Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) muveszur


muveszur
addikt

Ezek szerint mégse játsza le, még várni kell rá.
Az Iphone hogy áll a feliratkezeléssel, és támogatja-e az .mkv formátumot?

Ezek szerint a Samsung i8910 HD is elboldugul 1080p-s filmekkel is?

(#2) joey04


joey04
titán

no szerintem ez már teljesen fölösleges egy mobilba.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Jadro válasza joey04 (#2) üzenetére


Jadro
veterán

Kivéve ha ki tudod nyomni LCD tv-re akkor lehet értelme. Egyébként ekkora kijelzőre tényleg felesleges.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) _Orbi_ válasza muveszur (#1) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Igazából én már azt sem értem, hogy amúgy minek a HD támogatás egy Telefonba, aminek a kijelzője még a PL.: 640*480 feletti videókat sem tudja megjeleníteni...

(#5) joey04 válasza Jadro (#3) üzenetére


joey04
titán

én is gondolkodtam ezen, előfordulhat olyan helyzet, hogy jó ha ki tudom tenni TV-re a telefonon lévő filmet (N82nél párszor használtam) viszont HD minőségben csak úgy véletlen nem nagyon szokás szerintem filmet nézni. Akkor biztos nem a telefonon cipelném a filmet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) N-vidi-A válasza joey04 (#5) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Ez már tényleg fölösleges...
Amúgy tényleg hajrá !!!DEBRECEN!!! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

mondjuk egy HD minőségű film még jó tömörítéssel is legalább 3-4 giga. ebből nem sok férne fel telefonra, még akkor sem, ha 16G vagy akár 32G a tárhely (mert ugye van még zene is mellette, stb...).
amúgy tényleg csak ennyi értelme lenne, hogy tévére ki lehet vezetni.

(#8) nixx-21 válasza _Orbi_ (#4) üzenetére


nixx-21
senior tag

azért hogyha rádugják egy fullHD vagy egy HD ready TV-re akkor azon teljes pompájában tudjanak HD filmet nézni :U :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9) Fooler89 válasza nixx-21 (#8) üzenetére


Fooler89
őstag

Telefonról?

Hát végülis megértem, full hd tv-m lenne, biztos nem tellene egy hdmi csatlakozós videolejátszó eszközre. Inkább áthívom ibarátomat és a telójáról nézzünk filmet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) Stunts666 válasza Fooler89 (#9) üzenetére


Stunts666
őstag

Így szokott lenni. :D Majer az ember ha telefonról nézi a full HD-n a filmet. Csak égő, hogy nem telik HD tv mellé lejátszóra, csak 150ezres telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#11) Lirion válasza Fooler89 (#9) üzenetére


Lirion
addikt

Na igen, bár akkor már egy ps3 is befigyelhet, de hát iphone-ról nézni HD filmet az mégiscsak kuriózum és apple-élmény!. :C :DDD

(#12) Prof01


Prof01
veterán

Semmi értelme. :N

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) erdoke válasza nixx-21 (#8) üzenetére


erdoke
titán

És merre van a HDMI kimenet a készüléken? ;)

Hivatalosan 720p-t tud a hardver, bár ahogy sokan tesztelgették, megfelelő formába konvertálással, és a teljes vas jó szoftveres kihasználásával bizonyos 1080-as videók megjelenítése is lehetséges.
A kérdés inkább az, hogy jövő nyáron, vagy már korábban jön egy 16:9-es képarányú, jó felbontású iPhone (3GV v. HD?), vagy még az ünnepi szezonra? Az már inkább másodlagos, hogy gyárilag bevállalnak valamilyen fullHD-t, vagy maradnak a vas 720p-jénél.

A legjobb aláírás a héten

(#14) plus44


plus44
veterán

Újabb tök fölösleges cucc. Ezért lehet majd kiadni egy Iphone 3G HD-t.

N-vidi-A, Joey20: Bizony, hajrá Loki!! Debreceni létemre. :D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) Ulkesh


Ulkesh
őstag

:D

Szar az iPhone mert nem tud divx-et eredeti felbontásban lejáccani...

Szar az iPhone, mert minek tud FullHD felbontást lejáccani...

:))

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#16) Ulkesh válasza erdoke (#13) üzenetére


Ulkesh
őstag

"a teljes vas jó szoftveres kihasználásával bizonyos 1080-as videók megjelenítése is lehetséges."

1080p-s videó lejátszás közben a CPU-ból kemény 9%-ot használ a lejátszó program.
Szóval messze van a teljes vas kihasználásától.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#17) joey04 válasza Ulkesh (#15) üzenetére


joey04
titán

az első pont kényelem miatt fontos, hogy ne kelljen konvertálni (nem érdekel, hogy milyen gépen mennyi idő, plusz munka és kész) (bár teszem hozzá nekem sem hiányzik, de attól még másnak lehet fontos, ezt te nagyon nehezen tanulod meg)
a második pont hülyeség, senki nem írta, hogy szar, csak teljesen fölösleges. a 2 teljesen más.

plus44: már mehetnékem van, előretolnám az órát egy kicsit. :O

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) #16820480 válasza Ulkesh (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért szerintem sokkal többen élveznék egy divx film lejátszását a telefonon, mint egy fullHD-t.
az lenne a jó, ha tudna más formátumokat kezelni alapból a készólék, neadj' esetleg mass storage módban felmásolva. igen, ilyen soha nem lesz, tudom, leültem :)

(#19) Ulkesh válasza joey04 (#17) üzenetére


Ulkesh
őstag

"az első pont kényelem miatt fontos, hogy ne kelljen konvertálni"

Azt a 8 percet kibírom mire átkonvertálódik, ha meg mégsem, akkor áttöltöm és az yxflash player vigyorogva lejátssza. (Ergo megy az csont nélkül, csak jailbreak kell ehhez is.)

" második pont hülyeség, senki nem írta, hogy szar, csak teljesen fölösleges"

Azért eléggé nagy a fanyalgás és bármiben lefogadnám, hogy ha ez mondjuk egy WinMo készülékről derült volna ki, akkor az összes iPhone topicban ezzel vagánykodna minden winmo user.

Az más tészta, hogy egyelőre szerintem sincs sok értelme, max egyfajta erődemonstrációra jó a hardver tudásáról.

-----------

"az lenne a jó, ha tudna más formátumokat kezelni alapból a készólék, neadj' esetleg mass storage módban felmásolva."

Csak alkalmazás kérdése mindkettő.

"ilyen soha nem lesz, tudom"

Tévedsz.
Lejátszó, ami a legtöbb ma használt formátumot ismeri már van.

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#20) joey04 válasza Ulkesh (#19) üzenetére


joey04
titán

lehet, hogy megy csont nélkül, de nem hivatalosan.
konvertálni is csak bizonyos gépeken 8 perc és nem mindenki akar ilyenekkel foglalkozni, legyen az fél perc 1 óra, bármennyi. senkit nem érdekel, hogy te kivárod. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Tomeewap


Tomeewap
tag

Ennyi erővel inkább a felvételt oldották volna meg, mert annak lenne értelme. Dehát igen, erre lesz egy iPhone 3GSHD :))

(#22) #16820480 válasza Ulkesh (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

az "alapból" szó melyik részének értelmezésével van gond? :D bár persze nyilván semmi gáz, csak fel kell törni a telót is tud bármit.

amúgy meg ne gyere már lécci megint, hogy a fél millióba kerülő asztali gépeden 8 perc. nekem meg egy óra a laptopomon, szóval nem alternatíva. gondolom az emberek többségének inkább az én gépemhez hasonlója van, nem a tiédhez.

(#23) Ulkesh válasza #16820480 (#22) üzenetére


Ulkesh
őstag

"amúgy meg ne gyere már lécci megint, hogy a fél millióba kerülő asztali gépeden 8 perc. nekem meg egy óra a laptopomon"

Akinek ez fontos, az megveszi azt a kb. 10-15 eFt-ba kerülő hardveres gyorsító USB-s kütyüt, amivel még egy netbook-on is 8 perc az ilyen konverzió.

----

"Ennyi erővel inkább a felvételt oldották volna meg"

Reméljük azt is megoldják.

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#24) #35104512 válasza Ulkesh (#23) üzenetére


#35104512
törölt tag

mindenre van magyarázat... :)

(#25) #16820480 válasza Ulkesh (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

vagy vesz egy olyan telefont, ami ezt alapból tudja...

(#26) joey04 válasza Ulkesh (#23) üzenetére


joey04
titán

na ez már nagyon erőltetett. a szokásosnál is jobban

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Ulkesh válasza joey04 (#26) üzenetére


Ulkesh
őstag

Miért is?

A 3GS-em 16 GB-os ebből 8 GB-nyi területet lossless zene tölt ki, 2,5 GB-ot alkalmazások, 3 GB-ot doksik és képek.
A maradék helyre nem mindegy, hogy ha filmet is magammal akarok vinni, akkor mennyit másolhatok fel, 1-et, vagy 3-4-et.
Szóval akár tudja az eredeti méretben történő lejátszást akár nem, akkor is át fogom konvertálni, mert nem pazarlom el a helyet. Ha meg az a gond, hogy a gép lassan konvertál, akkor arra is van megoldás.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#28) baliii válasza Jadro (#3) üzenetére


baliii
senior tag

létezik hozzá olyan dokkoló, amin tv-re lehet kötni, szóval elméletben megoldahtó lenne

(#29) joey04 válasza Ulkesh (#27) üzenetére


joey04
titán

kezdem elhinni, hogy te tényleg nem érted. :N

segítek: érdektelen, hogy te hogy használod, mi mennyi helyet foglal NÁLAD.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Ulkesh válasza baliii (#28) üzenetére


Ulkesh
őstag

"létezik hozzá olyan dokkoló, amin tv-re lehet kötni"

Az csak kompozit bemenetre csatlakozik, HD lejátszásra nem alkalmas.
Más kérdés, hogy nem lehetetlen, hogy lesz hozzá előbb-utóbb olyan, amin lesz HDMI kimenet is. Filmekkel nem lesz probléma, mert már lassan egy éve kapható/kölcsönözhető HD felbontású film is az iTunes Store-ból.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#31) Duree


Duree
veterán

:C
Lassan szórakoztató center lessz az Iphone

duree54

(#32) Ulkesh válasza joey04 (#29) üzenetére


Ulkesh
őstag

"érdektelen, hogy te hogy használod, mi mennyi helyet foglal NÁLAD."

Segítek, másnál sincs több szabad hely és ha értelmesen használja ki akkor ugyanerre a következtetésre jut.

Értem én, hogy miről beszélsz, de 10-ből 7 felhasználó garantáltan nem fog felmásolni egy 7-800 MB-os filmet, amikor konvertálás után ekkora területre 3-at másolhat fel.

Az Apple-t meg a legtöbb nálunk szerencsésebb iPhone felhasználót szintén nem érdekli, mert olcsón letölti a kiszemelt filmet az iTunes-on keresztül és azt gond nélkül és teljesen legálisan áttölti a készülékére.
A megvásárolt DVD-idet is könnyedén átmásolod, mert ott csak a felbontást kell konvertálni és egy teljesen átlagos Core2Duo-s géppel is 10-12 perc alatt megvan pl. Handbreak-el.

Azt meg nem tudom miért várná el bárki, hogy egy cég hivatalosan támogassa a warez-t.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#33) joey04 válasza Ulkesh (#32) üzenetére


joey04
titán

Érdekes, egy olyan felhasználóval sem talákoztam, aki 8 gigányi lossless zenét tárolt volna egy telefonon, olyannal igen, akinek mondtam, hogy konvertálni kell, azzal reagált, hogy ne már. szóval teljesen más tapasztalataink vannak, viszont a lényeg megint nem ez. Lényegtelen, hogy te vagy én mire hogyan használjuk.

Azt meg nem tudom miért várná el bárki, hogy egy cég hivatalosan támogassa a warez-t
igen, inkább nem raknak divx támogatást, és jól elgáncsolják ezzel a warezt mi? a te szemléleted szerint is hülyeség amit beszélsz, mert a 8perc úgyis semmi ugye, meg hát amúgy is mindenki gy csinálja. :DD

Szóval, ne fogalmazd már meg általánosságban, hogy kinek mi az értelmes felhasználás. Sokaknak megérné a nagyobb fájlméret (főleg ha máshogy használja, nekem pl van fent 220 szám, ez 1.13GB) , 0 macera kombó, mint amit te csinálsz.

Én értem, elfogadom, felfogom az érveidet, hogy miért úgy és arra használod a telefont ahogy. De vannak homlokegyenest más felhasználók is. Nekik baromi fontos lenne a divx támogatás.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

This is the new iPhone 4G [SS]. The most powerful iPhone yet...but this slogan is getting bored :/

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#35) worl555


worl555
csendes tag

bocsánat hogy beleszólok a beszélgetésbe, de kb 5 perce csak azon röhögök, hogy mindenre kapunk választ

de tudom 'hülye vagyok' az ilyesmihez ......

(#36) Ulkesh válasza joey04 (#33) üzenetére


Ulkesh
őstag

"igen, inkább nem raknak divx támogatást, és jól elgáncsolják ezzel a warezt mi? "

Te sem tennél máshogy, ha zenét és filmet árulnál :D

"nekem pl van fent 220 szám, ez 1.13GB) , 0 macera kombó, mint amit te csinálsz."

Semmi macera nem volt, az iTunes-al szépen begrabbeltem a CD-imet Apple Lossless-be és kész. MP3-at nem nagyon használok, mert ugyanaz a zene megy az iPhone-ra, amit az otthoni hangrendszeren is hallgatok.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#37) Oliverda


Oliverda
félisten

Ekkora kijelzőre HD.... lol

Ez is egy újabb parasztvakítás.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#38) joey04 válasza Ulkesh (#36) üzenetére


joey04
titán

a filmekkel van macera. a konvertálás folyamata a macera. ha egyszerű akkor is, ha gyors akkor is. továbbra is:

Én értem, elfogadom, felfogom az érveidet, hogy miért úgy és arra használod a telefont ahogy. De vannak homlokegyenest más felhasználók is. Nekik baromi fontos lenne a divx támogatás.

és pont. nem érdekel mit hogyan hallgatsz/nézel otthon, bárhol. nem érdekel milyen programmal, milyen megfontolásból.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) erdoke válasza joey04 (#33) üzenetére


erdoke
titán

Sok embernek a szabadság önmagában fontos. Én pl. nem filmezek, és kevés zenét hallgatok a telefonjaimon, de ha bírja a hardver, rohadtul dühítene, hogy szándékosan tiltják le benne a tudást (aka BT, bár azt használom is hetente párszor). Ugyanez vonatkozik a multimédiás tartalmak konvertálására is. Miért kellene a leginkább elterjedt mp3-at és FLAC-ot konvertálnom, ha egyszer a hardveres tudás megvan, a hozzájuk tartozó licensz díj pedig nevetséges a készülék horribilis árához viszonyítva.
A HD filmlejátszást pedig támogatom, mert alkalmasint jól jöhet majd (ha szinte mindenhol lesz legalább egy HD Ready TV), hogy ki tudok tenni egy vicces klipet, vagy meg tudunk nézni egy kihagyott epizódot a kedvenc sorozatból (ROTFL). Az biztos, hogy a Tegra 2-vel és az OMAP4-gyel jövőre eljött ennek a technikai lehetősége.

A legjobb aláírás a héten

(#40) #16820480 válasza Ulkesh (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

mekkora pazarlás már bakker! mennyivel több zenét tudnál feltenni a szifonra, ha 128k-s mp3-ba konvertálnád mind! gyorsan megvan, hidd el ;]
amúgy tényleg nem tartom reálisnak, hogy a divx helyfoglalása miatt kiakadsz, de a lossless zene rendben van egy olyan eszközön, amit tipikusan zajos környezetben hallgatnak a legtöbben (tudom, te hangszigetelt kocsiban arról teszed fel a zenét, a másik pár millió szifon használó meg nem).

no mindegy. csak annyi kéne, hogy kicsit elvonatkoztass magadtól. csak 5 percre... :)

erdoke: nem kell a fullHD-hez akkora erőgép. olvastam a múltkor, hogy az 1GHz-es Samsung C110 proci viszi az 1080p tartalmakat már.

[ Szerkesztve ]

(#41) <NewL> válasza Ulkesh (#23) üzenetére


<NewL>
addikt

:C

öröm olvasni titeket :D

There's an app for that

(#42) joey04 válasza #16820480 (#40) üzenetére


joey04
titán

pontosan így van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Ulkesh válasza erdoke (#39) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Sok embernek a szabadság önmagában fontos. "

Ezt messzemenően prezentálja az iPhone és a WinMo mobilok eladási statisztikája :D

"Ugyanez vonatkozik a multimédiás tartalmak konvertálására is."

A világ nagy részén nem annyira preferálják a warezt, mint itthon. Az ilyen lejátszót vásárlók zöme elsősorban az iTunes Store miatt vásárolja meg az iPod-ot, vagy az iPhone-t, kb. semennyire nem érdekli a konvertálás, mert a megvásárolt multimédiás tartalom konkrétan ehhez az eszközhöz van optimalizálva.

"Miért kellene a leginkább elterjedt mp3-at és FLAC-ot konvertálnom"

A FLAC-et támogathatná szerintem is, az MP3-at meg soha nem kellett konvertálni, azt lejátssza.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#44) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Nos a konvertálásról....
Páromnak nem régiben vettem egy mp5 lejátszót. Igen...mp5...lehet kacarászni! :P
Viszont! Három coll-nál is nagyobb a kijelzője, nem sokkal kisebb mint az Iphone-é és láss csodát, csak letölti a divx-et átmásolja a kütyüre, akár 3-4-et és magával viszi. Mivel gyakran és sokat buszozik ez neki áldás. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy majd elkezd konvertálgatni, főleg nem egy olyan gépen, ami max netezésre jó. És szerintem nem csak ő van így egyedül.

(ideiglenes megoldás az mp5, csak addig amíg nem lesz elég pénz egy komolyabb multimédiás samsung-lg valamire, nekem meg marad az Iphone, igaz én is szívom a fogam, hogy nincs divx)

Semmit sem írok alá!

(#45) Ulkesh válasza #16820480 (#40) üzenetére


Ulkesh
őstag

"mekkora pazarlás már bakker! mennyivel több zenét tudnál feltenni a szifonra, ha 128k-s mp3-ba konvertálnád mind! gyorsan megvan, hidd el"

Hibás a logikád.
Ha egy filmet a készülék felbontására konvertálsz, akkor lesz optimális a minősége, ellenben a 128k-s MP3 minősége távolról sem összehasonlítható a lossless minőségével.
Szóval, míg az egyik esetben nem vesztesz minőséget, csak helyet spórolsz, a másik esetben csúnyán romlik a minősége és élvezhetősége.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#46) Ulkesh válasza bmwk1200s (#44) üzenetére


Ulkesh
őstag

"csak letölti a divx-et átmásolja a kütyüre, akár 3-4-et és magával viszi."

Akkor is ezt tenné, ha olyan országban élne, ahol 3-4 film letöltéséért 1 millió dolláros büntetést is kaphat?
Vagy két kattintással megvenné a iTunes-ból 3-4 dollárért?

Nem tudom, nem értem, miért veszi mindenki teljesen természetesnek a warez-t, és miért gondolja azt, hogy ezt egy gyártónak támogatnia kéne?

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#47) bmwk1200s válasza Ulkesh (#46) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Talán azért veszik egyesek egyértelműnek, mert nem nettó fél meg egy millát keresnek havonta, hanem 70-90ezer forintból kellene kijönni havonta. Bár abban az országban élhetnék, mint állampolgár (persze a fizetések miatt) ahol 1millára büntethetnének!
Jaa...én is évek óta tervezem az iphone-t és még mindig nem tudom megvenni!

És nem kell támogatnia, maximum annyiból, hogy engedne az app storból letölteni olyan alkalmazást, amivel le lehet játszani a divx formátumot.

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#48) #16820480 válasza Ulkesh (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

neked is hibás a logikád, mert vesztenék minőséget, ha lejjebb konvertálnék egy divx filmet, és úgy tenném fel a telómra, ugyanis nagyobb felbontású a kijelzője, mint a legtöbb divx-es videó. hű, de megmondtam :D

amúgy abban sincs igazad, hogy a világ nagy részén nálunk kevesebb warez van. ez talán igaz az USÁ-ra, meg pár nyugati országra, mert náluk mondjuk működik rendesen az itunes, de a világ népességének döntő többsége nem ott lakik, ki kell ábrándítsalak.

[ Szerkesztve ]

(#49) Catapult válasza #16820480 (#40) üzenetére


Catapult
csendes tag

"nem kell a fullHD-hez akkora erőgép. olvastam a múltkor, hogy az 1GHz-es Samsung C110 proci viszi az 1080p tartalmakat már."

Az én Pentium 4 2,6Ghz-es asztali gépem nem viszi a full HD-t, csak a simát. Szerintem ez videókártya és memória kérdése is..

(#50) joey04 válasza #16820480 (#48) üzenetére


joey04
titán

egyébként sem értem, minek lossless zene egy telefonra, amit ugye útközben hallgat az ember, pl buszon metrón, semmilyen különbséget nem fog hallani ilyen körülmények között, főleg nem a gyári fülessel. és igen a legtöbben nem cserélik le. Csak ezt eddig nem akartam írni, mert ugye tiszteletben tartottam, hogy neki más az életvitele, máshogy használja a készüléket. De fölösleges, mert ő is tesz mindenki másra

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.