Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Döglött lovat felnyergelni... :U

Cable management is for the weak!

(#2) Fitzgerald

Fitzgerald
(addikt)

Nem jobb lett volna inkább dolgozni rajta még 1-1.5 évet?

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Akkor jöhet Free to play-be. ;]

"Régen volt egy SoundBlaster Pro hangkártyám. Jól szólt. Sajna már nem használhatom, mert max a seggembe tudom bedugni. Kár érte."

(#4) markknight válasza Fitzgerald (#2) üzenetére

markknight
(őstag)

Kérdés kinek a pénzéből? Mert a Bioware még 5-10 évet is szívesen eltöltött volna tökvakarással az EA kontójára.

(#5) BoneDragon

BoneDragon
(addikt)

Én úgy tudom elképzelni, hogy ilyen 2.0-ás változat lesz, amit majd eladnak teljes áron Anthem 2 néven. Ennél jobb variációt nem tudok elképzelni. :))

(#6) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Megpróbálják összehozni, amit az Ubisoftnak bruttó másfél év alatt sikerült a Division 1-el? HAJRÁ! Nem vettem meg az Anthemet, de ha átmasszírozzák és lesz belőle Division 1-es lassú víz partot mos történet, akkor 20 euróig hajlandó vagyok pénzt áldozni rá ;]

Van amit személyesen kell átélni, minden másra ott a darkweb.

(#7) l.skywalker válasza Tsa-bika (#6) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Pontosan. Div1, Wildlands, Destiny2 - sok játék Year1 után lett jobb.

"Azt álmodtam hogy két macska voltam és játszottam egymással"

(#8) Shepard

Shepard
(tag)

Nekem ez nagyon marketing dumának tûnik. Az az érzésem, csapkolódnak jobbra-balra, meglepôdnék ha ebbôl még lenne éppkézláb játék.. :U

(#9) l.skywalker válasza Shepard (#8) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Egy ilyen terméket már csak a marketing tud megmenteni :D

(#10) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Mégis ki fogja összekalapálni ezt az izét normális termékké? Akinek volt esze már lelépett :D ez egy süllyedō hajó amit már a kapitányok is elhagytak [link]

[ Szerkesztve ]

build bridges not walls

(#11) hunvarlan

hunvarlan
(tag)

Nekem anno tetszett a hibái ellenére is benne volt 80 órám és akciósan vettem, inkább az érdekelne hogy vajon az anthem 2.0-ért fizetni kell majd mert ha igen akkor elmehetnek a .....ba.

(#12) noPublicFG válasza hombre[EU] (#10) üzenetére

noPublicFG
(senior tag)

Az ő koncepcójukat látod most. Jobb is, hogy nincsennek már a cégnél! :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#13) Tsa-bika válasza hunvarlan (#11) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Nem hiszem, hogy fizetni kene erte. Akar 2.0 akar kiskutyafasza, nem kell marketing tudas ahhoz hogy tudjuk, egy egyszer leszerepelt termeket ujra teljesaron kidobni azt mondva hogy "uj recept alapjan" halva szuletett otlet.

Van amit személyesen kell átélni, minden másra ott a darkweb.

(#14) hombre[EU] válasza noPublicFG (#12) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

Pont nem az ō felelōségük volt a kreatív irány (head of technology,lead producer)... és Warner még mindig ott van szóval ennél csak rosszabb lesz

build bridges not walls

(#15) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

hol vannak a bioware fanboyok akik Warframe killert kiáltottak? olyanokra is emlékszem akik már a Mass Effect Andromeda multiplayert is annak várták :))

(#16) antikomcsi

antikomcsi
(veterán)

Kár a defibrillátorral hadonászni, le kell kapcsolni a lélegeztető gépről, és szép csendben, békében elengedni. A helyén keletkezett űrt, pedig egy újszülöttel pótolni.

(#17) szasanyi válasza antikomcsi (#16) üzenetére

szasanyi
(félisten)

Ennek a nem igazán örülnek akik - nem kevés pénzért - megvették, és szeretnék is használni. Abban egyetértek, hogy azt kellene amúgy istenesen képen vágni, aki enged kiadni olyan játéko(ka)t ami(k) 80% készültségi szinten (sem) állnak.

Korg DS-DAC-100m professzionális DAC, USB hangkártya eladó - privi!ben keress!

(#18) antikomcsi válasza szasanyi (#17) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Igazából csak a "fejlesztésre" értem. Ezzel már ne foglalkozzanak. A játékot hagyják így. Olyan, amilyen aki akar játsszon vele így, amíg kedve van. De tanuljanak a hibából és kezdjenek bele egy új valamibe, és már ebbe fektessék az erejüket. Természetesen igazad van, én sem venném el mások szórakozását.

(#19) l.skywalker válasza antikomcsi (#18) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Nézhetjük pozitívan (és naívan :D) ezt a döntést. Legalább nem hagyják cserben azokat, akik kifizették a játékot...

(#20) szasanyi válasza antikomcsi (#18) üzenetére

szasanyi
(félisten)

Lehet azon javítani, lásd. Batman AK :K Sajnos nem tűnik úgy, hogy a sw fejlesztők okulnak, mert újra és újra kiadni így kjátékok. A pénz nagy úr, mi hülyék meg megvesszük úgy is! :(((

(#21) markknight válasza szasanyi (#20) üzenetére

markknight
(őstag)

Itt nem átverésről van szó és nem is a lehúzásról (na jó arról picit igen). Legfőképpen arról, hogy a Bioware rosszul mérte fel a projektet, nem tudták megvalósítani azt amit kitaláltak, az EA meg már nem akarta őket effektíve ingyen tartani, mert állandóan csúsztattak, ergo szarban volt a projekt. Néha ki kell adni a szart, hogy termeljen valamit, aztán ha úgy hozott mint szeretnék, akkor abból lehet tovább folyatni és a befolyt pénzből fizetni a dolgozókat. Jobban a Bioware körmére kellett volna nézni, mert túl sok zöld utat kaptak, frostbite-tal dolgoztak, aztán ez lett a vége. Fura, hogy ezt nem látjátok át.

[ Szerkesztve ]

(#22) szasanyi válasza markknight (#21) üzenetére

szasanyi
(félisten)

Átverésről nem beszéltem, slendrián és "félkész" állapotban kiadott munkáról igen. Az új megjelenésű PC játékok árai elég "jól" felzárkóztak a konzolos címekhez, ezért azt gondolom - túlzás nélkül -elvárható, hogy ez se ilyen ne legyen.

(#23) markknight válasza szasanyi (#22) üzenetére

markknight
(őstag)

Bocs, nem neked akartam írni. Egyébként igazad van, teljesen elvárható lenne, hogy egy kész terméket kapjunk.

(#24) hombre[EU] válasza markknight (#21) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

"...a Bioware rosszul mérte fel a projektet, nem tudták megvalósítani azt amit kitaláltak..."

Nem így emlékszek a storyra :) maguk sem tudták mit akarnak csinálni. Nem volt egy egységes irány a felsōvezetésben. Az alkalmazottak azt sem tudták milyen játékot készítenek éppen. Magyarul: nem volt meg a Vision

build bridges not walls

(#25) markknight válasza hombre[EU] (#24) üzenetére

markknight
(őstag)

Azért a játékban található jegyzetek meg világ leírások nem errõl árulkodnak.

(#26) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Szerintem ez úgymond akkor lett végleg halott ötlet, mikor a Destiny 2 F2P lett, legalább a nagy része, az most elég szép játékostábort összekapart.

Szóval minimum az, hogy megcsinálják rendesen, valahogy újra elhintik, hogy egyáltalán létezik a játék, aztán reménykednek, hogy rákapnak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) saelin válasza szasanyi (#17) üzenetére

saelin
(veterán)

Én day one vettem és vertem a fejem az asztalba, hogy ez hogy lehet ilyen szar.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28) l.skywalker válasza saelin (#27) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

Namajmos' megcsinálják :D

(#29) saelin válasza l.skywalker (#28) üzenetére

saelin
(veterán)

Nem fűzök hozzá túl nagy reményt, de ha alkotnak valamit akkor felőlem jöhet. Anno az sw battlefront 2-t is megvettem és meg is untam egyhamar. Aztán pár patch és content update után meg haverral vigyorogva lőttünk bele jó pár órát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) l.skywalker válasza saelin (#29) üzenetére

l.skywalker
(veterán)
LOGOUT blog

SWBF2 volt az első pre-order játékom amit visszamondtam :DDD

Már a béta sem indult el Xbox-on, azóta sem bánomt. Lenyomtam most nemrég a sztorit EA Access-el.

Anthem is ennyit kap.

[ Szerkesztve ]

(#31) saelin válasza l.skywalker (#30) üzenetére

saelin
(veterán)

Anthem-ben a story még annyit sem ér, hogy akár ingyen időt szánjon rá az ember... :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.