsuCsu] (#16) üzenetére


Keem1
addikt

Spotify, MS Office, Adobe Creative Cloud.
Néhány név azok közül, amikért havi szinten fizetek (vagy a munkaadóm).
Szóval igen, fizetnék.

(#21) beef


beef
őstag

A webeset használom már egy éve, mivel csak chatre kell.
Persze béna piszkosul, olyan alapvető dolgok hiányoznak belőle, mint a dátum, csak azt látod hogy: h, k, sze, ...

(#22) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Egy haldokló utolsó rúgásának tűnik ez nekem. :(

(#23) this is life válasza ledgeri (#13) üzenetére


this is life
Ármester

Arra ott a skype elozetes verzio ... wp-nak ennyi jar ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24) macilaci78


macilaci78
nagyúr

pár másodpercig kitartott képekkel - mifene, most már ficsőr lesz a laggolás? ;]

Én most is úgy használom, hogy tiltok mindent, ami komolyabb látványt adna, mint anno az IRC-ben elérhető volt. Hangulatjelet mindenestül, előnézetet, stb-t. Igen, PC-n is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25) eventus válasza Keem1 (#12) üzenetére


eventus
veterán

BBM. Ebben is vannak trendi tundi bundi dolgok, de jol fut.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) Youri


Youri
veterán

Hulladek lesz ebbol is mint az MSN-bol

RTX ON

(#27) St3ven


St3ven
addikt

@macilaci78:

Egyébként a linuxos kliens továbbra is faék egyszerűségű. Csak ami kell. Hibátlanul teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#28) Kékes525 válasza St3ven (#27) üzenetére


Kékes525
félisten

Jobban néz ki, mint a Windows verzió.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29) VaniliásRönk válasza St3ven (#27) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Már Linuxon is van 5.x, mindeféle új buggal, izé, feature-rel, nem mintha a régi 4.x nem lett volna egy rakás szemét.
Ennél csak az szégyenletesebb, hogy az opensauce alternatívák még ennyit sem tudnak.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#30) St3ven válasza VaniliásRönk (#29) üzenetére


St3ven
addikt

Az 5.x még csak béta, nem? Amit linkeltem, az 4.x, és semmi gond nincs vele.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31) buherton válasza [CsuCsu] (#8) üzenetére


buherton
őstag

Skype for Business? Egy rakás szar az egész. Mi is azt használjuk, de állandóan valamilyen abnormális történik azzal a programmal. Csak néhány példa:
- nem tudok egy kollegára ráírni csak felhívni tudom, holott őt rám tud írni
- egyszer görgettem felfelé és minden szöveg eltűnt, ráadásul aztán gépelni akartam, amit szintén nem láttam
- Képtelen frissíteni a kollegám épp aktuális állapotát
- kimásolni szöveget szinte képtelenség belőle

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#32) chipesz válasza buherton (#31) üzenetére


chipesz
őstag

Osztom a véleményed. Ennél hulladékabb szoftvert nemigen láttam még. Már az a koncepciója nem tetszik, hogy akárhányszor kiválasztok egy kontaktot, egy vadonatúj beszélgetési folyamot nyit, mintha valami e-mail thread lenne. Ahelyett, hogy egyben lenne az összes beszélgetés, akárcsak Skype-on, vagy Messengeren, vagy akármelyik más chat programban. Ezzel teljesen átláthatatlan, visszakeresni egy üzenetet kínszenvedés.
Az üzenetek gyakran nem jönnek meg, csak e-mailben, kihagyott beszélgetésként, a mobilos kliens megint csak használhatatlan nem szinkronizálnak az üzenetek oda-vissza.
A konferenciahívásba ha azelőtt csatlakozom be, mielőtt az azt létrehozó bekapcsolódott volna, rendre nem jeleníti meg a másik fél számára, hogy én már benne vagyok a hívásban, ilyenkor be kell zárni a hívást és újra csatlakozni. Borzalom.
Előfordul, hogy össze-vissza írja az üzeneteket, nem a küldésnek megfelelő sorrendben. Csoportos beszélgetéseknél kicseréli a neveket és míg egy kollégám írta azt, hogy "szia", a Skype for Business szerint azt én írtam.
A hibáit felsorolni is sokáig tart, és még le sem írtam mindent. Úgyhogy el nem tudom képzelni, hogy ki fizetne ezért önszántából.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#33) karl_fischer válasza [CsuCsu] (#8) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Hogy használod magáncélra? Mivel lépsz be?

(#34) Khan13 válasza karl_fischer (#33) üzenetére


Khan13
senior tag

Valószínűleg Office 365 előfizetésen keresztül.

(#35) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Ha hívnak, nyomom a zöld felvesz gombot és lóf@ct se csinál 5 másodpercig.
Elég trágya lett és nem hiszem, hogy egy C2D+4GB RAM ne lenne elég hozzá.

(#36) #87809536 válasza buherton (#31) üzenetére


#87809536
törölt tag

Mi is használjuk,de én nem tapasztaltam ehhez hasonló hibákat. Sallangmentes, üzleti célra használt szoftver, amely legtöbbször jól együttműködik az összes többi MS termékkel Minden másra meg marad a "natúr" Skype, Hangouts, Messenger és barátai. :)

(#37) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Már évek óta elavult ez a Skype. Mist aztán kapkodhatnak hogy valahogy vissza szerezzek a felhasználókat.
De úgy látszik hiába.
Szarbol nem lehet várat építeni tartja a mondás.
És tényleg.

(#38) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Azt hiszem sokat elmond a véleményemről az, hogy csak a mikrofon ellenőrzésére használom pl új fejhallgató esetén ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#39) Hunmugli válasza Hunmugli (#38) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Bár pont mar találtam meg a diktafont. Fene se gondolta volna, hogy így fordítják a voice recordert :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#40) moleculez


moleculez
veterán

Hát nálam a skype az kihullott, senki nem használta, le is töröltem. Messegerbol fut egy 2 éves build, van benne hanghívás, tökéletes.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#41) Máté94


Máté94
addikt

Ezt a sok konzervatív puritánt... :))

Ja, de persze soha, semmi se jó. :DDD

[Nehogy bárki is magára vegye...]

[ Szerkesztve ]

(#42) gabor7th


gabor7th
addikt

Mindig mindent meg kell változtatni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#43) gabor7th válasza mbalint987 (#4) üzenetére


gabor7th
addikt

Majd legfeljebb jobban monitorozza a felhasznlókat.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#44) VaniliásRönk válasza St3ven (#30) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A 4.x is béta színvonal volt, nekem pedig volt vele gondom rendesen, mert olyanokkal kommunikáltam volna, akiknek újabb Windows/Android kliense volt.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#45) McSico


McSico
senior tag

Gratulálok, hogy az elcseszett Skype-ot sikerül még jobban elcseszni.....
Kajak amióta megvette az MS egyre rosszabb a progi. Most megadják a kegyelem döfést.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#46) #09819904 válasza this is life (#23) üzenetére


#09819904
törölt tag

Milyen előzetes verzió? :U
Már egy jó ideje nincs!

(#47) this is life válasza #09819904 (#46) üzenetére


this is life
Ármester

Ev elejen volt egy skype elozetes verzio (beta) w10m-re , azert kisse mas funkciokkal mint a most reklamozott verzio ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#48) bebe159


bebe159
aktív tag

Nekem a Linux verzióban hiányzik pár cucc, tényleg abszolút fapados. Ezzel is törődhetnének, nem hiányzik szerintem sok embernek, hogy csilli-villi legyen.
A legjobban a kis ablak hiánya fáj, és ami nagy probléma, hogy nálam nagyon gyakran lefagy a képe annak, akivel videochatelek. :/ Ezen csak az újrahívás segít, mert ha ki/be kapcsolja a kameráját, akkor egyáltalán nem jön már kép.

[ Szerkesztve ]

(#49) #88470784 válasza bebe159 (#48) üzenetére


#88470784
törölt tag

Sikerült már linux alatt megoldaniuk azt a hihetetlenül nagy kihívást, hogy ha képet küldenek ne kelljen a web.skype.com-on is belépnem, ha megakarom nyitni :DD

(#50) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem hiszem, hogy ezzel tudnák újra naggyá tenni a Skype-ot. Régebben, amíg csak itt volt normálisnak mondható hang és videobeszélgetés, addig ugye ment a szekér, de a botrányosan megírt appot nulláról kellene újrakezdeni, hogy talán használható legyen, annyit meg igazából nem ér. Eléggé vergődés megy a MS-nál ezen a fronton is. Ott a Hangouts, ezerszer jobb, hang és képminőségben is, megy normálisan webes felületen, telefonon is. Illetve Whatsapp, ahhoz meg egy telefonszám elég, nem kell semmilyen fiókot regisztrálni. Nem is tudom mióta nem használok Skype-ot, nem is nagyon hiányzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.