Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skynet258


Skynet258
veterán

Nekem O11D Mini-m van és imádom, de ezek az újítások egészen jók (Mesh előlap, pakolászható USB aljzat). Gondolom abból is jön majd frissítés, csak nehogy megvegyem. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2) Lacielvtárs válasza Skynet258 (#1) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Plusz egy valóban korrekt és ötletes ez a gyártó :K
Én is imádom a házait, nekem ez van razer edition verzióban

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#3) Találtgyerek válasza Skynet258 (#1) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem az O11 Air volt. Nagyon jó ház volt.
A Lancool II Mesh-en is gondolkodtam egy időben.
Ár/érték arányban jó a Lian Li.

06-3o/9759I39

(#4) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Ez a fordítós dolog miatt nagyon bejövős. Jelenleg is Lian Li Mesh, csak pont emiatt nincs a fal mellett. Vadi új karcmentes, nem tudom, hogy házat el lehet e adni, semmi baja, csak jobbos.
Tetszik ;)

[ Szerkesztve ]

(#5) Csandi válasza zebra_hun (#4) üzenetére


Csandi
őstag

Simán el lehet adni :)

(#6) Találtgyerek válasza zebra_hun (#4) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Lassabban, de el lehet adni. Főleg, ha szép állapotú, ahogy leírtad.
Azzal számolj, hogy kb. fél áron vagy kicsivel felette szoktak elkelni a házak.
Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

06-3o/9759I39

(#7) Csandi válasza Találtgyerek (#6) üzenetére


Csandi
őstag

Akkor nem lassabban ha pont miután felteszi valaki kitalálja, hogy ilyet szeretne, felmegy megnézni van-e és pont van :D

(#8) cynosure


cynosure
tag

Illetve ATX táp megy bele, végre az SFX -et félretették

(#9) cynosure


cynosure
tag

Németektől (caseking) előrendelhető a fekete, valamikor február elején érkezik egy. Ha valakit érdekel majd, készíthetek pár képet róla. Itthon egy cégtől rendelhető szürke, de jóval drágábban, és szinte biztosan az se érne ide hamarabb.

(#10) dirtymylo


dirtymylo
csendes tag

Szerintem nagyon pacek :C

ASUS ROG //4 éve LADA [○○===○○] 3 éve HardverApro fertőzött

(#11) SuperGí válasza cynosure (#9) üzenetére


SuperGí
csendes újonc

Milyen lett a ház belakva? Érdekelne a véleményed. Most állok házvásárlás előtt, és szemezgetek vele.

(#12) cynosure válasza SuperGí (#11) üzenetére


cynosure
tag

TL;DR: Sose fogom megbanni hogy megvettem, plane nem ennyiert (kb 165 euro szallitassal).

A neten tobb hires-neves modder-vlogger szedte mar szet, vagy epitette be, erdemes megnezni egy-ket videot. Jayztwocents, stb. Abbol lehet a legjobb kepet kapni a hazrol.

Ha sok idod van:
Nagyon jol es konnyen szerelheto, sok egyertelmu megoldas van, meg par bosszanto aprosag, amihez erdemes elolvasni a manualt. :D Egy AMD konfigot tettem bele. Nekem ami hianyzik, de biztos potolhato "aftermarket" megoldasokkal, hogy csak alol van porszuro. Ha szerelsz oldalra is beszivo ventiket akkor erdemes beburkolni a haz oldalan levo mesh -t, bar eleg kicsi a szitazasa, de a por atmehet rajta. Meg hat onnan sziv a tap is. A haznak iszonyat sulya van, rendesen van benne anyag. A kabelek kezelese viszonylag konnyu, de ha nem akarsz vele sokat szorakozni akkor se baj, hiszen erre van a hatso kamra. Eltakarod, a takarolemezzel, buszken felragasztod ra a derbauer tablacskat, "oszt jovanazugy". Az uvegek felfogasa nagyon pro, azzal hogy nincs atfurva sehol valszeg az elettartama is jelentosen megno. Azt meg kell szokni, hogy nehezebb emiatt levenni, nincsenek fulek. Kell egy kis gyakorlas.

Igazabol mindent ad amit en akartam. Nekem mindenkeppen egy dual chamber kialakitas kellett. Sajnos a Corsair rm850x gyari eredeti ATX kabele nagyon idiotan van megcsinalva, egy rohad nagy gumo van a csatlakozonal osszezsugorcsovezve, ezert nagyon nehez bekanyaritani az alaplap moge. Ez azert gond, mert a haz alapvetoen ATX meretu lapokra van kitalalva, E-ATX -re semmikepp, azt a marketing rizsat nem szabad elhinni. Nincs is mihez hozzacsavarni. A hatso kamra kabel elvezeto nyilasa rogton az ATX lap mellett van, oda kell visszahajtani a kabeleket, mar amik hagyjak magukat.
Visszaterve a vasarlas okara, szoval a fenti igeny miatt nagyjabon az O11 szeria maradt, mast hasonlo minosegben nem lattam. Vagy nagyon gagyi anyagbol volt, vagy sokkal dragabb. XL -t nem akartam, az nekem mar tul nagy mivel mindenkeppen asztalon szeretnem tartani, a sima Dynamic meg so-so. Majdnem azt vettem, amikor kijott az info, hogy lesz EVO. A Mini tul kicsi rendes vizhez es tartalomhoz, az egy ATX lappal eselytelen vallalkozas. Ja meg a Dynamic es a Mini SFX tap igenye is vicc. Abban a meretben minosegi tapot talalni csak felarral lehet. EVO -ban meg hallgattak az igenyekre, inkabb 2 centivel szelesebb a haz, de befer az ATX tap is.

Ja igen, egy AIO van a tetejebe becsavarva, 360 -as, teszi szepen a dolgat. Nem volt nehez felcsavarni, a tarto keretet ki kell venni a hazbol, rarogzited amit akarsz (radiator, venti, EKWB distributor, teljesen mindegy) aztan visszacsavarod a helyere. Az also kezzel kitekerheto, a felso az csavarhuzos mivel eleg nagy sulyt tarthat, az oldalso meg egy rugos zarral van megoldva.

Az epitest nem fejeztem be, mivel egyedi viz lenne a cel, de az kb nyaron lesz, igy relevans hofokokat nem tudok mondani. Az AIO teszi a dolgat, de nincs mas ventillator meg a gepben, es az oldallapok sincsenek fent, szoval most 4 oszlop meg egy alaplap kozepen... :) Meg persze akkor majd kicserelem kifesult kulturalt kabelre a tapot is. Az szebben kanyarodik.

A casekingtol egyebkent 3 nap alatt itt volt postaval a cucc (Ok DHL -lel adjak fel, de az Nemetorszagban a standard posta, tehat ide MPL hozta ki, persze van Expressz meg ilyenek. De folosleges, nem gyorsabb erdemben). Teljesen hibatlanul jott.

Ami irrealisan draga baromsag az a kulonfele GPU talcak, mivel mindenkeppen radtukmaljak a sajat PCI-E 4.0 extender kabeluket, ezert peldaul 90 eurot kifizetni szerintem baromsag. Mondjuk en minden kiegeszitoje nelkul rendeltem.

En egyetlen modot tervezek, egy 13-14" koruli kijelzot tervezek beepiteni az elso uveg moge, kiegeszitendo a belteri vilagitast, plusz arra megy majd ilyen AIDA szeru monitorozas, ilyesmik. Nagyjabol mar kineztem a megfelelo peldanyt ra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.