Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez igazán jó hír. :C :C :C
Anno sajnáltam, hogy az epizodikus folytatást elkaszálták az első epizód után, meg a Doom 3 engines is törölve lett 2003-ban.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Samus válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Samus
addikt

Épp akartam írni, hogy volt már ilyen, de akkor az nem reboot volt, hanem különálló sorozatként indult? Az eredeti kimaradt nekem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A Steamen épp a napokban ingyen frissítették az alapjátékot hogy rendesen menjen modern gépeken és megkapta a kiegészítőt is, amit a későbbi Infinity Ward csinált anno.

/s

(#4) ribizly válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


ribizly
veterán

WoW :Y
Ha sikerül olyan minőségi felújítást kapnia, mint a Shadow Warrior-nak, akkor egy váráslójuk biztosan van.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) oriic válasza ribizly (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagy a csend a részletek körül, de annak azért örülök hogy nem csak egy HD remaster készül, hanem valós remake. Anno nekem kimaradt, csak videókon láttam.

Live-Die-Respawn

(#6) Nozi


Nozi
csendes tag

Én a Half-Life mellett ezt is végig játszottam anno, többször is, úgy hogy én nagyon várom! :)

(#7) Male


Male
nagyúr

Mennyit játszottam vele... nekem sokkal jobban bejött, mint az emlegetett Half-Life és Unreal.

(#8) batman91


batman91
őstag

Az igen, erre nem számítottam! :C :Y

Szerintem egész jó játékok voltak, szerettem őket.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9) Victorio


Victorio
aktív tag

Az Undyingot nem akarják felújítani?
Arra is várok már egy ideje...

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#10) underdark válasza Victorio (#9) üzenetére


underdark
aktív tag

Jó lenne, imádtam azt a játékot, pedig maga az a világ távol áll tőlem :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#11) Scholes9 válasza Victorio (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mit meg nem adnék érte. Valami iszonyúan komoly atmoszférája volt anno :Y :R Nekem félelmetes volt akkoriban :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) ribizly válasza Victorio (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Jaaaj! Komoly sebeket téptél fel ezzel! ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) batman91 válasza Victorio (#9) üzenetére


batman91
őstag

Az is megérne egy misét. Imádom az Undyingot.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

júúúj, sosem gondoltam volna, hogy előveszik azt. De jöjjön!!!

Male: volt még akkor Kingpin is, Codename Eagle is. Tudom ízlésekről nem vitatkozunk, de a HL volt az isten, aztán jött a többi. Én amúgy szívesen látnék egy Soldier of Fortune (2000) feldolgozást is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) ribizly válasza janeszgol (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Kingpin remaster jön.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) Chp válasza Victorio (#9) üzenetére


Chp
őstag

Az de egy bitang alkotás!

(#17) ted_tris válasza ribizly (#15) üzenetére


ted_tris
tag

Hat en annak nem orultem miutan megneztem, hogy nez ki.
Nolf 1 kene, legalabb ue3 enginnel.
Az meg mai szemmel is "fogyaszthato" lenne.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#18) ribizly válasza ted_tris (#17) üzenetére


ribizly
veterán

Teljesen megértelek, hasonlóképpen érzek a Kingpin-el kapcsolatban.
NOLF 1-2 jöhetne. Én már annak is örülnék (és pénzt is adnék érte), ha kijönnének ezek rendes wide screen, mouse sensitivity/raw input és high refresh rate support-al.
NOLF1 Lithtech engine, szóval igen problémás lenne átportolni...

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) janeszgol válasza ribizly (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

De az ilyen játékokat, mint a Kingpin, NOLF 1-2, meg amiket fentebb írtam, miért nem hozzák ki mobilokra? Állató jó lenne, ha nem csak ezek az ugrálós, meg Match 3 szerű vacakok lennének többségében. Na meg az iapos, kaszabolós szemetek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) GodGamer5 válasza Victorio (#9) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az Undying-ból készül egy nagyon komoly rajongói remake. [link]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) Victorio válasza GodGamer5 (#20) üzenetére


Victorio
aktív tag

Köszi, erről nem is tudtam. :R
Ha elkészül tuti kipróbálom.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#22) Chapel


Chapel
addikt

Imádtam, mert itt volt már némi plusz fizika - ablaktörés stb. minde hiber béna ma de akkor csúcs volt.

Sztori? Egy nagy mellű (DD szilikon) latex fétises gonosz nő a világuralmat akarja, akit egy szétgyúrt kúúúl raszta személyben állítunk meg. Ez még egy Zs kategóriás filmben is max elmegy :D

Várjuk, de továbbra is, új jatékot, több ötletet, mint ez a remaster/remake mania :N

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) FR88


FR88
lelkes újonc

(#24) FR88


FR88
lelkes újonc

nem sok informacio mard meg a sin seriabol peldaul lett volna az 1 resenek source engine rameke je de a ritual csodbe ment

(#26) FR88


FR88
lelkes újonc

videon a sin 1 reloaded kex engine remake ja es stemen is fent van 2021 ben fog meg jelenni
https://store.steampowered.com/app/632950/SiN_Reloaded/

(#27) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Amíg erre várunk, egy Dominatrix nevű SiN source port is kijött, ami megy linuxon, támogatja a modern monitorok felbontásait ahhoz illő interface mérettel, és a controllereket.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.