Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolom89


Zolom89
senior tag

Lázba valahogy nem hozott..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#2) Bass válasza Zolom89 (#1) üzenetére


Bass
addikt

+1

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#3) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Maga a telefon tök jellegtelen, gondolom kb hozza majd a mai csúcskategória szokásos hardverét. Semmi extra...
Az Android már érdekesebb lesz, bár az a része szintén hidegen hagy, hogy most a "tálcát" kell felefele pöcögtetni az appokhoz, vagy egy ikont kell megnyomni. Engem igazából a lebegő ablakokban futó appok érdekeltek leginkább a 7.0-bán, de azok is elsősorban tableten lesznek nagyon hasznosak.

Minden szavam magánvélemény!

(#4) Obyboy válasza Zolom89 (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Engem sem. Az alsó sávban simán elfért volna egy sor kapacitív gomb...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

A kinézet átlagosnak tűnik, igaz ez csak egy kép, és csak az elejéről. A kamerára leszek kíváncsi. Az elődök (5x, 6p) jól teljesítettek ezen a téren. Remélem folytatják ezt az irányt.

(#6) mjani1172


mjani1172
addikt

Látszik ,hogy beleadtak apait anyait.Nekem volt ilyen pár éve (akkor ezt a külsőt alap chinafonnak hívták) :)

(#7) bolondember válasza Obyboy (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elég régóta soft key-párti a google/android :U Kb ICS óta, ha jól tévedek.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) Zolom89 válasza Ricardo (#5) üzenetére


Zolom89
senior tag

Igaz nem foktam még, meg nem is láttam róla minden fotot kőrbe, de a 6P elsőre bejött, ez valahogy nem

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#9) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Szoftveres háttere tetszik, viszont ezzel a tucat kinézettel sajnos nem tudnék együtt élni... talán élőben jobban fest majd.

(#10) janes1976


janes1976
őstag

Hát ez elég semmilyen, sőt abszolút nem tetszik. :U

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Elég jellegtelen fotó alapján.

(#12) westlake


westlake
félisten

Még szerencse, hogy az iPhone jól néz ki. Más kérdés, hogy a 7-es is egy hulladék. Nem baj, manapság amúgy is az a fontos, hogy néz ki valami kívülről. :U

Play nice!

(#13) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azok az ikonok, jaj, plíz ne tegyünk hátteret mögéjük. :(

Megyen!

(#14) Obyboy válasza bolondember (#7) üzenetére


Obyboy
addikt

Ezzel tisztában vagyok, csak megemlítettem, hogy elég nagy a hely a megoldáshoz. A soft és a kapacitív közti választást pedig nyugodtan a felhasználóra bízhatnák mint pl a OnePlus.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#15) #67656192 válasza Zolom89 (#1) üzenetére


#67656192
törölt tag

+1

Egy kicsit sem, olyannyira nem, hogy le is tiltom a frissítést, inkább megvárom mekkora lesz az anyázás.

(#16) szupermacs válasza #67656192 (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem tetszik, érdekes lesz.

(#17) Balzak83


Balzak83
senior tag

3-4 évvel ezelőtti alsó/középkategóriás motorolák jutnak róla az eszembe. Semmi karakteresség.

(#18) aha.e


aha.e
tag

Olyan átlagos, huawei alsó kategória.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#19) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Jellegtelen, már-már csúnyácska telefon egy elcsúfított stock Androiddal. Két éve a Nexus 5 (majd' fele ennyiért, khm..) rögtön kiváltotta belőlem a birtoklási vágyat azzal a színes háttérképpel, a szép ikonokkal, a szemnek kellemes külsővel, de ez a Pixel...hát, good luck Google.

[ Szerkesztve ]

(#20) Obyboy válasza Balzak83 (#17) üzenetére


Obyboy
addikt

Legyen inkább közép kategória, de igen igazad van. Dettó Moto G.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21) aha.e válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


aha.e
tag

Én is így voltam a Nexus 5-el. Meg is vettem. Ezt nem fogom!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#22) nexus6


nexus6
aktív tag

hát kövezzenek meg, de engem semennyire sem hoznak lázba ezek a számomra látens ikon változtatás. aki akar az majd úgyis olyanra cseréli amilyenre akarja. számomra fontosabb lenne, pl. az aksi idő javulás. inkább ilyenekre fordítanának időt és fejlesztést.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#23) no1r


no1r
őstag

hát ez teljesen semmilyen lett.
és természetesen otromba nagy lesz és már drága is :D
minden előnyét elveszti lassan a gugli referencia telefon

(frissítéseket legalább még rendesen megkapják?)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#24) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez olyan semmilyen lett, huh látom nem vagyok egyedül a véleményemmel :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25) ghiottone válasza Obyboy (#20) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Rick Osterloh keze vajon benne van? :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#26) #16820480


#16820480
törölt tag

Szerintem nem rossz. Az egészet amúgy majd az anyagminőség és az apró designelemek határozzák meg, attól lehet ez prémium, és az átlag Coolpad meg egy kalap kaki. A Nexus 4 is kb semmilyen, ha így elölről csinálnak róla renderképet, de az egyik legszebb megoldás szerintem, ahogy a kijelzője ívelt a széleknél, meg ahogy az oldala kicsit szögben áll az elő-/hátlaphoz képest.

Inkább az ára lesz probléma.

(#27) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Mik ezek a kör alakú ikonok?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#28) A guru


A guru
addikt

Képek alapján nem szép sajnos, de élőben szinte biztos vagyok benne hogy sokkal jobb lesz.

(#29) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hát izé...ö....nem tetszik. Se a design, se a név.

(#30) Ádám16


Ádám16
addikt

Reg lattam ennyire elképzelés nélküli , gagyi kinezetu felsokategoriaba szant okostelefont.
Ezt is max a szűz droid miatt fogják megvenni, bar en mar akkor maradnek a 6P-nel.

(#31) #56573440 válasza westlake (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azért remélem nem baj, hogy van pár ember, aki szereti ha nem egy tucatkínai fröccsöntött izét használ telefonnak... Én is szeretem ha nekem tetsző eszközök vesznek körbe, amire jó ránézni, megérinteni, használni. Erre nekem nem jó ránézni...

Egyébként pont nem kéne az almát felhozni mint példa, mert elég komoly szintre fejlesztették a formatervezést, és jól láthatóan van rá igény nem is kicsi. Hogy mást ne mondjak ha valami pici vas kéne desktop gépnek vagy aio akkor szinte kizárt hogy egy intel nuc vagy egy dell-hp aio egyáltalán szóba jöhetne, olyat mint a mac mini vagy az imac a mai napig alig tudnak magukból kisajtolni a többiek...

(#32) ribizly válasza aha.e (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Az akkor egy komoly előrelépés volt. Minden paraméterében rávert a Nexus 4-re. Most viszont nem ez a helyzet, de legalább drágább is... :(

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#33) nkmedve válasza westlake (#12) üzenetére


nkmedve
őstag

Most jól megmondtad, dögöljön meg a szomszéd tehene is :D

Egy telefonnál számit a dizájn, mivel hardveresen és OS-ben elég hasonlóak a különböző gyártók modelljei (és igen, Android vonalon is szokás a telefonnal villogni, nem csak a manapság oly divat-utált iPhone-nal).

Én azt nem értem, ha már átnevezik ezt a sorozatot Pixelnek ami az eddigiek alapján prémium konzumer vonalat jelent (a Nexus ugye inkább a fejlesztőket célozta) és valószinűleg emelnek az áron is, akkor miért nem vettek fel 1-2 dizájnert is? Jó ez a jellegtelen kinézet amig fejlesztőknek szánják az eszközt (ilyen minőségben én is szemeztem a Nexus 4-5-tel régebben) de a konzumer piacon nem sok fog igy elkelni.

[ Szerkesztve ]

(#34) xmaas


xmaas
őstag

Jelegtelen tucat akarmi ami ugyan annyi lesz mint a menobb felsokategorias gyartok keszuleke amik egy kicsit jobban neznek ki (samu,sanyi stb.,) akkor meg mirol beszelnuk?

(#35) Integrale válasza #56573440 (#31) üzenetére


Integrale
veterán

2-3 evente kiboffentenek magukbol egy formatervet, ez am a komoly szint. :U

"Bad reklám is reklám too"

(#36) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Jé egy nexus s...v galaxy nexus.....ja látom a bekapcsolt kijelzőt...pixel :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37) #56573440 válasza Integrale (#35) üzenetére


#56573440
törölt tag

Bárcsak mások is csak 2-3 évente böffentenének... :U 12 év után tudott a hp egy envy-t lerakni az asztalra ami nem hányásként néz ki szerintem, mini kategóriában meg sehol senki 11 éve. Az a komoly szint azért...

A telefonjaik nekem nem tetszenek, de ízléssel ugye nem igazán illik vitatkozni...

(#38) jacis


jacis
nagyúr

Furcsa lesz de ezt is megszokjuk. Nekem tetszett az hogy eddig a stock felületben nem volt az ikonoknak háttere.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) lezuvius


lezuvius
őstag

Ezeket mar biztos, hogy a Htc gyartja?

Desire 10 formavilaga utan ez olyan semmilyen :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#40) movax


movax
őstag

1. Virtuális gombok, bazz!!! Miközben alul ott az a kontinensnyi hely!

2. Rég nem láttam ennyire jellegtelen, semmilyen formát.

(#41) arn


arn
félisten

nexus 6 mar sose kapja meg az andorid 7et? meg nincs ket eves...

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#42) jacis válasza arn (#41) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem megkapja.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) etohun


etohun
aktív tag

Senkit nem szeretnék megsérteni, mert tudom, hogy mindenkinek más a fontos, de szerintem elég groteszk dolog látni, ahogy egy fris androidos referenciakészülékről szóló cikkben/hírmorzsában arról megy a diskurzus, hogy milyen jellegtelen a dizájn, és hogy milyenek az -amúgy lecserélhető - ikonok.. Ez a készülék egyszerűen nem erről szól, ez még mindig nem egy divatcikk, bármennyire is effelé tendál a google.

(#44) nkmedve válasza etohun (#43) üzenetére


nkmedve
őstag

A Nexusok nem voltak divatcikkek, a Pixel termékek viszont nagyon afele mennek (vagy nevezzük ezt inkább prémium konzumer vonalnak). Ha a Google megtartotta volna a Nexus nevet, annak alacsonyabb árazását, anyaghasználatát akkor kb mindenki egy újabb fejlesztői eszközként tekintett volna az új modellekre. A változásokkal viszont azt sugalják hogy ez egy új kategória, és emiatt a megitélése is más.

(#45) #82729984 válasza etohun (#43) üzenetére


#82729984
törölt tag

" ez még mindig nem egy divatcikk"

Dehogynem. Nézd meg az árát. Vagy nézd meg az előző generációs nexus 6p árát nem sokban tér el akármelyik gyártó csúcstelefonjának az árától.

"egy fris androidos referenciakészülékről "
Ami maximum két évig kap frissitést. Na bumm...

(#46) kengyel


kengyel
nagyúr

Így elsőre nem akarok semmit mondani, megvárom a megjelenéseket, teszteket.

kengyel

(#47) jacis válasza #82729984 (#45) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért nem olyan rossz az a két év...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#48) arn válasza #82729984 (#45) üzenetére


arn
félisten

eddig inkabb tobb volt :) egy nexus azert meg mindig tobb foverziot megkapott, ami a legtobb csucstelorol nem mondhato el.

nexus7 43 - 601
nexus 5 44 - 601
nexus 9 50 - 700

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#49) Obyboy válasza jacis (#47) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem is rendkívüli. OPO is kap mai napig COS frissítéseket.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#50) jacis válasza Obyboy (#49) üzenetére


jacis
nagyúr

Az meg mi?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.