Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

felkészülnek a kínai klónozók, 1/3 áron hasonló vagy jobb minőségben :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Ha lenne akkora indíttatás, biztos megerőszakolnám magam és tap-olás (PWM) helyett intenzitásban adnám az inputot. Minden tiszteletem azé aki ~3mm kapcsoló úton akár 4-5 vagy több fokozatot, pontosan (az elvárásainak megfelelő intenzitású mozgáshoz) elő tud állítani, stresszhelyzetben is!

(#3) forgonati


forgonati
őstag

Hát, ez a gránátos példa pont rossz, el nem tudom képzelni hogy valaki a harc hevében ennyire érezni fogja hogy mennyire kell lenyomni a gombot, 3.6 mm távon. De valami másra biztos jó lesz gondolom...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#4) TyLe


TyLe
csendes tag

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy mi ez az "analógozás"? Mostanában több cikknél is láttam. Mitől analóg egy billentyűzet?

(#5) dqdb válasza TyLe (#4) üzenetére


dqdb
nagyúr

A billentyűnek nem csak lenyomott és felengedett állapota van, hanem köztes értékei is vannak.

A legtöbb ember képtelem nem bottom outolni egy billentyűzetet, így a teljesen/félig lenyomás közötti különbségnek nulla értelme van, főleg 3,6 mm-en. Az érzékelési pont állíthatósága ellenben jó dolog, azt kellene hangsúlyozni, bár ez kevésbé hangzik világmegváltónak marketingül.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6) nyunyu válasza forgonati (#3) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezek az állítható kapcsolási pontú kapcsolók jellemzően lineárisok, nem döccennek menet közben, ahogy lenyomod őket, így nem kapsz taktilis visszajelzést arról, hogy eléggé lenyomtad-e vagy sem.

Aztán hogy ez jó-e vagy sem, az már egyéni ízlés kérdése, mint ahogy az is, hogy mi milyen mélyen szereti a kapcsolókat csiklandozni.
(Nekem nagyon nem megy a gyorsan elsülő kapcsolókon meló.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az mondjuk nagyon beteg lenne, ha lehetne úgy nagy betűkkel írni, hogy szimplán csak jobban lenyomod a billentyűket :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) Teasüti válasza #16939776 (#2) üzenetére


Teasüti
nagyúr

PC Master Race-ként nevelkedve a vicces az, hogy "tapolással" eredményesebb vagyok bármilyen arcade autós játékban, mint mondjuk egy xbox kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

(#9) #16939776 válasza Teasüti (#8) üzenetére


#16939776
törölt tag

Lehet nem benned van a hiba. A kontroller még így sem követi le pontosan amit csinálsz, nézd össze az inputot a virtuális kormány mozgásával: [link]

(#10) #06658560 válasza sz.balazs.95 (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Esetleg lehetne így az ALT gr módokat elérni.

(#11) sz.balazs.95 válasza #06658560 (#10) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

tulajdonképpen ha csak minden módosító gomb kap +1 szintet, akkor azokkal többszörösére nőne az össz. kikombinálható szintek száma

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.