Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

eddig tetszik :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) ftc


ftc
nagyúr

Érdekes. Egy próbát megér. Kiváncsi vagyok mennyire is eszi a memóriát

(#3) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Tetszik az eddigiek alapján:)
Most frissítettem, de a felső sávnál az ikonokat nem lehet most már kicsinyíteni, mint a korábbi Firefox-nál lehetséges volt?:( Tetszik így is, de így nagyobb az üresség az ikonok között sajnos.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4) #41133696 válasza Lenry (#1) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, nekem is :K Végre teljesen megújult, most szépen felülvizsgálom milyen kiegészítők vannak amik nem feltétlen szükségesek. A témákból is csak az alapértelmezett maradt :K

(#5) Rimuru


Rimuru
veterán

"Az eszköztáron csak az előre-hátra gomb és a címsor fix" - Ezeket miért nem tudták külön tartani? :F Általában nem látom a GUI-t de akkor is kényelmesebb a saját elrendezésem ezzel azt is szétcseszik. Plusz az új felülettel a Vimperator kap egy scrollbar-t remélem azt is eltűnik majd egy kiegészítő frissítéssel.

Vigyázat, csalok!

(#6) kispx válasza ViharVadász (#3) üzenetére


kispx
addikt

Nem. Én is ezt hiányolom.

(#7) KAMI911 válasza kispx (#6) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Ami még fontos: Mozilla Magyar Közösség egy kiadási bulit szervez 2014. május 7-re, amelyre ezen a linken lehet regisztrálni: http://ujfirefox.eventbrite.com/
Gyertek! Beszélgessünk az új Firefox-ról!

(#8) netpeti98


netpeti98
addikt

Nálam pozitív irányba fejlődött, a lapok animáció, illetve a lapok közötti váltás is gördülékenyebb lett.
Tetszik az új felet, mondjuk még néha a bal felső sarokba mozdítom az egeret a Firefox gomb miatt, de hamar megszokható.
Sokan azt jósolták, hogy elveszíti az egyediségét a Firefox az új felülettel és elmegy a Chrome irányába, de szerintem sikerült megtartani és egy új, tetszetős UI-t összehozni. :)

(#9) jenei1994


jenei1994
addikt

Na nézzük milyen. :U

(#10) KAMI911


KAMI911
aktív tag

Remélem Pali is visszavált majd Chrome-ról :) Igazából erre ment ki az egész :)

(#11) Avicularia


Avicularia
veterán

Tetszetős az új felület.

(#12) #41133696


#41133696
törölt tag

Androidra is feltettem:

Hát igen ez egy böngésző... :) Erre most felesleges volt beriasztania :)

(#13) Sdi


Sdi
addikt

Megnézné valaki, hogy az újban, a tab mix plus kiegészítővel, még mindig lehozhatóak-e a tabok alulra ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#14) dajkopali válasza KAMI911 (#10) üzenetére


dajkopali
addikt

megvan rá az esély :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#15) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Témákkal ugye vissza lehet majd állítani a szögletességet? A t**öm tele van már a lekerekítésekkel.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#16) kispx válasza Rickazoid (#15) üzenetére


kispx
addikt

(#17) VIC20


VIC20
őstag

Keresd a Classic Theme Restorer kiegészítőt. Sok mindent lehet vele állítgatni.

Valaki nem tud olyat, ami a jobboldali új gomra megnyíló lapon lévő gusztustalan (pardon: letisztult) ,,monokróm" ikonokat alakítja át?

(#18) kispx válasza VIC20 (#17) üzenetére


kispx
addikt

(#19) csako válasza Rickazoid (#15) üzenetére


csako
veterán

Simán :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20) csongi


csongi
veterán

Es meg a beagyaztott videokat meg a youtube videokat is vegre kepes lesz lattogas nelkul lejatszani? Nagyon raferne mar. Mert szeretem ezt a bongeszot, de hogy egy hatmagos ssd 6690 vga val kattogjanak az azert gaz.

(#21) vittorio7


vittorio7
őstag

Valóban gyors lett. Lassan eljön a bőség zavara, egyik böngésző gyorsabb mint a másik. :P

(#22) VIC20 válasza kispx (#18) üzenetére


VIC20
őstag

Köszönöm szépen! Tökéletes!

(#23) BluEyes


BluEyes
őstag

Picsába!!!
Pont a mozgatható előre-hátra nyilak kellenének nekem, erre befixálják. drágaf@szom!

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#24) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Most már majdnem úgy néz ki, mint a Chrome évek óta :) Mindjárt letöltöm és megnézem, hogy van-e majdnem olyan gyors is...

(#25) vittorio7 válasza Cathfaern (#24) üzenetére


vittorio7
őstag

Szerintem van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) Cathfaern válasza vittorio7 (#25) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megnéztem, tényleg :) Elég pozitív meglepetés :R
(bár jó eséllyel maradok a Chromenál, de csak egyéni preferenciából)

(#27) vittorio7 válasza Cathfaern (#26) üzenetére


vittorio7
őstag

Valahogy én is így vagyok vele. :D És a szép az, hogy még az IE 11 és gyorsabb lett, bár a másik kettő jobb nála.

(#28) Agyasima


Agyasima
senior tag

(x) ;]

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#29) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Hmm...
Kicsit felemásak az érzéseim. A sebessége nagyon jó, sokkalta kevesebb erőforrást használ -nálam. De ez az új kinézet... Nagyon nem gyere be. Lehet alkalmazni fogom én is azt a visszaállítót.

Nyugodj békében Integra!

(#30) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

tényleg sokat javult sebességben. :K
amit viszont még meg kell szoknom, hogy az újratöltés gomb átkerült a bal oldalról a jobb-ra, és ez így kissé kényelmetlen nekem.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#31) #41133696


#41133696
törölt tag

Nekem viszont pont jó, mert Internet Explorer és Google Chrome böngésző alatt is jobb oldalt van :-)

(#32) Agostino


Agostino
addikt

aki használja: még mindig fél giga memóriát eszik 3 tabbal, semmi kiegészítővel?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#33) sz.balazs.95 válasza #41133696 (#31) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem meg a Launcher és a helyi menü is bal oldalt van, sőt, még a kis méret-teljes méret-bezárás hármas is bal oldalt helyezkedik el.
Szóval már megszoktam, hogy minden bal oldalt van. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34) n00n


n00n
őstag

Végre egy tényleg jó Firefox kiadás. Pont most gondolkodtam a Chrome-ra váltáson. De ez még adott egy esélyt az FF-nek. :)

(#35) ArGab válasza Agostino (#32) üzenetére


ArGab
őstag

Nem tudja valaki hova tűnt az alsó status bar (vagy hogy is hívták), de leginkább mit lehet kezdeni egy addon-nal ami csak oda pakolt infót? Semmilyen más módon nem lelek rá (Cookie Watcher).

(#36) orion1025


orion1025
őstag

Csak tudnám minkek kell ennyit variálni megint....Ez a balról jobb oldalra átpakolásosdi nem tudom milyen érdekeket szolgál mostanság, de ez nagyon megy mindenkinek....

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#37) sz.balazs.95 válasza ArGab (#35) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

megszűnt.
érdekes, mert nekem ami ott volt, azt szívbaj nélkül felpakolta a foxi kivétel nélkül a felső sávba. :D

orion1025: Ez egy jó kérdés. Nekem valahogy sokkal kényelmesebb, ha bal oldalon van minden. Mondjuk az okát nem igazán tudom. :B
pl. fél év Ubuntuzás után a hajamat téptem a jobb oldalt levő gombok miatt, ami Win-en van az ablakok fejlécén, vagy hogy hívják ezt. :))
Meg hogy nem az az aktív ablak, ahol az egér van, hanem ahová utoljára kattintottál.
tudjátok, milyen marha idegesítő? mindegy, ez már eléggé off.
:DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38) kispx válasza ArGab (#35) üzenetére


kispx
addikt

A testreszabásnál nem lehet a címsorra kihúzni?

(#39) ArGab válasza kispx (#38) üzenetére


ArGab
őstag

Nem, ott nincs benne a listában. Sőt, most nézem, még a httpfox-ot sem találom semerre! :(

(#40) Nekomajin


Nekomajin
aktív tag

Szerencsére van addon, amivel vissza lehet állítani a korábbi felületet.
Kipróbáltam annak ellenére, hogy hülyét kapok ezektől a hullámos fülektől. De adtam neki egy esélyt. Viszont az, hogy nincs (statikus) állapotsáv, és hogy az előre/vissza/frissítés gombokat nem lehet kiszedni a címmezőből, sok. (Évek óta nem tudom tudom megérteni, hogy miért kell az előre/vissza gombokat a címmező egyik oldalára tenni, a frissítést meg a másikra. Ha valaki látja mögötte a logikát, az szánjon már meg, és írja le!)

(#41) #41133696 válasza sz.balazs.95 (#33) üzenetére


#41133696
törölt tag

Helyesbítek: a Chrome-nl is bal oldalt van :) Az IE-nél viszont tényleg jobb.

(#42) Cathfaern válasza Agostino (#32) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megnéztem, 3 tabbal, semmi kiegészítővel 131mB-ot eszik.

(#43) Steve1207 válasza vittorio7 (#21) üzenetére


Steve1207
veterán

Ahhoz képest, hogy anno hány oldalon lehetett dolgozgatni youtube hd-val, meg minden fityfenével akadásmentesen, nem mondanám még mindig jónak a böngészőket. Persze a legutóbbi évek alapján mindegyik nagyon klassz és gyorsabb lett, de többet vártam volna az évek alatt. Lassan öreg leszek és semmi forradalmi nem történt, csak belassították az oldalakat a hülyeségekkel és ugyanazt a sebességet jó, ha megkapjuk, mint 5-6 éve, pedig én blokkolok minden vackot, amit csak lehet.

.

(#44) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nálam egy tucat kiegészítővel, és szintén 3 tabbal 600-620 MiB :D

Steve1207: Ez szvsz inkább a Flash hibája.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#45) Agostino válasza Cathfaern (#42) üzenetére


Agostino
addikt

köszi, ez fontos nekem. a munkahelyi gépen semmin sem spóroltak, de az ilyen világi hívságokon, mint memória, gondolták elég kell legyen 2gb. már az ikszedik brózört teszem fel, egyik sem az igazi. teszek holnap egy próbát

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#46) batt


batt
aktív tag

Srácok tudunk valamit egy kicsit bővebben erről az új Sync-röl?

Hogy működik? Mert ugye pass-t is meg tud jegyezni! Ez valamiféle felhőalapú dolog?

Aki Tudja ha nagyon szépen kérném elmagyarázná?

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#47) kispx válasza batt (#46) üzenetére


kispx
addikt

Igen felhőalapú.
Felhasználó szemszögéből ugyanolyan mint az előző, csak a helyreállító kulcsot már nem kell megjegyezni.

Ezt érdemes elolvasni.

(#48) #41133696 válasza batt (#46) üzenetére


#41133696
törölt tag

Teljesen újat csináltam:

(#49) Henrico


Henrico
tag

Nekem eddig tetszik...

Status Bar visszaállító:

[link]

(#50) KAMI911 válasza Henrico (#49) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Köszi, bele is írom majd a hírbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.