Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomMusic


TomMusic
őstag

Biztos jó lehet. De egyelőre még működni sem hajlandó, ha nagy nehezen be is tölt... :(
Mindig azt írja ki, hogy "Ajjaj! Az Earth leállt."

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#2) dabadab válasza TomMusic (#1) üzenetére


dabadab
titán

"Ajjaj! Az Earth leállt."

Hát, akkor ennyit Galileiről.

DRM is theft

(#3) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nem igazán érdekes, míg csak Chrome-on megy.

(#4) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Eddig ha a Google és a megújulás egy mondatban szerepelt abból nem sok jó sült ki (YouTube, Panoramio, Google+).
Ennek így annyi értelme sincs, mint a böngészős Officenak. Azért reméljük a PC szoftverhez nem nyúlnak a mániákus leegyszerűsítők meg felhasználóbarát fejlesztők.

(#5) Fred23 válasza FoxiestFox (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Viszont amúgy meg tök szuper ez a megújulás! Csak tényleg ne csak Chrome-on menjen, mert akkor részemről vége is a történetnek, holott másként tudnék neki örülni!

(#6) gergejly


gergejly
aktív tag

Hát ez elég gyász lett

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Ezt most így miért??

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) marcias


marcias
őstag

Szép, viszont azért a korábbi, telepíthető verzió sokkal-sokkal többet tudott. Itt oda se tudok bökni egy random pontra, hogy pl. megnézzem a magasságát... vagy hol vannak a fotók, ill. térképrétegek? :F

Szóval ez azon túl, hogy kevesebbet tud sok szempontból a Google Maps-nál, miben jobb?

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#9) gergejly válasza marcias (#8) üzenetére


gergejly
aktív tag

Nekem hiányoznak a grafikai beállítások

ez egy nagy f0s lett így

de tipikus google hogy összehánynak valamit aztán azt kommunikálják róla hogy milyen király

(#10) elithun


elithun
őstag

Érdekességre, amire eddig is használtam jó lesz. Remélem idővel tényleg jönnek majd a további funkcióbővítések is.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) Cifu


Cifu
nagyúr

LoL. Azzal kezdődik, hogy Firefox alatt nem megy. Innen kezdve bukó.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Google Earthben van egy sok szintű, sok száz tételes Helyek / My places állományom, benne networklink a több ezer pontos, több mint tíz éve játszott Google Earthös játék adatbázisa, GPS trackek rendszerré vált színkódokkal, azóta, hogy GPS-szel rögzítem az útjaimat, 2003 óta, sok-sokezer km, mindenféle kmz-kre alapuló szolgáltatások, egyebek. Aprólékosan beállíott kezelés, aprólékosan beállított rétegek, mind a sajátok, mind a rendszer által adottak közül, nemcsak pontok és trackek felvétele, hanem szintén aprólékosan beállított mindenféle területek, fedvények, egyebek, néha még saját 3D objektumok is, napi szinten használva az eszközeit, nemcsak utak tervezésére vagy a játékra.

Most csak a Google Earthös játék 6000 pontját importáltam a böngészős változatba, már annál észrevettem, hogy a beépített jelölők működnek, a kmz-ben mellékelt képekkel ábrázoltak viszont nem. Jó, írták, kísérleti a támogatás. Mondjuk ha importáltam egy kmz-t, ki-bekapcsolni nem tudtam, csak törölni, de az összes többi dolog is annyira lebutított a Google Earthöz hasonlítva, hogy azt kell, hogy mondjam, ez közelebb áll a jelenlegi, 3D-s Google Mapshez, mint a desktop Google Earthhöz.

Quoth the Raven "Nevermore."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.