Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myteve


myteve
csendes tag

Esetleg nézd meg belül a hűtéseket, lehet túlmelegszik a chipset, vagy valami. Ja, és persze minden tuningot vegyél le, márha van valami.

(#2) Samus


Samus
addikt

Tölts le egy MemTest86+ -t, írd ki, és bootolj be róla, majd futtass egy memóriatesztet. Mivel a hibaüzenet memóriakezeléssel kapcsolatos, első körben ezzel próbálkoznék. Utána áttenném másik modulhelyre a modulokat...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Thunderzolee válasza Samus (#2) üzenetére

Nekem is egyből a memóriateszt jutott eszembe. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Zolaash válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

+1
Igen, nekem is. :K

Rip and tear

(#5) Domxc


Domxc
senior tag

A megoldás

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#6) Thunderzolee válasza Domxc (#5) üzenetére

Fúúúúúúj... troll. :DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) danih válasza Domxc (#5) üzenetére


danih
addikt

Igazad van, a ram nem megy tönkre, ha a házikón alma jel van!
Mikor értik már ezt meg az emberek? :R

(#8) Domxc válasza danih (#7) üzenetére


Domxc
senior tag

Röhej, fölösleges tunningolni, mert nagyjából kétszeresét költesz rá, mint egy iMacre, ami közben ugye nagyon drága, és azt nem szabad megvenni, véletlenül se újítsanak a PC fanboyok. :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#9) telescreener


telescreener
tag

nemhiszem hogy a ramok roszzak lennének, most vettem nemrég...
nincs több modulhely

"...Ha Chuck Norris Részt vett volna az X-faktorban akkor a mentorok esnek ki..."

(#10) rt06 válasza telescreener (#9) üzenetére


rt06
veterán

ez nem hit kerdese, ha memoriara panaszkodik, akkor nezd meg a memoriat (foleg, hogy tobben javasoltak is)
az, hogy most vetted, semmit nem jelent (pontosabban legjobb esetben annyit, hogy kicserelik neked, mert meg el ra a garancia)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11) telescreener válasza rt06 (#10) üzenetére


telescreener
tag

2x teljesen lefutott semmi problema nem volt egy errort sem dobott.

[ Szerkesztve ]

"...Ha Chuck Norris Részt vett volna az X-faktorban akkor a mentorok esnek ki..."

(#12) Samus


Samus
addikt

A memtest86+ elég sokáig futhat, nincs konkrét futásidő, folyamatosan írja, majd olvassa a RAMot. Ezt használtad? Azért ajánlottam, mert bootolva kell indítani, ilyenkor a RAMok üresek. A windows alól elérhető sok teszt azért nem jó, mert nem fér hozzá a teljes memóriához (sokat használ a rendszer). Ha nem ezt használtad, akkor hajrá, és hadd fusson akár órákig. A másik: nincs több modulhelyed. Attól még megcserélheted őket, nem? Vagy vegyél ki egy modult, és nézd meg úgy. Továbbá ha kékhalált dob, nézd meg a számát (ha ír valamiféle panaszt, előtte van egy számsor általában 1x12345678 (persze más számokkal), erre Googleban rákeresve elindulhatsz. A legjobb lenne tuti jó kölcsönmemóriával kipróbálni, akkor kizárható a memória és az alaplap is (ha a biztos jó memóriákkal is baj van, akkor valószínű a deszka a ludas).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) telescreener válasza Samus (#12) üzenetére


telescreener
tag

igen a memtest86+-t használtam, ma újraraktam megint most vista van fönt most csak a flash omlik össze és dob hibaüzenete, majd csinálok egy képet, hogy mi a hiba, de, most nem kékhalált dob., azóta van a hiba, hogy átálltam 64bitre, mert vannak más ramjaim is azzal nem csinálta, de a 4GB kellett, mert a 2x1GB igen karcsú volt. majd írom a számot is

"...Ha Chuck Norris Részt vett volna az X-faktorban akkor a mentorok esnek ki..."

(#14) telescreener


telescreener
tag

0xc0000005
Most ezt írta és a flasnek kaputt...

"...Ha Chuck Norris Részt vett volna az X-faktorban akkor a mentorok esnek ki..."

(#15) Samus


Samus
addikt

A google találatai alapján: elsőnként szinte mindenhol memóriahibát írnak. Másodsorban hibás driver-t, vagy Windows-t. Gondolom teljesen legális W7 64bit-et használsz? Ha valamiféle agyontömött special vagy black edition, akkor ajánlom, hogy szerezz be egy TISZTA verziót, amibe semmi extra nincs, hogy honnan, azt rád bízom (a boltban annyi van, hogy el is adják...).

Azóta próbáltál visszatérni 32bitesre? Az alatt semmi probléma?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) telescreener válasza Samus (#15) üzenetére


telescreener
tag

teljesen legális nem mókolt winem van, 32 bitre nem próbáltam, mert nem müxik a 4g ram + 512 vga, de sztem a flash hibája mert bármilyen játékot ( COD 5,6,7 CSS) berakok azzal órákig elvan hiba nélkül, a memtesz tegnap egész éjjel futott végig hiba nélkül.

"...Ha Chuck Norris Részt vett volna az X-faktorban akkor a mentorok esnek ki..."

(#17) telescreener válasza Samus (#15) üzenetére


telescreener
tag

És kösz a segítséget, de most 11 napig nem leszek...

"...Ha Chuck Norris Részt vett volna az X-faktorban akkor a mentorok esnek ki..."

(#18) Samus válasza telescreener (#16) üzenetére


Samus
addikt

Igazából de, működik, összesen fél gigát vesztesz el úgymond...próbáld frissíteni a flash-t, vagy kompletten eltávolítani, majd újra telepíteni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.