Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#287) gbors válasza kenwood (#270) üzenetére


gbors
nagyúr

Azt a részét, hogy mi köze az egész litániának ahhoz, amire válaszoltál. Egy rakás olyan dologra reagálsz, amit egy szóval sem írtam. Nem pozícionálok semmit sehová, egyszerűen csak az tapasztalatokkal jól alátámasztott véleményem, hogy az Ultra beállítások nagy része (>80%) teljesen felesleges erőforráspazarlás, mert nem látsz semmit belőlük, sokszor még állóképen sem.
És igen, szerintem totál felesleges ezeket a beállításokat magasan hagyni, ha van másra elkölteni a GPU-erőt. A felbontás növelésének ezerszer több erdménye van, valamint a több FPS is mindig jobb, pl. egy 144Hz-es monitorral. Sőt, engem az sem zavar, ha valaki attól érzi jól magát, hogy minden ultra, csak akkor tessék elismerni, hogy ez egy érzelmi faktor, mert a racionalitáshoz nem sok köze van.

(#281) kolopele: semmi fura nincs ebben - a komfortzónájukban nem versenyképesek a GPU-k, ezért kicsit túl kell tolni őket. Mivel egyéni szelekcióra nemigen van lehetőség, kénytelenek úgy belőni a feszt, hogy minél több lapka elbírja.

#240) Kolbi_30: ja, hogy chill. Így már értem.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.