Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) doooo válasza Dare2Live (#28) üzenetére


doooo
veterán

Semmiféle microlaggok nincsenek. Még azok is dicsérték a sebességét, akik panaszkodtak a melegedés/merülés miatt. Note20 esetén főleg ez a helyzet.

"Összességében még egy elöző gen! snapi 835 is jobb mint a 9810. "
Ez meg persze amellett, hogy a 9810 tényleg lemaradt valamennyivel az S845 mögött, egyáltalán nem igaz. Főleg nem a felhasználók számára, és főleg nem egy korai szoftverrel szerelt készülék, egyetlen cég benchmarkjaiban nyújtott teljesítménye miatt (nézz csak nyugodtan utána több helyen, elég abnormális eredmények születtek a különböző benchmarkokban, van ahol tényleg csak közepesen teljesít, máshol, ahol ugyanazt mérik, egyedül az aktuális Apple SoC volt gyorsabb). Valós felhasználás mellett ugyanakkor nem volt semmilyen panasz rájuk (márpedig jó nagy botrány lett volna, ha tényleg, konzisztensen, érezhetően gyengébb lett volna egy S835-nél), a különböző szaklapok tesztjeiben sem, sőt. Az időtállóságról nem is beszélve. Nézz meg egy ma is működő S835-s készüléket, meg egy 9810-es Samsungot. Előbbit nem látok magam körül, de utóbbi itt van előttem, hasít a 10-es Androiddal, és a legújabb OneUI-val. Szeretnék majd váltani jövőre, de határozottan nem a teljesítménye miatt, mivel abban kifogástalan (és ne aggódj, sajnos tudom milyen, amikor egy mobil/tablet már nem pörög úgy, ahogy kéne).

"És lehet te nem érzed ezt az egészet full gáznak de Samsung igen."
Ez meg ha így lett volna, nem jutunk ide. De az S810 után nincs joga senkinek sem a full gázról beszélni, legalábbis ha a Qualcommról van szó, vagy annak fanboyairól. Azt egyébként sehol nem mondtam, hogy egyáltalán nem lehet kifogásolni a 990 körüli problémákat. Igazából az az egyetlen baj, hogy egy modellen belül, ugyanannyiért kínálták az S865-tel szemben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.